Fiszki PLUS - ucz się szybko i skutecznie


Z Fiszkami PLUS uczysz się:

łatwo i wygodnie – powtarzaj materiał kiedy chcesz i gdziekolwiek chcesz!
kompleksowo – czytaj, ćwicz, graj i słuchaj!
w swoim tempie – szybkie powtórki przed egzaminem albo regularna nauka w wolnej chwili
skutecznie – zauważalne efekty podtrzymają motywację do dalszej naukiPoznaj skuteczny system nauki z fiszkamiFiszki PLUS – kompleksowy system nauki

Fiszki


Z jednej strony fiszki znajdziesz słówko w języku obcym wraz z przykładowym zdaniem, a z drugiej polskie tłumaczenie. Ucz się słów i przykładowych zdań – poznaj gotowe wzorce komunikacyjne, synonimy, idiomy i utrwal reguły gramatyczne.

Fiszki PLUS - Ucz się słów i przykładowych zdań

Program Aktywny Trening - kompleksowy system nauki z Fiszkami PLUS EDGARD

Program Aktywny Trening


Korzystaj online z programu Aktywny Trening. Znajdziesz w nim różnego rodzaju ćwiczenia, które pozwolą Ci utrwalić materiał. Ucz się aktywnie, rozwiązuj quizy, graj w gry językowe. Program Aktywny Trening oraz nagrania MP3 do pobrania znajdziesz w Strefie Gratisu.

Fiszki PLUS - Ucz się z programem Aktywny Trening. Rozwiązuj ćwiczenia, graj i zapamiętuj!

Nagrania MP3 - kompleksowy system nauki z Fiszkami PLUS EDGARD

Nagrania MP3


Nagrania MP3 pomogą Ci osłuchać się z językiem i trenować prawidłową wymowę. Możesz odsłuchiwać nie tylko słówek wraz z polskimi tłumaczeniami, ale także przykładowych zdań w wykonaniu neative speakerów. Stwórz własne playlisty nagrań wymowy i ucz się mobilnie – w drodze do pracy lub szkoły!

Fiszki PLUS - Pobierz nagrania MP3 i ucz się prawidłowej wymowy z native speakerem

Przegródki i memolista - kompleksowy system nauki z Fiszkami PLUS EDGARD

System nauki – przegródki i memolista


W pudełku znajdziesz kolorowe przegródki, dzięki którym posegregujesz słówka na 3 kategorie: uczę się, powtarzam i umiem. Dzięki nim zaplanujesz naukę i będziesz mógł śledzić swoje postępy.

Swoją wiedzę sprawdzisz także za pomocą dołączonej do fiszek memolisty. Jest to podzielony na kategorie spis wszystkich słówek. Traktowany jako checklista, pozwoli odznaczać materiał opanowany od tego przeznaczonego do nauki.

Fiszki PLUS - Zaznaczaj na memoliście słówka, które już znaszSprawdź, jak uczyć się METODĄ FISZEK z Fiszkami PLUS krok po kroku

Nauka metodą fiszek krok po kroku. Jak skutecznie uczyć się języka obcego metodą fiszek? Fiszki PLUS to kompleksowy system nauki, który z pewnością ci w tym pomoże!Metoda fiszek to sprawdzony i skuteczny sposób nauki języka obcego. Poszerz swoje słownictwo i ucz się angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, polskiego, rosyjskiego i włoskiego gdziekolwiek jesteś. Co więcej, do wyboru masz również fiszki tematyczne ze słownictwem biznesowym, z idiomami, zwrotami konwersacyjnymi a także z czasami i czasownikami. Wszystkie dostępne kursy z serii Fiszki PLUS znajdziesz w sklepie internetowym w kategorii Fiszki PLUS.Posłuchaj, co o nauce metodą Fiszek PLUS mówi Keitah:System nauki słówek na każdym poziomie

Fiszki PLUS to rozbudowana seria fiszek, ułożona w wygodny system, dzięki któremu sam decydujesz, od którego poziomu zacząć naukę. W ramach serii dostępne są wszystkie trzy poziomy zaawansowania – początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany.

Aby ułatwić wybór fiszek, każdy z trzech poziomów (podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany) podzielono na trzy kolejne zestawy: 1, 2, 3 tak byś jak najlepiej dobrał najodpowiedniejsze dla siebie fiszki i z łatwością mógł zdecydować o wyborze kolejnego zestawu.


Poznaj opinie o Fiszkach PLUS

★★★★★

Fiszki sprawdzają się doskonale. Są poręczne więc zabieram je wszędzie ze sobą. Wykorzystuję każdą wolną chwilę. Na przystanku, w pociagu czy nawet u fryzjera! Superpomysł. Dla chcącego nic trudnego - a z fiszkami jeszcze prościej osiągnąć cel.

- Iwona Suchanek, 25.03.2016, 01:00

★★★★★

Nauka z fiszek - super sprawa!

Jedną z moich ulubionych metod nauki jest właśnie nauka z fiszkami! Mam już kilka do nauki angielskiego teraz przyszła pora na czasowniki i czasy. Cena fiszek bardzo niska, w środku mamy ponad 600 fiszek do tego nagrania do odsłuchu i program komputerowy. Bardzo warto mieć je w domu i oczywiście z nich się uczyć ;)

- Basia, 08.04.2021, 10:24

★★★★★

Fantastyczne do nauki słownictwa i gramatyki!

Właśnie skończyłam przerabiać moje czwarte pudełko fiszek z hiszpańskiego! :) W "Fiszkach PLUS dla średniozaawansowanych 1" mamy dużo ciekawego i przydatnego słownictwa oraz sporo przykładów użycia subjuntivo w czasie teraźniejszym. Czuję, że mój hiszpański wszedł na wyższy poziom. Dziękuję wydawnictwu EDGARD za tak wyjątkowy produkt. Zupełnie nie wyobrażam już sobie nauki słownictwa bez Waszych fiszek. Są zdecydowanie najlepsze.

- Gosia Kozak, 31.08.2020, 00:55Co zyskujesz dzięki METODZIE FISZEK?

Uczysz się słów i przykładowych zdań – poznajesz użycie słów w kontekście. Opanujesz synonimy, idiomy; poznajesz reguły gramatyczne.
Zapamiętujesz skutecznie, wykorzystując system z kolorowymi przegródkami.
Poznajesz prawidłową wymowę - słuchasz nagrań wszystkich słówek i zdań wraz z tłumaczeniami.
Utrwalasz materiał z ćwiczeniami i grami językowymi zawartymi w programie.
Powtarzasz słówka umieszczone na memoliście i sprawdzasz, co już umiesz.
Uczysz się mobilnie – w drodze do pracy lub szkoły!Zobacz całą serię fiszek PLUS! - fiszki do języków obcych EDGARD

Loading...