Programy

Profesor Henry

category product
Poziom: A1-C2

Multimedialne kursy Profesor Henry do kompleksowej nauki języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego

Siłą programów Profesor jest system powtórek - gwarancja efektywnej nauki oraz interaktywne ćwiczenia. Dzięki nim nauka jest skuteczna i efektywna.

Do wyboru:
- Profesor Henry Megapakiet
- Profesor Intensywny Kurs
- Profesor Gramatyka
- Profesor Słownictwo
- Profesor Rozumienie ze słuchu i konwersacje

Kursy zawierają:
- obszerne, uporządkowane tematycznie lekcje,
- urozmaicone ćwiczenia i testy,
- system śledzenia postępów w nauce,
- opcja drukowania fiszek ze słówkami,
- nauka pisania tekstów,
- kilka tysięcy nagrań profesjonalnych lektorów.

Programy

Samodzielna nauka języków obcych powinna kłaść nacisk na znajomość wszystkich aspektów. Warto jednocześnie przyswajać słownictwo i gramatykę, przydatne zwroty, czytanie ze zrozumieniem, pisanie oraz zasady prawidłowej wymowy. Każda nowa lekcja powinna zakończyć się weryfikacją zdobytych umiejętności przy pomocy ćwiczeń. W jaki sposób najłatwiej kompleksowo uczyć się języków obcych? Pomocne będą programy multimedialne. W naszej ofercie nie brakuje programów komputerowych przeznaczonych do nauki różnych języków na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki nim nauka będzie równie skuteczna jak tradycyjny kurs.

Dlaczego warto korzystać z programu komputerowego do nauki języków obcych?

Jeśli pragniemy poznawać języki obce bez wychodzenia z domu, programy multimedialne stanowią najlepszy wybór. Wiedza jest tutaj usystematyzowana dokładnie tak jak w podręczniku i podzielona na kategorie tematyczne. Program do nauki języków obcych daje jednak znacznie szersze możliwości. Naukę wygodnie wspieramy przy pomocy materiałów audio i wideo. Ćwiczenia rozwiązujemy w sposób interaktywny. W dobrych programach do nauki języków obcych możemy także weryfikować poprawność wymowy. Poza tym, w XXI wieku taka forma nauki jest po prostu bardziej dostępna. Wystarczy włączyć komputer, by rozpocząć kurs.

Co zawierają programy do nauki języków obcych?

Dostępne u nas programy powstały na bazie wieloletnich doświadczeń w nauce języków obcych. Podstawę każdej z części stanowi przygotowana lekcja. Po każdej lekcji są dostępne ćwiczenia i testy, które w bardzo urozmaicony sposób pozwalają zweryfikować zdobytą wiedzę. Różnorodność sprawia że nauka nigdy się nie nudzi. Każda lekcja składa się także z materiałów multimedialnych, między innymi nagrań profesjonalnych lektorów. Specjalne narzędzia pozwalają nawet na naukę prawidłowego pisania tekstu w języku obcym. Niektóre programy zawierają także możliwość wydrukowania bardzo przydatnych w nauce słownictwa fiszek.

Popularne języki i zróżnicowany poziom

Obecnie ceniona jest znajomość więcej niż jednego języka obcego. Coraz częściej nie ograniczamy się tylko do znajomości angielskiego. Dlatego w naszej ofercie znajdują się również programy do nauki innych języków obcych, popularnych w naszym kraju. Chodzi między innymi o język włoski, hiszpański, rosyjski i niemiecki. Samodzielna nauka każdego z nich może być naprawdę prosta i przyjemna. Wystarczy wybrać program na odpowiednim poziomie zaawansowania. W naszej ofercie znajdują się interaktywne kursy od podstaw, aż do poziomu C2. Wśród programów multimedialnych największą popularnością cieszą się bestsellery z serii Profesor Henry, m.in.:
Profesor Henry 6.0 MEGAPAKIET,
Profesor Henry Intensywny kurs
Profesor Klaus. Intensywny kurs 
Profesor Pedro Intensywny kurs 
Profesor Pierre Intensywny kurs.