Poziom: A1-B2
Profesor Henry Intensywny kurs (4 x CD ROM + książka GRATIS)

Profesor Henry Intensywny kurs (4 x CD ROM + książka GRATIS)

-20%

Multimedialny kompleksowy kurs języka angielskiego - od postaw do poziomu średnio zaawansowanego (A1-B2)

ISBN: 590-76-0864-607-2
Data wydania: październik 2010

Opis

Profesor Henry Intensywny kurs:
- intensywny trening wszystkich umiejętności językowych,
- 32 obszerne lekcje podzielone tematycznie,
- filmy, animacje (zobacz przykładową animację),
- interaktywne dialogi, ćwiczenia i testy sprawdzające,
- 5500 nagrań profesjonalnych lektorów,
- skuteczna nauka 5000 słów i zwrotów,
- przystępnie objaśniona gramatyka z przykładami i ćwiczeniami,
- nauka pisania tekstów (m.in. list formalny, e-mail),
- udźwiękowione wszystkie słówka i dialogi,
- opcja drukowania fiszek ze słówkami,
- system śledzenia postępów w nauce,
- indywidualne konta użytkowników,
- przyjazny interfejs i prosta obsługa.

Nowoczesny multimedialny kurs, który intensywnie i kompleksowo uczy języka angielskiego. Składa się z dwóch części: pierwsza obejmuje naukę od podstaw (A1-A2), a druga doskonali znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Materiał zgromadzony w kursie odpowiada czteroletniej nauce języka na kursach stacjonarnych.

W skład kursu wchodzą 32 obszerne, uporządkowane tematycznie lekcje oraz 10 specjalnych testów podsumowujących. Każdy rozdział zawiera odpowiednio dobrany materiał i obejmuje 9 modułów, m.in. dialogi, nauka słówek, prezentacje, rozumienie ze słuchu, gramatyka. Bogactwo multimediów – aż 20 rodzajów urozmaiconych ćwiczeń, różnorodne nagrania dźwiękowe, filmy, animacje, ciekawostki sprawiają, że nauka z programem nigdy się nie nudzi. Specjalne testy sprawdzające oraz czytelne statystyki umożliwiają na bieżąco weryfikację postępów w nauce i motywują do dalszej pracy z programem. Dodatkowo w kursie: wzory dokumentów, praktyczny słownik z 14 000 haseł, zaawansowany system rozpoznawania mowy oraz opcja drukowania fiszek ze słówkami.

Do kursu dołączona jest GRATIS książka .


W kursie:
- 32 obszerne lekcje + 10 testów,
- 5500 nagrań,
- trener wymowy,
- słownik – 14 000 haseł,
- drukowanie fiszek ze słówkami,
- książka – 200 dodatkowych ćwiczeń.

Program został opracowany na podstawie materiałów pochodzących z nowej wersji MultiKursu.

Program Profesor Henry Intensywny kurs można stosować z wykorzystaniem tablic interaktywnych.

W serii Intensywny kurs także:
Profesor Klaus
Profesor Marco
Profesor Pierre
Profesor Pedro

Teraz Profesor Henry dostępny również w wersji online! W wersji internetowej znajdziesz m.in.:
nowy, innowacyjny system nauki słówek, spersonalizowany zestaw narzędzi motywujących, certyfikat po zakończeniu kursu i wiele innych!
Profesor Henry Kompletny kurs dla początkujących
Profesor Henry Kompletny kurs dla średnio zaawansowanych
Profesor Henry Kompletny kurs dla zaawansowanych

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Wymagania techniczne

Minimalne wymagania sprzętowe:

- system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL, 10
- ok. 890 MB miejsca na dysku twardym
- CD-ROMx16
- pamięć operacyjna 256 Mb
- karta graficzna TrueColor 1024x768
- karta dźwiękowa
- 96 DPI

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 13 opinii na temat tego produktu.

Dobry produkt, bo pomocny przy nauce. Ale przede wszystkim trzeba chcieć się nauczyć.

- , 2015-09-17

Najlepszy kurs do samodzielnej nauki!

- , 2015-08-19

Nauczyłam się angielskiego z tym programem, teraz biorę się za niemiecki z profesorem Klausem, polecam :)

- , 2015-04-29

Moim zdaniem najlepszy kurs językowy uczący od podstaw. Mimo że nie jestem początkująca kupiłam go bo uczy wszystkich sprawności słówek,gramatyki,rozumienia za słuchu i pisania tekstów a tego wszystkiego nie znalazłam w innych programach do nauki języków.Szata graficzna też bardzo mi się podoba. Często do niego wracam gdy chcę powtórzyć materiał. Polecam

- , 2014-09-03

Program nawet dla tych osób, którym nie łatwo pokonać naukę obcego języka jest doskonały. Gorąco polecam!

- , 2014-02-24

chmm dopiero co zamówiłam ten kurs ,czekam na przysyłkę ,ale wygląda interesująco ,i ciekawie ,do tego te kolory ,bajeczna nauka .Pozdrawiam

- , 2013-11-25

Mam ten program i jestem bardzo szczęśliwa. Nie wiedziałam, że są takie programy do nauki języków obcych dzięki których nauka sama wchodzi do głowy.

- , 2013-09-04

Serdecznie polecam naukę angielskiego za pomocą programu Profesor Henry. Szczególnie tego typu,czyli intensywnie,ponieważ poznasz wiele słówek i zwrotów z różnego rodzaju \"dziedzin życiowych\". Pomogą Ci w tym dodatkowo ciekawe gry. :-)

- , 2013-02-14

Witajcie! Skusiłam się na zakup tego programu i NIE ŻAŁUJĘ ;) Jestem germanistką i poza tym władam jeszcze językiem francuskim. Obu tych języków nauczyłam się właściwie sama!!! Korzystając jedynie z językowych kursów multimedialnych! I muszę wam powiedzieć, że Profesor Henry jest jednym z lepszych z jakich korzystałam. Ten program jest nastawiony na rozwój wszystkich sprawności językowych ucznia i do tego można opanować dobrze gramatykę. Ćwiczenia są urozmaicone. Można kontrolować postęp w nauce, co daje ogromną MOTYWACJĘ do dalszej nauki. Ehhh myślę, że to właśnie dzięki temu programowi opanuję w końcu język angielski !!! Miłej nauki ;)

- , 2012-07-11

\"Profesor Henry Intensywny Kurs\" jest, co tu dużo mówić, niesamowity. Wprawdzie wypróbowałem tylko demo, ale już przypadł mi do serca. Na pochwałę zasługują wszystkie jego elementy, począwszy od grafiki (nowoczesny i estetyczny interfejs zachęca do przyswajania kolejnych porcji wiedzy, a do tego posiada przejrzysty układ) listy słówek, możliwość ich drukowania, opcję nagrywania swojego głosu, flashcards, różnorodne ćwiczenia (w tym rozpoznawanie słówek ze słuchu, dyktanda, dopasowywanie i uzupełnianie dialogów, ćwiczenia gramatyczne i wiele innych), aż po ciekawostki wraz z tłumaczeniami oraz multimedia (interesujące filmiki animowane, nagrania słuchowe oraz prawidłowej wymowy). Pod względem treści merytorycznej Profesor również nie ma sobie równych. Już w pierwszym rozdziale poznajemy wiele przydatnych słówek i zwrotów, a także znakomicie objaśnioną gramatykę języka angielskiego, opartą na licznych przykładach, tabelach odmian i komentarzu. To dzięki temu programowi dowiedziałem się o subtelnej różnicy pomiędzy czasownikami \'have\' i \'have got\'. Gdybym tylko miał trochę więcej funduszy :), nie zastanawiałbym się ani przez sekundę. Mogę śmiało powiedzieć, że \"Profesor Henry Intensywny Kurs\" jest moim idolem w nauce języka angielskiego.
PS: Wydaje mi się oczywistym, że program jest wart polecenia. Co więcej, gwarantuję, że niezależnie od stopnia zaawansowania, przy pomocy Profesora każdy użytkownik dowie się czegoś nowego.
PS PS: Istotnym faktem jest również możliwość utworzenia kilku profilów, dzięki czemu każdy użytkownik uczy się na własną rękę :).

- , 2012-04-11

Mam ten program i jestem bardzo szczęśliwy. Nie wiedziałem, że są takie programy do nauki języków obcych dzięki których nauka sama wchodzi do głowy. Jest to najlepszy program na rynku do nauki języka angielskiego. Sama przyjemność i same korzyści.potwierdzam opinię Pani Marleny /powyżej/ - wystarczy tylko chcieć się uczyć. Polecam.

- , 2012-04-11

Zgadzam się program bardzo dobry a zwłaszcza dla opornych. Jestem zadowolona, gdyż wydawało mi się że ten język jest trudny a ten program udowodnił mi że wystarczy tylko chcieć. Polecam, bo na prawdę warto :)

- , 2012-02-24

Miałem problemy z tym językiem, a z tym kursem to po prostu zwykła zabawa a nauka sama wchodzi do głowy. Wcześniej miałem problemy z porozumieniem się w języku angielskim a odkąd stosuje ten program (jakieś 16 miesięcy) dobrze dogaduje się z anglikami, nie sprawia mi to żadnych trudności. Na prawdę polecam, ten program jest bardzo dobry ;)

- , 2011-10-24
Podziel się ze znajomymi