Dla dzieci i młodzieży

Gry edukacyjne

category product
Poziom: A0-B2

Jak zachęcić dzieci i młodzież do nauki języków oraz innych przedmiotów? Jak odpędzić wizję nudy i wkuwania na pamięć? Rozwiązaniem są gry językowe i edukacyjne!

Bójka na słówka to gra do nauki angielskiego dla całej rodziny. Rozgrywka polega na poszukiwaniu wspólnych elementów na kolorowych kartach. Grę można zabrać ze sobą wszędzie i rozegrać w krótkim czasie.

Kieszonkowce to seria gier karcianych i quizów. Ilustrowane karty wspomagają naukę języka angielskiego, ale także matematyki, przyrody, geografii, a także rozwijają logiczne myślenie. Seria przeznaczona jest dla młodzieży oraz dzieci od 9 roku życia.

Angielski #GRAmatyka to gra dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej w wieku 10-15 lat, w której bohaterem jest Czytelnik. #GRAmatyką motywuje do nauki gramatyki angielskiej i może być stosowana jako uzupełnienie tradycyjnego podręcznika. 

Kryminalna gra karciana. The Investigation to oryginalna propozycja nauki dla osób znających podstawy angielskiego oraz średnio zaawansowanych (A2-B2+). Gra zawiera talię 110 kart, przy pomocy których gracze układają historię przestępstwa, aby rozwikłać kryminalne zagadki, szlifując jednocześnie angielski.

category product
Poziom: A0-C1

Powieści dla młodzieży to wyjątkowa metoda nauki angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii oraz rozwiązywanie pomocniczych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz współczesne angielskie słownictwo, konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Angielski #GRAmatyka to zbiór rozwijających zadań dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej w wieku 10-15 lat, który zapewni wiele godzin wspólnej, twórczej rozrywki, zaś inspirujące opisy przygód i ćwiczenia pobudzą wyobraźnię. Angielski MOVE śmiało to wciągająca książka z nagraniami przeznaczona dla młodych czytelników, która w atrakcyjnej formie wyrabia dobre nawyki językowe i przełamuje opór przed mówieniem. 

Wielkoformatowa książka Na tropie angielskich słówek to idealny pomysł na prezent dla dzieci i młodszych nastolatków! Poszukiwanie angielskich słówek na pięknych ilustracjach będzie doskonałą zabawą zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci w wieku szkolnym.

category product
Poziom: A0-A1

Fiszki SCHOOL to kompleksowy system nauki angielskich słówek i zdań dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej. Atrakcyjne, ilustrowane fiszki pomagają szybko zapamiętać 500 najważniejszych słówek, a przykładowe zdania pokazują ich prawidłowe użycie w kontekście i przy okazji prezentują najważniejsze struktury gramatyczne. Zestaw zawiera 500 fiszek, nagrania native speakerów i program komputerowy z ćwiczeniami.

Dla dzieci w wieku 3-9 lat polecamy karty i zagadki obrazkowe do nauki angielskiego i niemieckiego w domu, w przedszkolu i w szkole. Zagadki uczą języka angielskiego i niemieckiego przez zabawę, rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową oraz stanowią świetną rozrywkę.

category product

Kieszonkowiec to ilustrowane talie kart do nauki:

  • angielskich czasowników i przymiotników - Bitter Sweet oraz Remember & Forget
  • procentów i ułamków - Trzecia połowa  oraz Na 200%
  • myślenia logicznego - Dzika logika

za pomocą aż różnych gier towarzyskich – dla małych i dużych graczy!

Kieszonkowiec składa się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w aż  4 edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapka, karuzelę i szachraja.

Wygodny format  kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole.

"Kieszonkowce" zdobyły Nagrodę Główną w XVI edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku, którego celem jest promowanie produktów wspierających rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.

Dla dzieci i młodzieży

Dzieci i młodzież uczą się języków obcych nieco inaczej niż dorośli. Pierwsza różnica polega na tym, że ich mózg wciąż się rozwija i przyswajanie nowego języka odbywa się w dość naturalny sposób. Szczególnie łatwo w tym wieku nauczyć się prawidłowego akcentu dorównując native speakerom. Osobną kwestię stanowi motywacja do nauki wśród najmłodszych. Tradycyjne podręczniki i kursy przeznaczone do samodzielnej nauki mogą być dla nich niekiedy zbyt nużące. W tym wieku najlepiej uczyć się łącząc edukację z zabawą. W tym dziale umieściliśmy najciekawsze materiały dydaktyczne do nauki języków obcych skierowane do najmłodszych.

Gry do nauki języków obcych

Dzieci i młodzież uwielbiają gry. Nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć przyjemność z edukacją. Proponowane przez nas gry do nauki języków obcych pomogą w uzupełnieniu wiedzy zdobytej w szkole. W naszej ofercie znajdują się między innymi: Kieszonkowce - quizy i gry karciane, Bójka na słówka, kryminalna gra karciana The Investigation i specjalna gra do ćwiczenia gramatyki. Każda z nich naturalnie przyciąga uwagę najmłodszych i stanowi zabawę na wiele godzin, które zaowocują w nabyciu kompetencji językowych. Gry do nauki języków obcych są przeznaczone dla dzieci i młodzieży w różnym wieku i uczących się języków obcych na różnych poziomach zaawansowania.

Książki dla dzieci do nauki języków obcych

Książki do nauki języków obcych skierowane do dzieci i młodzieży to bardzo zróżnicowana kategoria. Obejmuje ona między innymi dzieła literackie dla dzieci i młodzieży, wydane w taki sposób, by ułatwić naukę. Lektury wzbogacono bowiem o przydatne materiały dydaktyczne oraz ćwiczenia weryfikujące zdobytą wiedzę. Inne dostępne u nas książki służą do nauki gramatyki, która odbywa się jednak w rozrywkowy i twórczy sposób. Dzięki temu dziecko nie nudzi się nauką nawet po wielu godzinach. Popularnością cieszą się także bogato ilustrowane książki i słowniki obrazkowe dla dzieci. 

Quizy, kieszonkowce i gry karciane

Uczyć języków obcych można się także w grupie. Odpowiednie materiały dydaktyczne zawiera kategoria quizy, kieszonkowce i gry karciane. Wśród tych ostatnich każdy zestaw zawiera towarzyską grę edukacyjną, z której można korzystać na kilka sposobów.

Fiszki do nauki języków obcych skierowane do najmłodszych

Z kolei fiszki i karty obrazkowe do nauki języków obcych dla dzieci i młodzieży zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o nich. W przystępny sposób wspomagają naukę obcojęzycznych słówek. Najmłodsi poznają ich znaczenia, a także uczą się ich używanie w odpowiednim kontekście. Zestawy fiszek obejmują zagadnienia adekwatne do wieku i poziomu biegłości językowej.