Poziom: A1-C2
Profesor Henry 6.0 MEGAPAKIET (8 x CD + Książka)

Profesor Henry 6.0 MEGAPAKIET (8 x CD + Książka)

-35%

Pakiet 5 kursów językowych dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych

ISBN: 590-76-0864-604-1
Data wydania: październik 2009

Opis

Profesor Henry 6.0 MEGAPAKIET:

- skuteczna nauka 25 000 słów, zwrotów i zdań,
- ponad 40 godzin nagrań native speakerów,
- różnorodne udźwiękowione ćwiczenia,
- ponad 100 filmów wideo i gry językowe,
- opcja drukowania fiszek ze słówkami,
- wygodny i nowoczesny interfejs,
- system inteligentnych powtórek,
- przygotowanie do matury, FCE i CAE,
- kurs konwersacji (książka + mp3) - 3 godziny nagrań

Pakiet 5 kursów do kompleksowej i skutecznej nauki języka angielskiego dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Profesor Henry 6.0 MEGAPAKIET gwarantuje naukę aż 25 000 słów, zwrotów i zdań, dzięki multimedialnemu repetytorium przystępnie objaśnia gramatykę, a ponad40 godzin nagrań native speakerów uczy rozumienia ze słuchu i prawidłowej wymowy. Siłą pakietu jest system powtórek - gwarancja efektywnej nauki! Dodatkowo kupując pakiet, oszczędzasz 100 zł!

Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 1 & 2, poziom 3 & 4
Wszechstronnie i skutecznie uczą ponad 25 000 słów, zwrotów i zdań angielskich na poziomie od początkującego (A1) do zaawansowanego (C2). Siłą programów są urozmaicone ćwiczenia (aż 18 rodzajów) i system inteligentnych powtórek - gwarancja szybkiej i efektywnej nauki. Programy zawierają łącznie 25 000 wysokiej jakości nagrań rodowitych Brytyjczyków. Możliwość wydrukowania fiszek ze słówkami pozwala na powtórkę słówek i zdań w podróży, drodze do pracy czy szkoły.

Profesor Henry 6.0 - Rozumienie ze słuchu i Konwersacje

Kompleksowa nauka praktycznego posługiwania się współczesnym językiem angielskim. Ponad 100 filmów, nagrań i dialogów, o zróżnicowanej tematyce i z udziałem aż 16 native speakerów, uczy nie tylko rozumienia ze słuchu, lecz także pisania, mówienia i tłumaczenia. 1000 różnorodnych ćwiczeń sprawia, że praca z programem jest urozmaicona i skuteczna. Profesor przygotowuje do matury, FCE i CAE, w szczególności do części Listening Comprehension i Speaking.

Profesor Henry 6.0 - Gramatyka
Ilustrowane i w pełni udźwiękowione multimedialne repetytorium przystępnie objaśnia zagadnienia gramatyczne - wszystkie są zilustrowane przykładami użycia w praktyce. Materiał zawarty w kursie obejmuje cały zakres gramatyki wymagany na egzaminach FCE, CAE i maturze. Jego opanowanie ułatwiają urozmaicone ćwiczenia i system powtórek.

Angielski Konwersacje - GRATIS!

Pakiet (Książka + CD MP3) przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, którzy chcą doskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów w języku angielskim. Jest szczególnie polecany w przygotowaniach do egzaminów ustnych. Obejmuje ponad 60 dialogów, naukę trudnych słówek i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Na płycie znajdują się ponad 3,5 godziny nagrań native speakerów, które zapoznają z prawidłową wymową oraz pomagają przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania.

W MEGAPAKIECIE 6.0:
Profesor Henry 6.0 - Słownictwo poziom 1 & 2
Profesor Henry 6.0 - Słownictwo poziom 3 & 4
Profesor Henry 6.0 - Rozumienie ze słuchu i Konwersacje
Profesor Henry 6.0 - Gramatyka
+ GRATIS - Angielski Konwersacje (książka + CD MP3)

Programy z serii Profesor Henry 6.0 można stosować z wykorzystaniem tablic interaktywnych

Minimalne wymagania sprzętowe

- system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL
- ok. 890 MB miejsca na dysku twardym
- CD-ROMx16
- pamięć operacyjna 256 Mb
- karta graficzna TrueColor 1024x768
- karta dźwiękowa
- 96 DPI

Zabezpieczenie programu Profesor Henry 6.0 Gramatyka wymaga co jakiś czas umieszczenia płyty w napędzie CD-ROM w celu weryfikacji.

Teraz Profesor Henry dostępny również w wersji online!
W wersji internetowej znajdziesz najnowsze rozwiązania edukacyjne:
- nowoczesnego trenera wymowy,
- innowacyjny system nauki słówek,
- spersonalizowany zestaw narzędzi motywujących,
- certyfikat po zakończeniu kursu i wiele innych!

Profesor Henry Kompletny kurs dla początkujących
Profesor Henry Kompletny kurs dla średnio zaawansowanych
Profesor Henry Kompletny kurs dla zaawansowanych

 

Przykładowe ekrany i nagrania

Ekrany

Wymagania techniczne

Minimalne wymagania sprzętowe:

- system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL, 10
- ok. 890 MB miejsca na dysku twardym
- CD-ROMx16
- pamięć operacyjna 256 Mb
- karta graficzna TrueColor 1024x768
- karta dźwiękowa
- 96 DPI

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 51 opinii na temat tego produktu.

HENRY

Super program ~!!!!!

- , 2019-07-03

Najwyższa ocena

Uczę się już 2 lata z Profesorem i coraz bardziej 'jaram' się tysiącami słówek opanowanych. Nie tylko, przerabiam też gramatykę i trenuję rozumienie ze słuchu. Moim zdaniem najlepsze, co można wybrać do nauki ang. POLECAM.

- , 2018-01-10

Ekstra

Mega Polecam,

- , 2017-08-25

SUPCIO :-)

MEGA PROGRAMIKI :-)

- , 2017-02-03

SUPER

KUPIŁAM PROGRAMY I SĄ SUPER SLUŻA MI OD 4 LAT

- , 2016-12-19

Wspaniały Program

Program dzięki inteligentnym powtorkom uczy jezyka aktywnego, tak że po kilku powtórkach zostaje slowo w podświadomości. Uczę się od 2 lat. Nauczylem się 5000 słów. Największą uwagę zwracam na powtórki. Dziennie powtórka zajmuje mi około godzinę, a nauka nowych słów 10 minut. Także poświęcam na naukę dziennie ponad godzinę i jest to dla mnie czysta przyjemność. Serdecznie polecam ten program.

- , 2016-12-10

Produkt, mimo, że nie został przeze mnie sprawdzony w całości, już zrobił na mnie dobre wrażenie, informacje są łatwe do znalezienia i przygotowane, by uczyć się ich na różne sposoby. Serdecznie polecam wszystkim, od początkujących po zagorzałych miłośników tego języka.

- , 2016-06-08

Jestem bardzo zadowolona z programu i jeszcze bardziej z mega profesjonalnej obsługi w sklepie zamówiłam następnego dnia miałam paczkę w paczkomacie super!!!!!!

- , 2016-01-04

Bardzo dobry program. Interesujące ćwiczenia.

- , 2015-10-19

Nowoczesne i kompletne narzędzie do nauki języka odpowiadające potrzebom współczesnych użytkowników

- , 2015-01-05

Świetny materiał do nauki. Polecam!

- , 2014-11-07

Super program do nauki angielskiego, polecam!!!!!!!!

- , 2014-04-07

Wg mnie super, dużo się nauczyłem przez to wg mnie najlepszy jaki jest POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

- , 2013-09-16

Program bardzo fajny, zbudowany w taki sposób, że słówka łatwo wchodzą do głowy, gramatyka wytłumaczona w jasny sposób. Polecam!

- , 2013-08-06

Mega pakiet pozwala nauczyć się języka w bardzo przyjemny sposób. Słówka same wchodzą do głowy! Jestem bardzo zadowolona i mogę go polecić każdemu! :)

- , 2013-07-15

Megapakiet jest dosłownie MEGA! Mega fajny, mega duży, mega ciekawy i mega skuteczny!
Dziękuję serdecznie.

- , 2012-12-13

Najlepszy kurs do nauki języka angielskiego z jakim się kiedykolwiek spotkałam, a chcę przy tym zaznaczyć, że sama nauczam angielskiego. Polecam z czystym sercem!

- , 2012-12-12

Witam
Profesora mi polecił kolega ale mowie ale ja korzystałem z takich programów i to lipa. To poczekaj ja ci włącze i w tedy powiedz że to lipa. I właśnie tak byłem tym pochłonięty ze siedziałem 3 godziny i sie uczyłem. Nie chodzę już na korki z anglika bo po co ten program zastępuje mi nauczyciela i lektora. To co wydawało mi się nie możliwe okazało śie mozliwe. Z kazdej kartkóweczki mam 4lub 5. Dziękuje firmie EDGARD

- , 2012-11-16

Bardzo polecam, miałem przyjemność jedynie ze słownictwem 1 i 2, w ciągu 8 miesięcy nauki po pół godziny dziennie opanowałem ok 7000 słów, program zdecydowanie godny polecenia.

- , 2012-11-14

Polecam goraco. Program jest swietny. Obawialam sie nudnego maglowania...zupelnie niepotrzebnie , program jest bardzo rozbudowany dzieki czemu jest ciekawy. Nauka zazwyczaj kojazy sie z obowiazkiem , musimy sie do niej zmuszac. Odkad zakupilam Megapakiet nauke traktuje jak rozrywke - mam na to ochote przed praca , po pracy. Naprawde ciezko mi sie oderwac od nauki. Zrezygnowalam nawet z dotychczas ulubionych zajec na rzecz Profesora Henrego. Polecam goraco te forme nauki

- , 2012-11-13

Jestem bardzo zadowolona, idealne do pracy z tablicą interaktywną i dla dorosłych. Brakuje programów dla dzieci! :)

- , 2012-11-12

Fenomenalny program, który sprawia, że nareszcie zaczynasz umieć angielski. Uwielbiam profesora, bo wie jak nauczyć. Najlepszym sposobem na zapamiętywanie jest powtarzanie, a Henry to rozumie.
Wszystkim tym, którzy wciąż narzekają, bo nie mogą się zmotywowac do nauki radzę zakupić ten program a nauka będzie prawdziwa przyjemnością.

- , 2012-10-05

Program wart polecenia, wart swojej ceny. Pomaga łatwo i szybko zapamiętać nowe słownictwo nawet osobą początkującym. Bez porównania do innych produktów tego typu dostępnych na rynku- próbowałam wielu, góruje nad wszystkimi. Warto zainwestować!

- , 2012-08-10

Programy są po prostu świetne! Pomagają mi pokonywać problemy z angielskim! Nie znalazłam jak do tej pory programu, który bardziej by mi odpowiadał, a próbowałam różnych sposobów nauki i w przypadku angielskiego okazywały się bezowocne. Przydał by się jeszcze taki pakiet z innych języków. Polecam wszystkim!

- , 2012-08-03

Witam wszystkich Profesor Henry 6.0 MEGAPAKIET jest najlepszym programem na rynku jest tu wszystko i zastepuje lekcje w szkole The best

- , 2012-07-16

Programy zawarte w MegaPakiecie są genialne. Jednorazowy koszt, a angielski masz w \"małym paluszku\". Świetny wygląd, nagrania, urozmaicone ćwiczenia. Praktycznie bez żadnego wysiłku zapamiętujesz słówka, wyrażenia, poznajesz reguły gramatyczne. Wystarczy 20 minut dziennie i sukces jest murowany!!!

- , 2012-07-11

Polecam
Dlaczego?
Od podstawówki \"uczyłam się angielskiego\". Jednak to nie była prawdziwa nauka, zawsze miałam problem z językiem. W końcu poszłam do liceum, gdzie poziom okazał się o wiele wyższy od mojego. Ciągle dostawałam 2, trójki nie były częste. Jednak w kwietniu bądź maju 2011 roku trafiłam na promocję, megapakiet za ok. 170zł. Postanowiłam zaryzykować i kupić. Zaczęłam naukę od zera. Przez te pare wakacyjnych miesięcy tak nadrobiłam zaległości, że moja nauczycielka bardzo się dziwiła, nie mogła uwierzyć, że ja to ta sama osoba która w poprzednich klasach dukała trzy po trzy po angielsku. Teraz, po roku nauki zostało mi zaledwie 1500 słówek do nauki, a matura (wczoraj dostałam wyniki) poszła mi naprawdę dobrze. Niedługo mam zamiar zacząć poziom 3,4 słownictwa.
Z konwersacji i gramatyki też jestem bardzo zadowolona. W końcu zrozumiałam szybko mówiących Anglików oraz \"Perfekty\"
Naprawdę polecam ten program, jest nieziemski.

- , 2012-07-02

Uczyłam się kiedyś z jednej z pierwszych wersji tego programu. Rewelacja. Do tej pory go mile wspominam i po ponad 10-ciu latach pamiętam słówka/zwroty. Profesora Henrego Gramatykę też w swoim czasie przerobiłam. To jedne z moich najmilszych wspomnień edukacyjnych. Wystarczyła systematyczność i wytrwałość.

- , 2012-06-21

Profesor Henry nauczy Cię angielskiego w ciekawy sposób poprzez gry,dialogi,filmiki,powtórki Polecam każdemu !!! :-)

- , 2012-06-18

Cały kurs jest świetny :) nawet dla ludzi dorosłych, zresztą to głupi stereotyp że ludzie dorośli nigdy nie nauczą się od zera biegle kilku języków obcych.
Mój dziadek który już zmarł zaczął naukę francuskiego od podstaw w wieku 80 lat :) był okropnie zdeterminowany i zawsze mi powtarzał że mogę osiągnąć co tylko chcę bez żadnych ograniczeń. On sam tak się wyuczył francuskiego nawet perfekt opanował akcent! To jest możliwe nawet w wieku dorosłym, zresztą nie ma rzeczy nie możliwych :) Nie prawdą jest że dzieci tylko mogą opanować akcent, dorosły człowiek nawet który ma lat 40 może tak samo opanować akcent jak rodzimy użytkownik języka, trzeba tylko chcieć i nic więcej ;) Mój dziadek jest tego przykładam :)
Zawsze mówił że mogę mieć to czego chcę, nauczyć się tylu rzeczy ilu chcę i nie słuchać stereotypów :) i bez ograniczeń ;)
Dlatego zachęcam wszystkich wiek nie gra żadnej roli bo wszystko jest możliwe ;) Nie należy spisywać starszych ludzi na straty ;)

- , 2012-06-15

Dla ludzi, którzy wahają się kupić MEGAPAKIET jest to idealny program do nauki od podstaw ;), wspaniała nauka połączona z zabawą. UWAGA to uzależnia - pozytyw. Jedyna wada jaką wykryłam to za duża ilość powtórek (powyżej 300 to za dużo jak dla mnie).

- , 2012-05-30

chyba trzeba sie zaopatrzyc :)

- , 2012-03-21

Angielskiego uczę się już kilka lat,jednak jaka to nauka można podyskutować. Zbliża się moja matura,ponadto zamierzam po studiach wyjechać do Australii, Afryki czy też innych krajów anglojęzycznych,a bez języka,niestety,ani rusz. Postanowiłam więc zacząć naukę na własną rękę. Dość długo szukałam odpowiedniego \"nauczyciela\". W końcu trafiłam na Wasz pakiet- i muszę przyznać,że jestem zachwycona :) Uczę się dopiero miesiąc,a efekty już widać :) Fakt,systematyczność to podstawa,ale jeśli poświęcimy choć pół godzinki dziennie na powtórki,to efekt będzie oszałamiający ;) Polecam,polecam,jeszcze raz polecam multipakiet profesora Henry\'ego-bo co jak co,ale to na pewno nie są pieniądze wyrzucone w błoto.

- , 2012-02-13

Chciałem zdawać maturę z angielskiego, ale trafiła mi się taka nauczycielka, że pożal się boże... Dopiero dzięki tym programom podratowałem się. System powtórek - świetny. Na prawdę polecam.

- , 2012-01-23

Jestem bardzo zadowolona z zakupu Megapakietu. Kurs jest bardzo interesujący, nauka jest przyjemna, nie nudzi się poprzez różnorodne ćwiczenia. Wystarczy poświęcić przynajmniej pół godziny dziennie na naukę i naprawdę można się dużo nauczyć oraz powtórzyć przerabiany materiał. Zakup jest jak najbardziej wart swojej ceny. Pozdrawiam

- , 2011-12-28

Genialny pakiet, idealnie przygotowuje do wszelkich egzaminów, cała moja rodzina z tego się uczy i efekty szybko widać. Dużą zaletą jest to, że sposób nauki jest naprawdę wciągający i z tych programów aż chce się uczyć, a nie trzeba samego siebie zmuszać jak to było w moim przypadku. Naprawdę polecam wszystkim, bo za takie pieniądze nigdzie lepszej pomocy z językiem chyba się nie znajdzie. Ja jestem zadowolona w 100 procentach :D

- , 2011-12-21

Doskonały kurs, tak dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych. Wymaga systematyczności, jednak jak żaden inny program pomaga opanować słownictwo i gramatykę. Polecam!

- , 2011-12-06

Świetny program. Polecił mi go znajomy i nie zawiodłem się. Kupiłem Megapakiet, bo zależało mi na całkowitej powtórce i douczeniu się tego czego wcześniej nie opanowałem. Jestem bardzo zadowolony. Interfejs użytkownika jest miły dla oka i łatwy w obsłudze. Same treści również na wysokim poziomie. Jest kilku lektorów (część słownictwo), więc nie znudzą się nam. Na prawdę polecam.

- , 2011-11-15

Świetny program. Łatwy w obsłudze i przejrzysty. Nauka jest wreszcie przyjemna i skuteczna. Polecam.

- , 2011-11-08

Śmiało mogę powiedzieć że ten kurs jest najlepszy na rynku!! Wart swojej ceny , a nie jest ona nawet wygórowana! W łatwy, szybki i przyjemny sposób można nauczyć sie wielu słówek, konwersacji, rozumienia ze sluchu i wileu innych co można przeczytać na stronie tego produktu. Idealny dla każdego :) kupowałam wiele wiele produktów, wiele książek, kursów ale ten kurs jest najlepszy jaki miałam i nie cofnełabym mojej decyzji zakupu zanic w świecie! ogólnie Edgard to sa najlepsze programy i nie ma co szukac na siłę innych! Wystarczy usiąść przy komputerze poczytac opisy produktów a są one bardzo dokładne przez co mozna konkretnie wybrać produkt co do potrzeb. Te produkty sa świetne a ten jest naprawde genialny. Polecam ten program każdemu! nie pożałujecie zakupu a wręcz będziecie bardzo zadowoleni i szybko nauczycie sie poprawnie wymawiać, rozumiec słówka i rozmawiać z innymi ;) Polecam!

- , 2011-10-06

Świetny program zarówno dla uczących się od podstaw, jak i dla średniozaawansowanych

- , 2011-10-03

Świetne programy - szczególnie nauka słówek w zdaniach. Tylko dla osób potrafiących uczyć się systematycznie.

- , 2011-09-21

Kupiłem MEGAPAKIET dwa tygodnie temu i jestem bardzo zadowolony. Dla osób systematycznych i obowiązkowych program jest idealny. Zawiera w jednym miejscu wszystko co jest potrzebne do nauki angielskiego. Jego mocną stroną jest duża ilość różnorodnych ćwiczeń, które sprawiają, że nauka się nie nudzi. Występująca w module \"Słownictwo\" opcja nauki nowych słówek na całych zdaniach jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które miały wcześniej styczność z językiem. Sprawia, że nie tylko uczymy się nowych słówek, które zadaje program, ale również przypominamy sobie pozostałe słownictwo wraz konstrukcjami zdania.

- , 2011-09-20

MEGAPAKIET Profesora Hanry\'ego to najlepsza inwestycja w siebie samego. Stanowi on nieocenione źródło wiedzy, a przy tym wypada świetnie w stosunku jakości do ceny. Cały system nauki, który opiera się na powtórkach, motywuje nas do nauki i pomaga planować nasz system nauki. Dzięki temu stopniowo uczymy się nowego słownictwa i nie zapominamy tego czego uczyliśmy się wcześniej. Jest to nieoceniona zaleta tego programu, ale nie jedyna. Baza programu jest na tyle obszerna, że pozwoli nam na płynne posługiwanie się językiem angielskim w życiu codziennym.
Świetnym dodatkiem w programie są przerywniki, które pozwalają nam na chwilę relaksu i zapoznania się z kulturą angielską.
Reasumując jest to jeden z najlepszych tego programów na rynku, a jego wpływ na nasz rozwój jest gwarantowany. Oczywiście jeśli poświęcimy mu trochę swojego czasu.

- , 2011-02-07

Myślę, że najlepszy na rynku kurs. Zakupiłem Megapakiet 6.0. Do tej pory opanowałem nieco ponad 5500 słów w przeciągu intensywnych 10 miesięcy nauki. Owszem pracy dużo (średnio po około 3h dziennie -najwięcej czasu zabierają powtórki i utrwalanie materiału) ale efekty nieporównywalne z jakąkolwiek inna metodą - mogę już czytać ze zrozumieniem książki na poziomie intermediate. Naukę rozpoczynałem od zera. Wcześniej uczyłem się tylko języka niemieckiego (szkoła średnia i studia) i dawno w szkole podstawowej rosyjskiego. Twórcy programu zalecają od 20 minut do 1 godziny nauki dziennie ze względu na mniejszą efektywność przyswajania po tym czasie. Posiadam też program SuperMemo jako prezent od szkoły Brytania w której dodatkowo biorę lekcje, ale obiektywnie przyznać muszę, że profesor Henry jest lepszym programem i to pod kilkoma względami.

- , 2011-01-21

Korzystam co prawda ze starszej wersji 5.0 jednakże jestem z niej bardzo zadowolony. Byłem zaproszony na lekcję próbną do szkoły językowej gdzie studenci pracują głownie na programach komputerowych. Ów program był gorszy od PH a cena za kurs niebagatelna, żal... Zgadzam się z przedmówcą/czynią, że program jest lepszy od niektórych nauczycieli.

- , 2010-12-30

Uważam, że ten program jest świetny. Nigdy nie potrafiłam się nauczyć podstaw gramatyki, a tu proszę - bez naciągania mogę powiedzieć, że ten program jest lepszy od niektórych nauczycieli angielskiego. Wszystko jest przejrzyście wytłumaczone. Na angielskim nauczyciel zawsze się dziwi, skąd znam słowa, które pojawiają się po raz pierwszy. To proste - z tym programem nie da się ich zapomnieć! Gorąco polecam ten program, bo w ciekawy sposób można się czegoś nauczyć. A i cena nie jest duża!

- , 2010-11-15

Bardzo dobre programy do nauki angielskiego. Najlepsza część to oczywiście słówka, ale gramatyka też jest super. Rozumienie ze słuchu i konwersacje są także ciekawe, szczególnie nagrania i wykorzystanie krótkich filmów. Tak jak radzą w instrukcji - lepiej nie uczyć się po 40-50 słówek na raz, bo potem ilość powtórek jednego dnia jest naprawdę ogromna. Ogólnie: jestem zadowolona i gorąco polecam.

- , 2010-08-09

Długo szukałem i porównywałem programy językowe do nauki języka angielskiego. Znalazłem Reflex, SuperMemo i wiele innych, ale żaden program nie ma tak ciekawej grafiki, ciekawych treści i dość dobrego systemu powtórek co seria Profesor Henry 6.0. Grafika, ciekawe tematy sprawiają, że do programu chce się jak najszybciej wracać. W SuperMemo grafika jest opłakana, a w Reflexie wszystko jest chaotyczne i mało przejrzyste. W Profesorze Henrym trzeba zwrócić uwagę na interesujące i umilające czas przerywniki. Trzeba też wspomnieć, że Profesor Henry jest w porównaniu z innymi programami tani. Profesor Henry to według mnie najlepszy program do nauki języka obcego. Kończę, bo nie mogę już się doczekać ciekawego filmu w Rozumieniu ze Słuchu i Konwersacjach. Nie czekajcie i nie marnujcie czasu na poszukiwania innych programów, jak ja to zrobiłem i zmarnowałem trochę czasu. Polecam tak gorąco jak u

- , 2010-07-15

Nie znam lepszego. Chodzi mi o część słownictwo, bo innych części nie próbowałem. Po prostu wbija na siłę do głowy. Tylko trzeba robić po kolei, jak radzą w pomocy. Po 4 miesiącach wyliczył mi, że umiem ponad 2500 słówek.

- , 2010-01-22

To są bardzo dobre programy! Dzięki nim nauczysz się najwięcej słowek. Polecam gorąco !!!!!

- , 2009-11-24
Podziel się ze znajomymi