Ebooki angielskie - czytaj i szlifuj język! | jezykiobce.pl

Angielski ebook

Istnieje wiele sposobów, aby poznawać język angielski. Ebook z pewnością stanowi w naszych czasach jeden z ciekawszych. To wygodna forma nauki, ponieważ wymaga jedynie urządzenia mobilnego. Ebooki do angielskiego są u nas dostępne w ciekawych zestawach i wariantach, także w formie interesujących lektur, z którymi poradzą sobie nawet osoby na poziomie podstawowym.
Dlaczego warto uczyć się angielskiego z ebooków? Jakie ciekawe materiały dydaktyczne w tej formie można znaleźć w naszym sklepie?

Dlaczego warto uczyć się angielskiego z ebooków?

Tablety i czytniki ebooków stały się integralną częścią naszego życia codziennego. Dzięki nim możemy pożytecznie wykorzystać każdą wolną chwilę, na przykład drogę do pracy, czy oczekiwanie w kolejce w urzędzie. To również doskonała metoda, aby zgłębiać język angielski. Ebook ma tę przewagę nad tradycyjnym podręcznikiem, że możemy mieć go przy sobie praktycznie przez cały czas. Zresztą wiele osób obecnie nie wyobraża sobie czytania tradycyjnych książek. Ponadto ebook pozwala wzbogacić suchy tekst o dodatkowe materiały, między innymi nagrania. Istnieje także możliwość sporządzania na bieżąco notatek i rozwiązywania ćwiczeń. Ponadto angielski ebook może być po prostu ciekawą lekturą pozwalającą doskonalić umiejętności językowe.

Angielski ebook – podręczniki i zestawy

W naszym wydawnictwie wybór ebooków przeznaczonych do nauki angielskiego jest niezwykle szeroki. Podręczniki w tej formie są dostępne na różnych poziomach zaawansowania, od A1 do C2. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie, by jeszcze lepiej poznawać język angielski. Ebook może obejmować rozmaite zakresy tematyczne, między innymi gramatykę, słownictwo czy też konwersacje. Specjalne ebooki przygotowują nas do wyjazdów zagranicznych, a także pracy w anglojęzycznych firmach. W formie ebooków dostępne są także słowniki, repetytoria oraz ćwiczenia. Większość ebooków przeznaczonych do nauki angielskiego stanowi część zestawów obejmujących również nagrania mp3. Dzięki temu nie tylko poznajemy język angielski w formie pisanej, ale także uczymy się prawidłowej wymowy i doskonalimy akcent.

Łączymy przyjemne z pożytecznym – nauka angielskiego poprzez czytanie książek

Dla miłośników dobrych lektur przygotowaliśmy specjalne materiały, które w przyjemny sposób pomagają doskonalić znajomość języka angielskiego. Ebook z ciekawą książką, na przykład kryminałem mogą przeczytać nawet osoby znające angielski na poziomie podstawowym. Książki w formie elektronicznej są bowiem wzbogacone o objaśnienia bardziej skomplikowanych zwrotów, słowniki, a także ćwiczenia. To jeden z lepszych sposobów na poznawanie współczesnej angielskiej mowy, która nie zawsze jest dostępna na kursach językowych i w standardowych lekturach czy podręcznikach.

Loading...