Dla dzieci i młodzieży

Seria SCHOOL

Seria SCHOOL
Nauczysz się:

Jak zachęcić dzieci i nastolatków do nauki języków? Z serią SCHOOL nauka angielskiego to wciągająca zabawa! 

Angielski #GRAmatyka to zbiór rozwijających zadań dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej w wieku 10-15 lat, który zapewni wiele godzin wspólnej, twórczej rozrywki, zaś inspirujące opisy przygód i ćwiczenia pobudzą wyobraźnię. 

Angielski MOVE śmiało to wciągająca książka z nagraniami przeznaczona dla młodych czytelników, która w atrakcyjnej formie wyrabia dobre nawyki językowe i przełamuje opór przed mówieniem. 

Fiszki SCHOOL to kompleksowy system nauki angielskich słówek i zdań dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej. Atrakcyjne, ilustrowane fiszki pomagają szybko zapamiętać najważniejsze słówka, a przykładowe zdania pokazują ich prawidłowe użycie w kontekście.

Readersy i słowniki obrazkowe

Readersy i słowniki obrazkowe

Readersy angielskie to ciekawe opowieści skierowane do najmłodszych oraz przydatne materiały do nauki języka. To idealny sposób na połączenie nauki z zabawą! Seria Czytam po angielsku została przygotowana z myślą o potrzebach młodych czytelników, którzy rozpoczynają przygodę z językiem angielskim. Słownictwo oraz zwroty zostały uproszczone i dostosowane do wieku małego czytelnika. 

Naomiast powieści dla młodzieży to wyjątkowa metoda nauki angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii oraz rozwiązywanie pomocniczych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz współczesne angielskie słownictwo, konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Wielkoformatowa książka Na tropie angielskich słówek to idealny pomysł na prezent dla dzieci i młodszych nastolatków! Poszukiwanie angielskich słówek na pięknych ilustracjach będzie doskonałą zabawą zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci w wieku szkolnym. Polecamy również pięknie wydane książki z angielskimi piosenkami, wierszykami i rymowankami. 

Karty obrazkowe dla dzieci

Karty obrazkowe dla dzieci

Fiszki SCHOOL to kompleksowy system nauki angielskich słówek i zdań dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej. Atrakcyjne, ilustrowane fiszki pomagają szybko zapamiętać 500 najważniejszych słówek, a przykładowe zdania pokazują ich prawidłowe użycie w kontekście i przy okazji prezentują najważniejsze struktury gramatyczne. Zestaw zawiera 500 fiszek, nagrania native speakerów i program komputerowy z ćwiczeniami.

Dla dzieci w wieku 3-9 lat polecamy karty i zagadki obrazkowe do nauki angielskiego i niemieckiego w domu, w przedszkolu i w szkole. Zagadki uczą języka angielskiego i niemieckiego przez zabawę, rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową oraz stanowią świetną rozrywkę.

Kieszonkowce - quizy i gry karciane

Kieszonkowce - quizy i gry karciane

Kieszonkowiec to ilustrowane talie kart do nauki:

  • angielskich czasowników i przymiotników - Bitter Sweet oraz Remember & Forget
  • procentów i ułamków - Trzecia połowa  oraz Na 200%
  • myślenia logicznego - Dzika logika

za pomocą aż różnych gier towarzyskich – dla małych i dużych graczy!

Kieszonkowiec składa się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w aż  4 edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapka, karuzelę i szachraja.

Wygodny format  kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole.

"Kieszonkowce" zdobyły Nagrodę Główną w XVI edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku, którego celem jest promowanie produktów wspierających rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć