Książki

Gramatyki

Gramatyki

Praktyczne książki gramatyczne przystępnie i wyczerpująco opisują wszystkie zagadnienia gramatyczne, a liczne przykłady pokazują ich zastosowanie w praktyce.

Różnorodne ćwiczenia i zbiorcze testy pozwalają samodzielnie sprawdzić stopień opanowania materiału.

W ofercie tytuły do nauki 11 języków.

Repetytoria

Repetytoria

Praktyczne repetytoria z ćwiczeniami i tabelami dla studentów, uczniów, słuchaczy szkół językowych i samouków do nauki lub gruntownej powtórki:

- przystępny język,
- wyczerpujące objaśnienia wszystkich zagadnień gramatycznych,
- przykłady użycia w praktyce,
- dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Repetytoria leksykalno-tematyczne

Repetytoria leksykalno-tematyczne

Repetytoria dla uczniów, studentów i osób samodzielnie uczących się języka:

- doskonała pomoc do matury i egzaminów,
- polecane nauczycielom do wykorzystania na lekcjach,
- w każdym zestawie książka + płyta CD,
- na każdym poziomie zaawansowania:
od początkującego do zaawansowanego.

Testy i ćwiczenia

Testy i ćwiczenia

Testy i ćwiczenia wydawnictwa Edgard to doskonała pomoc dla osób, które chcą doskonalić znajomość języka obcego lub przygotować się do egzaminów, sprawdzianów czy matury, a także zdobyć certyfikaty językowe.

W ofercie znajdują się zbiory ćwiczeń i zestawy testów do języka angielskiego, języka niemieckiego, języka francuskiego, języka hiszpańskiego, języka włoskiego, języka rosyjskiego, języka portugalskiego, języka szwedzkiego oraz języka norweskiego. 

W podręcznikach pojawiają się różne typy zadań: zarówno zadania egzaminacyjne (na słowotwórstwo, uzupełnianie luk, transformacje, parafrazy), jak i ćwiczenia utrwalające słownictwo (krzyżówki, rebusy, zgadywanki). Klucz odpowiedzi umieszczony na końcu książki umożliwia samodzielne sprawdzenie rozwiązania. 

Różnorodne zestawy ćwiczeń i testów wraz z kluczami odpowiedzi ułatwiają poszerzenie zasobu współczesnego słownictwa oraz powtórkę zagadnień gramatycznych.

Różne poziomy zaawansowania:
dla początkujących A1, dla znających podstawy A2, dla średnio zaawansowanych B1-B2, dla zaawansowanych C1-C2.

Kryminały z ćwiczeniami

Kryminały z ćwiczeniami

Kryminały z ćwiczeniami to doskonałe połączenie powieści kryminalnej i oryginalnego kursu językowego. Publikacje z serii to lektury uproszczone (readers), dopasowane do poziomu znajomości języka odbiorcy. Podczas lektury wciągającej fabuły kryminalnej poznasz współczesne słownictwo, utrwalisz konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz poprawną wymowę.

Trudniejsza słowa i zwroty we tekście zostały specjalnie zaznaczone, a ich tłumaczenia znajdują się na marginesach książki. Dodatkowo na końcu powieści czytelnik znajdzie słowniczek zawierający wszystkie trudniejsze słówka i wyrażenia. Różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne zamieszczone  co dwa rozdziały pomagają utrwalić zdobytą wiedzę.

W serii wydane zostały zarówno kryminały z ćwiczeniami na różnych poziomach zaawansowania (dla osób znających podstawy, dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych), jak i samouczki z kryminałem, w których poza tłumaczeniami słówek, słowniczkiem oraz ćwiczeniami znajdują się także wyjaśnienia gramatyczne. 

Niektóre kryminały można nabyć w wersji z audiobookiem. Audiobook w wykonaniu native speakera ułatwia opanowanie poprawnej wymowy, osłuchanie się z prawidłowym akcentem oraz rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu.Dostępne są także zestawy zawierające e-book. W serii znajdują się kryminały do nauki języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego, języka francuskiego oraz języka włoskiego.

Kryminały to: 
- współczesne słownictwo 
- urozmaicone ćwiczenia leksykalno-gramatyczne
- tłumaczenia trudniejszych słówek 
na marginesach 
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek

Powieści w języku obcym

Powieści w języku obcym

Niekonwencjonalny sposób nauki, dzięki któremu mimochodem uczysz się języka. Zasady gramatyczne i słownictwo przyswoisz w naturalny sposób podczas czytania opowieści i rozwiązywania ćwiczeń. Na marginesach znajdziesz tłumaczenia trudniejszych słówek, które pozwolą ci cieszyć się przyjemnością lektury, bez odrywania się od książki. Na końcu każdego rozdziału znajdziesz ćwiczenia utrwalające materiał leksykalny oraz sprawdzające zrozumienie treści.

Podręczniki dla średnio zaawansowanych

Podręczniki dla średnio zaawansowanych

Unikalne kursy pozwalające na kontynuację nauki języka na poziomie średnio zaawansowanym. Metoda zintegrowanej nauki umożliwia szybko opanować wszystkie kompetencje językowe:
- poszerzyć słownictwo
- rozwinąć umiejętność czytania tekstów
- tworzyć wypowiedzi pisemne.

Do każdej z książek dołączona jest płyta audio CD z nagraniami profesjonalnych lektorów.

Seria "1000 najważniejszych słów"

Seria "1000 najważniejszych słów"

Seria 1000 najważniejszych słów przeznaczona jest dla osób rozpoczynających naukę języka obcego. Podręczniki ułatwią zapamiętanie najważniejszych słów potrzebnych do swobodnej komunikacji na poziomie podstawowym.

W serii:
Angielski. 1000 najważniejszych słów
Niemiecki. 1000 najważniejszych słów
Hiszpański. 1000 najważniejszych słów
Włoski. 1000 najważniejszych słów
Rosyjski. 1000 najważniejszych słów
Polski. 1000 najważniejszych słów (wersja po ukraińsku)


Seria "Aktywnie"

Seria "Aktywnie"

Publikacje z serii AKTYWNIE to doskonała pomoc w nauce języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego dla osób znających podstawy i średnio zaawansowanych (poziom A2-B1). Praca z książką pozwala poszerzyć i utrwalić słownictwo, przyswoić struktury leksykalno-gramatyczne i poznać język w praktyce!

Każda publikacja z serii AKTYWNIE! to:
- 200 różnorodnych ćwiczeń, dzięki którym utrwalisz słówka i zwroty w kontekście
- wyjaśnienia gramatyczne, które pozwolą ci zastosować wiedzę w praktyce
- ciekawostki, idiomy i powiedzenia, które pomogą lepiej zrozumieć specyfikę danego kraju
- kolorowe, atrakcyjne wydanie, dzięki któremu nauka staje się przyjemniejsza
- przydatne zwroty i wyrażenia ułatwiające rozmowy z obcokrajowcami!

Seria "Nie gryzie"

Seria "Nie gryzie"

Książki, które szybko i w interesujący sposób pozwalają opanować podstawy języka w oparciu o metodę aktywnej nauki poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń.

W książce znajdują się:
- najpopularniejsze zagadnienia
- dialogi lub teksty z tłumaczeniami
- różnorodne ćwiczenia
- podstawy gramatyki
- ciekawostki i minisłowniczki

Seria "W obrazkach"

Seria "W obrazkach"

Seria "W obrazkach" to atrakcyjny i skuteczny sposób nauki języka obcego metodą wizualną. W publikacjach znajdziesz 1000 najważniejszych słów przedstawionych za pomocą ilustracji. W książkach zawarte są również ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, słownik, wyjaśnienia gramatyczne i fonetyczne, odpowiedzi do ćwiczeń.

W serii ukazały się:
Angielski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka
Niemiecki w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka
Koreański w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka

Rozmówki

Rozmówki

Rozmówki na każdy wyjazd to niezbędna pomoc dla osób wybierających się w podróż służbową, turystyczną albo na staż czy studia. Publikacje zawierają niezbędne słowa i zwroty, wskazówki dotyczące wymowy, słowniczek, informacje o kulturze i praktyczne porady turystyczne.

Słowniki

Słowniki

Słowniki to doskonała pomoc dla osób na każdym poziomie zaawansowania - tłumaczy, osób uczących się do matury, egzaminów językowych Cambridge English: First i Advanced, dla studentów oraz samouków. Słowniki zawierają aktualne słownictwo i liczne przykłady użycia słów i wyrażeń w codziennej komunikacji. 

W ofercie:
współczesny słownik angielsko-polski i polsko-angielski; niemiecko-polski i polsko-niemiecki
- praktyczny słownik angielsko-polski i polsko-angielski; niemiecko-polski i polsko-niemiecki
- słownik medyczny i techniczny angielsko-polski i polsko-angielski
- słownik japońsko-polski i polsko-japoński; chińsko-polski

Wielka gramatyka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

Wielka gramatyka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

Egzaminy

Egzaminy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć