Dla dzieci i młodzieży

Gry

category product
Poziom: A0-B2

Kryminalna gra karciana The Investigation to oryginalna propozycja nauki dla osób znających podstawy języka angielskiego oraz średnio zaawansowanych (A2-B2+), które chcą doskonalić umiejętności językowe w sposób niekonwencjonalny. Gra zawiera talię 110 kart, przy pomocy których gracze układają historię przestępstwa i próbują rozwikłać kryminalne zagadki, szlifując jednocześnie angielski.


Kieszonkowce
to seria gier karcianych i quizów. Ilustrowane karty wspomagają naukę języka angielskiego, matematyki, przyrody, geografii, a także rozwijają logiczne myślenie. Seria przeznaczona jest dla młodzieży oraz dzieci od 9 roku życia. Może być stosowana przez nauczycieli w celu urozmaicenia lekcji. 

Angielski #GRAmatyka to fantastyczna gra przeznaczona dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej w wieku 10-15 lat, w której bohaterem jest Czytelnik. #GRAmatyką motywuje do nauki gramatyki angielskiej i może być stosowana jako uzupełnienie tradycyjnego podręcznika. 

Książki

category product
Poziom: A0-C1

Powieści dla młodzieży to wyjątkowa metoda nauki angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii oraz rozwiązywanie pomocniczych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz współczesne angielskie słownictwo, konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Angielski #GRAmatyka to zbiór rozwijających zadań dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej w wieku 10-15 lat, który zapewni wiele godzin wspólnej, twórczej rozrywki, zaś inspirujące opisy przygód i ćwiczenia pobudzą wyobraźnię. Angielski MOVE śmiało to wciągająca książka z nagraniami przeznaczona dla młodych czytelników, która w atrakcyjnej formie wyrabia dobre nawyki językowe i przełamuje opór przed mówieniem. 

Wielkoformatowa książka Na tropie angielskich słówek to idealny pomysł na prezent dla dzieci i młodszych nastolatków! Poszukiwanie angielskich słówek na pięknych ilustracjach będzie doskonałą zabawą zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci w wieku szkolnym.

category product

Kieszonkowiec to ilustrowane talie kart do nauki:

  • angielskich czasowników i przymiotników - Bitter Sweet oraz Remember & Forget
  • procentów i ułamków - Trzecia połowa  oraz Na 200%
  • myślenia logicznego - Dzika logika

za pomocą aż różnych gier towarzyskich – dla małych i dużych graczy!

Kieszonkowiec składa się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w aż  4 edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapka, karuzelę i szachraja.

Wygodny format  kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole.

"Kieszonkowce" zdobyły Nagrodę Główną w XVI edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku, którego celem jest promowanie produktów wspierających rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.

Fiszki

category product
Poziom: A0-A1

Fiszki SCHOOL to kompleksowy system nauki angielskich słówek i zdań dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej. Atrakcyjne, ilustrowane fiszki pomagają szybko zapamiętać 500 najważniejszych słówek, a przykładowe zdania pokazują ich prawidłowe użycie w kontekście i przy okazji prezentują najważniejsze struktury gramatyczne. Zestaw zawiera 500 fiszek, nagrania native speakerów i program komputerowy z ćwiczeniami.

Dla dzieci w wieku 3-9 lat polecamy karty i zagadki obrazkowe do nauki angielskiego i niemieckiego w domu, w przedszkolu i w szkole. Zagadki uczą języka angielskiego i niemieckiego przez zabawę, rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową oraz stanowią świetną rozrywkę.