Fiszki

Fiszki drukowane

category product
Poziom: A0-C2

Fiszki Plus to kompleksowy system nauki, dzięki któremu poznasz:

- ponad 1600 najważniejszych słów i ich prawidłowe użycie w kontekście,
- wzory odmian, formy nieregularne,
- podstawowe zasady gramatyczne,
- poprawną wymowę.


Przykładowe zdania do KAŻDEGO słówka to gotowe wzorce komunikacyjne, dzięki którym przećwiczysz ich użycie w kontekście. System Fiszki Plus pozwoli Ci szybko opanować podstawy i umożliwi swobodne porozumiewanie się w języku obcym.

Fiszki mp3

category product
Poziom: A1-C2

Fiszki mp3 stanowią świetne uzupełnienie fiszek drukowanych lub mogą być samodzielnym kursem językowym.

Z fiszkami mp3:
- szybko i skutecznie opanujesz słowa i zdania,
- sprawdzisz pisownę z funkcją karaoke,
- przećwiczysz wymowę dzięki nagraniom,
- stworzysz własną playlistę
- powtórzysz materiał dzięki ćwiczeniom

Fiszki

Fiszki od wielu lat stanowią bardzo efektywny sposób nauki języków obcych. Karteczki można stworzyć samodzielnie, ale w naszym wydawnictwie udostępniamy gotowe zestawy. Dotyczy to rozmaitych języków, poziomów zaawansowania oraz zakresów tematycznych. Dzięki nowoczesnym fiszkom poznajemy nie tylko słownictwo, ale również gramatykę. Tym bardziej warto sięgnąć po zestawy przygotowane przez specjalistów z zakresu nauki języków obcych. Gwarantujemy, że każdy z nich będzie bardzo przydatny w samodzielnej nauce.

Wszystkie zalety fiszek

Po fiszki drukowane sięgnąć mogą zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z danym językiem obcym, jak i te, które pragną sobie go przypomnieć. Ta metoda nauki jest zdecydowanie najskuteczniejsza w przypadku wzrokowców, ale tak naprawdę przyda się każdemu. Fiszki do nauki języków obcych są u nas dostępne jako oddzielne produkty w postaci zestawów zawierających kilkaset karteczek. Ponadto można je wydrukować korzystając z niektórych dostępnych w naszej ofercie kursów multimedialnych. Dobre fiszki nie ograniczają się tylko do nauki słownictwa. Można na nich umieścić także ważne informacje służące do przyswajania sobie gramatyki. Dobrym przykładem jest odmiana czasowników. Ale to nie wszystko. Niektóre fiszki zawierają również przykłady zastosowania podanych wyrazów i zwrotów. Dzięki temu lepiej poznajemy ich znaczenie.

Fiszki MP3

Obecnie fiszki nie zawsze przyjmują formę tradycyjnych drukowanych karteczek. Coraz większą popularność zyskują również fiszki MP3. To bardzo wygodne rozwiązanie. Korzystamy z nich z pomocą specjalnego programu do zainstalowania na komputerze lub smartfonie. Fiszki MP3 to nie tylko efektywna nauka pisowni, ale również prawidłowej wymowy. W elektronicznej wersji nie musimy poza tym obawiać się o ich zniszczenie lub zgubienie. Instalując odpowiednią aplikację zabieramy ze sobą nasz zestaw na zagraniczną podróż, w której będzie bardzo przydatny i z powodzeniem zastąpi rozmówki.

Wiele języków i zakresów tematycznych

Dostępne w naszym sklepie zestawy fiszek służą nie tylko nauce języka angielskiego i innych popularnych europejskich języków. Posiadamy w ofercie między innymi fiszki do języka chińskiego, a nawet fiszki do łaciny. Poszczególne zestawy odpowiadają różnym poziom znajomości języka oraz odmiennym zakresom tematycznym. W przypadku języka angielskiego możemy na przykład uczyć się Business English. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Do niektórych zestawów dodane zostały także przydatne materiały audio. Nagrania pomagają ćwiczyć prawidłowy akcent.

Nauka poprzez zabawę

Fiszki są jedną z ciekawszych metod nauki języka obcego. Dzięki nim możemy poznać wiele najpopularniejszych zwrotów i wyrażeń, a także sprawdzić prawidłową pisownię. Fiszki mp3 mają dodatkowe zalety, ponieważ zawierają nagrania ze zdaniami i tłumaczeniami, zapewniają trening wymowy, rozumienie ze słuchu oraz utrwalenie wiedzy, dzięki ćwiczeniom sprawdzającym. Fiszki mp3 pomagają nie tylko w nauce słówek, ale również praktycznych zdań i wyrażeń w podziale na grupy tematyczne. Są bardzo pomocne, gdy nie możemy przeglądać fiszek drukowanych. Nagrania świetnie sprawdzą się na przykład podczas jazdy samochodem lub w podróży.