Audio kursy

Kursy podstawowe

category product
Poziom: A0-B2

Kursy do samodzielnej, kompleksowej nauki języka: słów, zdań, gramatyki, wymowy i pisowni.

Dzięki Kursom podstawowym:

- szybko opanujesz podstawy języka,
- porozumiesz się z obcokrajowcami,
- osłuchasz się z językiem,
- przyswoisz najważniejsze zwroty i wyrażenia,
- poznasz podstawy gramatyki.

Każdy zestaw to książki + nagrania na płytach CD (w wybranych program) 

category product
Poziom: A1-B1

Dzięki kursom dla średnio zaawansowanych :

- poznasz nowe słowa i zwroty z różnych zestawów tematycznych,
- powtórzysz zdobyte umiejętności,
- opanujesz gramatykę,
- zapoznasz się z interesującymi tekstami i ciekawostkami.

Dla zaawansowanych

category product
Poziom: B1-C2

Dzięki kursom dla zaawansowanych:

- utrwalisz i udoskonalisz język
- poznasz zagadnienia z rozmaitych dziedzin,
- zapoznasz się z interesującymi tekstami,
- nauczysz się specjalistycznego słownictwa.

Biznes

category product
Poziom: A1-C1

Dzięki Audio kursom Biznes:

- poznasz i utrwalisz słownictwo specjalistyczne,
- skutecznie opanujesz język biznesu,
- skorzystasz z gotowych wzorów dokumentów,
- przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, negocjacji.

Poziom: A1-C2
Poziom: A2-B1

Audio kursy

Nauka języka obcego wyłącznie z książek to tylko połowa drogi do sukcesu. Równie ważna jest prawidłowa wymowa i sprawność językowa, polegająca na swobodnym wyborze słów i odnalezieniu się w konkretnych sytuacjach życiowych. Aby poprawić swoje kompetencje w tym zakresie, warto sięgnąć po audio kursy. Te znane od lat materiały dydaktyczne są przydatne na wszystkich poziomach zaawansowania i pomagają nie tylko w nabraniu biegłości językowej, ale także dobrym przygotowaniu się do ustnych egzaminów.

Kiedy i dlaczego warto sięgnąć po audio kursy?

Audio kursy przydadzą się osobom uczącym się języków obcych w wielu sytuacjach. Stanowią między innymi dobrą metodę oswojenia się z językiem przed dłuższym zagranicznym wyjazdem. Nawet przyzwoita znajomość gramatyki i słownictwa nie zawsze wystarcza, by swobodnie komunikować się z lokalną społecznością. Ogromną rolę odgrywa praktyka w wypowiadaniu zdań i zwrotów, jak również prawidłowy akcent. Kursy audio stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy zdobytej z podręcznika, dlatego bardzo często nagrania są dostępne w gotowych zestawach zawierających także książki z ćwiczeniami. Ucząc się języka obcego i przygotowujące do egzaminu ustnego nie zawsze mamy wystarczająco wiele okazji do konwersacji w obcym języku. Audio kursy mogą z powodzeniem je zastąpić. Dzięki nim każdy nabierze pewności siebie przed egzaminem, na przykład ustną maturę.

Audio kursy w naszej ofercie

W ofercie naszego wydawnictwa nie brakuje audio kursów obejmujących wiele języków i różne poziomy zaawansowania. W każdym zestawie oprócz wielu godzin nagrań znajduje się także książka, w której znajdziemy zapis dialogów, a także zestaw ćwiczeń. To znacznie przyspiesza naukę i nabieranie swobody językowej. Materiały są uszeregowane tematycznie i obejmują bardzo przydatne zagadnienia, między innymi podróże, wizyty w restauracjach, poszukiwanie pracy i wiele innych sytuacji, z którymi możemy się spotkać w trakcie zagranicznego wyjazdu. Zazwyczaj podobna tematyka jest spotykana na egzaminach ustnych, między innymi na maturze lub przy uzyskiwaniu certyfikatów językowych.

Wszystkie popularne języki

Oferta naszego wydawnictwa znacznie wykracza poza najbardziej popularne audio kursy języka angielskiego. Z racji bliskości geograficznej nie mogło w niej zabraknąć także audio kursów języka niemieckiego. Nasza oferta obejmuje wszystkie popularne języki - audio kursy rosyjskiego, audio kursy włoskiego czy audio kursy hiszpańskiego. Możemy zaoferować także zestawy do nauki mniej popularnych języków obcych, na przykład niderlandzkiego i języków skandynawskich.