Poziom: B2-C2
Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 3 i 4 (2 x CD-ROM)

Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 3 i 4 (2 x CD-ROM)

-30%

Multimedialny kurs słownictwa specjalistycznego; słówka i zwroty dla zaawansowanych i osób przygotowujących się CAE i CPE.

ISBN: 590-37-9276-790-6
Data wydania: wrzesień 2008

Opis

Nowy Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 3 i 4:
- nowa, rozbudowana wersja,
- ponad 11 godzin nagrań - tylko native speakerzy,
- 18 rodzajów ćwiczeń,
- gry językowe,
- słownik,
- opcja drukowania fiszek ze słówkami,
- nauka prawidłowej wymowy,
- wygodny i nowoczesny interfejs,
- system inteligentnych powtórek.

14 000 słów i zwrotów angielskich dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych
Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 3 & 4 wszechstronnie i skutecznie uczy 14 000 słów, zwrotów i zdań angielskich na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Atrybutami programu są różnorodne ćwiczenia (aż 18 rodzajów) oraz system inteligentnych powtórek - gwarancja szybkiej i efektywnej nauki.
Program przeznaczony jest dla wszystkich, którzy poszukują kursu do nauki specjalistycznego słownictwa oraz osób przygotowujących się do renomowanych egzaminów językowych: CAE i CPE.

Specjalistyczne słówka, kolokacje, prawidłowy kontekst - słownictwo do CAE i CPE
Bazę słownictwa w Profesorze opracowano z myślą o osobach zaawansowanych w nauce języka angielskiego (na poziomach B2, C1 i C2 wg klasyfikacji Rady Europy) oraz przygotowujących się do CAE i CPE.
Profesor Henry jest doskonałą pomocą dla przystępujących do egzaminów Cambridge, gdyż utrwala i poszerza zasób trudnego słownictwa. Łącznie, w kilkudziesięciu grupach tematycznych, zamieszczono 14 000 jednostek: słów, wyrażeń, kolokacji, zwrotów z języka mówionego, słownictwa specjalistycznego i zdań.
Profesor - przy pomocy starannie dobranych 5 500 przykładowych zdań - pokazuje znaczenie wyrazów w kontekście i zapoznaje z prawidłową budową dłuższych wypowiedzi.

Atrybuty Profesora: system inteligentnych powtórek i urozmaicone ćwiczenia
Profesor Henry skutecznie uczy języka angielskiego. Dzięki systemowi inteligentnych powtórek czas potrzebny na naukę języka zostaje maksymalnie skrócony i w pełni wykorzystany. System dostosowuje się do użytkownika i, w oparciu o analizę jego postępów w nauce, wyznacza najlepszy czas i zakres powtórek, po to, aby słowa dłużej pozostały w pamięci.
Bogactwo urozmaiconych ćwiczeń pozwala opanować wszystkie niezbędne podczas egzaminów umiejętności - rozumienie tekstów, formułowanie wypowiedzi, tłumaczenie oraz przyswoić trudną sztukę rozumienia języka mówionego.

Urozmaicone ćwiczenia uczą pisania, tłumaczenia, rozumienia ze słuchu i poprawnej wymowy
Profesor Henry to jedyny program, który tak wszechstronnie uczy języka, bo przy pomocy aż 18 różnych rodzajów ćwiczeń. Profesor kształci rozumienie ze słuchu (14 000 słów i zwrotów nagranych przez rodowitych Anglików), uczy czytania ze zrozumieniem, pisania i mówienia - opcja nagrywania przez mikrofon pozwala nabrać właściwego akcentu. Program daje unikalną możliwość osłuchania się ze specjalistycznym angielskim słownictwem.

Dodawanie własnych słówek oraz wygodna edycja bazy
W Profesorze w prosty sposób można przeglądać bazę słownictwa, a także, dzięki łatwemu w obsłudze edytorowi, szybko ułożyć ćwiczenia zgodne z indywidualnymi potrzebami oraz zmienić istniejące (lub dodać nowe) wyrazy i zdania. Opcja ta jest szczególnie przydatna osobom poznającym słówka na kursach i z tradycyjnych podręczników. Henry pozwala również na dokonanie importu zewnętrznych baz słówek, także w innych językach.

Drukowanie fiszek ze słówkami, generowane dynamicznie gry językowe i ćwiczenia dodatkowe
Opcja Drukuj słówka i fiszki ze słówkami (na awersie słówko po polsku, na rewersie - po angielsku) pozwala szybko i wygodnie wydrukować dowolne zestawy słówek i zdań w postaci poręcznych karteczek i powtarzać słówka bez komputera - w podróży, drodze do pracy czy szkoły. Każdy użytkownik może również przygotować komplety z samodzielnie dodanymi zwrotami.
Zamieszczone w Profesorze gry językowe (memory, znajdź słowa) w interesujący sposób utrwalają nowo poznane słownictwo - program wybiera słówka losowo i generuje ćwiczenia dynamicznie. Urozmaicone ćwiczenia dodatkowe - prezentacje, łączenie w pary oraz tabele - pozwalają trwale opanować nawet najtrudniejsze słowa.

Najważniejsze zmiany:
- powiększono bazę słownictwa - teraz kurs uczy aż 14 000 słów, zwrotów i zdań angielskich na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym,
- 11 godzin nagrań native speakerów - w nowym Słownictwie 3 i 4 zwiększono ilość nagrań,
- dodano nowe typy ćwiczeń - obecnie Profesor dysponuje 18 ich rodzajami,
- dodano dynamicznie generowane gry językowe (znajdź słowa, memory),
- dodano łatwe drukowanie fiszek ze słówkami do samodzielnej nauki w dowolnej chwili,
- urozmaicono o ćwiczenia dodatkowe - tabele, prezentacje, łączenie w pary, ćwiczenia użytkownika,
- zastosowano nowoczesną oprawę graficzną i uproszczono interfejs,
- wbudowano edytor słownictwa - w prosty sposób można samodzielnie dokonywać zmian w bazie programu i łatwo dodawać nowe słówka,
- zastosowano automatyczną aktualizację przez Internet oraz narzędzie do skopiowania na twardy dysk plików z nagraniami.

Program Profesor Henry 6.0 Słownictwo można stosować z wykorzystaniem tablic interaktywnych.

Teraz Profesor Henry Słownictwo dostępny również w wersji online! W wersji internetowej znajdziesz m.in.:
dedykowaną aplikację mobilną na telefony i tablety, innowacyjny system powtórek, spersonalizowany zestaw narzędzi motywujących i wiele innych!
MultiSłówka Profesor Henry

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Wymagania techniczne

Minimalne wymagania sprzętowe:

- system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL, 10
- ok. 890 MB miejsca na dysku twardym
- CD-ROMx16
- pamięć operacyjna 256 Mb
- karta graficzna TrueColor 1024x768
- karta dźwiękowa
- 96 DPI

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 19 opinii na temat tego produktu.

Świetny!

Najlepszy program do nauki języków jaki widziałam, a widziałam nie jeden. Bardzo polecam :)

- , 2018-05-19

Zabawa i nauka w jednym. Polecam zdecydowanie. Bardzo wciąga!

- , 2016-01-11

Żałuję, że odkryłam ten program tak późno... Jestem zdziwiona jak wiele słówek pamiętam (a jeśli czegoś zapomnę, to powtórki na pewno mi o tym przypomną) po tak krótkim czasie pracy z nim. Nauczenie się 20 słówek dziennie to praktycznie żaden wysiłek, a gdy pomnoży się to przez liczbę dni w roku, wychodzi całkiem imponująca liczba. Szczerze polecam każdemu, im szybciej tym lepiej :)

- , 2015-08-03

Najlepszy. Nauczyłem sie dzięki tej aplikacji języka angielskiego i używam podczas rozmów biznesowych. Oczywiście wymaga dużo pracy własnej ale jest najlepszym sposobem na naukę języka obcego.
Rekomenduję.
wn

- , 2015-04-29

Najlepszy program do nauki języka angielskiego jaki kiedykolwiek używałam! Bardzo przyspiesza naukę słówek i wyrażeń. Dzięki różnym rodzajom ćwiczeń nigdy się nie nudzi. Uzależniłam się od nauki z Profesorem Henry! Bardzo polecam!

- , 2015-01-02

Prof Henry jest dla mnie najlepszym programem jaki do tej pory spotkałam do nauki języka angielskiego. Pierwsze efekty nauki z tym programem są widoczne w bardzo krótkim czasie.

- , 2014-06-30

Profesor Henry to dla mnie żadna nowość, kupiłem bo jest najlepszy a przerabiałem konkurencyjne programy i nie umywają się to serii P Henry i jego odmian językowych.
Z pierwsza wersją spotkałem sie około 10 lat temu, i juz wtedy była dla mnie rewelacja, przez ten czas bardzo ewolułowało wizualnie i merytorycznie, Program bardzo wciąga i motywuje, przy minimalnej samodyscyplinie ze swojej strony, Z tej serii posiadam Profesora klausa i Profesora Borysa z rosyjskiego. Jednak Ang jest dla mnie priorytetem. POLECAM

- , 2013-12-05

Już po kilku dniach umiesz dwa razy więcej słówek, niż umiałbyś próbując wykuć je z zeszytu.

- , 2012-09-06

Najlepszy program do nauki słówek z jakim się spotkałam, regularne korzystanie z programu (nawet 15 minut dziennie) pozwala szybko przyswoić dużą liczbę słówek. Program sam wyznacza terminy powtórek, tym samym systematyzując naszą wiedzę, zachęcając również tym do regularnej nauki. Wart każdych pieniędzy!

- , 2012-06-11

Świetny program, który zmotywuje nawet tych, którzy niechętnie podchodzą do nauki języków obcych. Program posiada ogromną bazę słownictwa, którą można samemu rozbudowywać. Inteligenty system powtórek zadba o to by, żadne słówko nie umknęło naszej uwadze. Dzięki przykładowym zdaniom, nagraniom i różnorodności ćwiczeń, ćwiczone sa prawie wszystkie kompetencje: tłumaczenie słówek, wymowa, pisanie, rozumienie ze słuchu. A dodatkowe ćwiczenia wspomagają pamięć. Genialnym rozwiązaniem są fiszki lub listy uczonych się słówek, które automatycznie można sobie wydrukować i zbarać w podróż! Program jest idealny zarówno dla osób uczących się angielskiego w szkołach jak i dla samouków. Nauka z programem to nauka systematyczna a więc - skuteczna. Polecam wszystkim, niezależnie od wieku.

- , 2012-02-13

Super zabawka i przy okazji miła nauka.

- , 2011-11-15

Bardzo polecam!!!!!!!!!!! Super przygotowana propozycja dla każdego, który chce się nauczyć ciekawych i bardzo przydatnych słów z języka angielskiego!!!!

- , 2011-09-26

Świetny program. Dobrze zrobiony pod względem graficznym - aż chce się człowiekowi uczyć. ^^ Ponadto ogromny zasób materiału i różnorakich ćwiczeń. Jak dla mnie najlepszy program do nauki słówek. A trzeba jeszcze dodać, że i phrasal verbs się pojawiają. Pomysł z nauką zdań też uważam za udany. Co prawda niekiedy miałam wątpliwości co do dobranych słówek, czy to rzeczywiście jest na wyższym poziomie, ale moje wątpliwości rozwiewały się dość szybko. ;) Plus za możliwość modyfikacji ustawień. Polecam. :)

- , 2011-05-17

Rewelacja !! Naprawdę polecam !! EDUKACJA + ZABAWA !!! Wręcz trudno się oderwać !!! WCIĄGA !!! :D

- , 2010-12-30

Dzięki Prof. Henremu mogłam przygotować się do egzaminu FCE. Duża ilość słówek, wyznaczanie powtórek przez program gwarantuje sukces! Polecam!

- , 2010-12-13

Profesor Henry to znakomity program do nauki języka obcego. Dzięki niemu poznajemy użyteczne słownictwo pogrupowane tematycznie. System powtórek sprawia, iż danego słowa nie zapomnimy. Wersja 6.0 wprowadza ponadto możliwość edycji bazy. Możemy zmieniać typ jednostki oraz dodać swoje własne słówka (łącznie z wymową!). Osobiście polecam też do zapamiętywania dat na historię ;). Nauka z tym programem to czysta przyjemność! Istotna jest spora ilość zdań, które pokazują użycie danego słowa, różne kolokacje, utrwalają też gramatykę. Ogromnym plusem jest też fakt, iż wszystkie \"jednostki\" nagrywane są przez osoby, których językiem ojczystym jest angielski.
Podsumowując - Profesor Henry poszerza nie tylko nasze słownictwo, ale i gramatykę, rozumienie ze słuchu, jak i czytanie. Można się z nim nauczyć wiele więcej niż na kursie czy w szkole.

- , 2010-05-19

Świetny program. Dzięki niemu moja nauka angielskiego przybrała ekspresowego tempa. Codziennie uczę się 10-20 nowych słówek i około 90% trwale zapada mi w pamięć.

- , 2010-02-18

Jestem bardzo zadowolona z waszych pakietów do nauki angielskiego! Szkoda, że nie odkryłam ich wcześniej.
Są świetne zwłaszcza gdy nie ma się czasu chodzić na kursy czy do szkoły.

Dziekuję i pozdrawiam

- , 2009-10-13

Bardzo duży plus za szatę graficzną w wersji 6.0. Choć poprzednia (w wersji 5) nie była zła, to jednak ta bije na głowę także programy innych wydawnictw.

O takich oczywistych zaletach, jak świetni lektorzy, mnóstwo zdań-przykładów z życia wziętych i bardzo bogata baza słownictwa, chyba nie muszę pisać.

Z programem pracuje się jeszcze lepiej, jeśli we własnym zakresie zrobimy z niego wersję przenośną (portable). Polecam skopiowanie danych na pendrive i uczenie się na dowolnym komputerze, bez żadnej utraty danych z postępami nauki.

Jedyna wada, jaką posiada wersja 6, to brak współpracy z moim netbookiem (mały notebook), który ma rozdzielczość 1024x600, a Henry 6, zgodnie z opisem wydawcy, uruchamia się od 1024x768.

- , 2009-10-13
Podziel się ze znajomymi