Poziom: A1-B2
Profesor Pierre Intensywny kurs (4 x CD ROM + książka GRATIS)

Profesor Pierre Intensywny kurs (4 x CD ROM + książka GRATIS)

-20%

Multimedialny kompleksowy kurs języka francuskiego - od postaw do poziomu średnio zaawansowanego (A1-B2)

ISBN: 590-76-0864-612-6
Data wydania: październik 2010

Opis

Profesor Pierre Intensywny kurs:
- intensywny trening wszystkich umiejętności językowych,
- 32 obszerne lekcje podzielone tematycznie,
- filmy, animacje (zobacz przykładową animację),
- interaktywne dialogi, ćwiczenia i testy sprawdzające,
- 5300 nagrań profesjonalnych lektorów,
- skuteczna nauka 4700 słów i zwrotów,
- przystępnie objaśniona gramatyka z przykładami i ćwiczeniami,
- nauka pisania tekstów (m.in. list formalny, e-mail),
- udźwiękowione wszystkie słówka i dialogi,
- opcja drukowania fiszek ze słówkami,
- system śledzenia postępów w nauce,
- indywidualne konta użytkowników,
- przyjazny interfejs i prosta obsługa,
- 96 DPI

Nowoczesny multimedialny kurs, który intensywnie i kompleksowo uczy języka francuskiego. Składa się z dwóch części: pierwsza obejmuje naukę od podstaw (A1-A2), a druga doskonali znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Materiał zgromadzony w kursie odpowiada czteroletniej nauce języka na kursach stacjonarnych.

W skład kursu wchodzą 32 obszerne, uporządkowane tematycznie lekcje oraz 10 specjalnych testów podsumowujących. Każdy rozdział zawiera odpowiednio dobrany materiał i obejmuje 9 modułów, m.in. dialogi, nauka słówek, prezentacje, rozumienie ze słuchu, gramatyka. Bogactwo multimediów – aż 20 rodzajów urozmaiconych ćwiczeń, różnorodne nagrania dźwiękowe, filmy, animacje, ciekawostki sprawiają, że nauka z programem nigdy się nie nudzi. Specjalne testy sprawdzające oraz czytelne statystyki umożliwiają na bieżąco weryfikację postępów w nauce i motywują do dalszej pracy z programem. Dodatkowo w kursie: wzory dokumentów, praktyczny słownik z 7000 haseł, zaawansowany system rozpoznawania mowy oraz opcja drukowania fiszek ze słówkami.

Do kursu dołączona jest GRATIS książka .

W kursie:
- 32 obszerne lekcje + 10 testów,
- 5300 nagrań,
- trener wymowy,
- słownik – 7000 haseł,
- drukowanie fiszek ze słówkami,
- książka – 200 dodatkowych ćwiczeń.

Program został opracowany na podstawie materiałów pochodzących z nowej wersji MultiKursu.

Program Profesor Pierre Intensywny kurs można stosować z wykorzystaniem tablic interaktywnych.

W serii Intensywny kurs także:
Profesor Henry
Profesor Klaus
Profesor Marco
Profesor Pedro

Teraz Profesor Pierre dostępny również w wersji online! W wersji internetowej znajdziesz m.in.:
nowy, innowacyjny system nauki słówek, spersonalizowany zestaw narzędzi motywujących, certyfikat po zakończeniu kursu i wiele innych!i
Profesor Pierre Kompletny kurs dla początkujących
Profesor Pierre Kompletny kurs dla średnio zaawansowanych 

Przykładowe ekrany i nagrania

Wymagania techniczne

Minimalne wymagania sprzętowe:

- system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL, 10
- ok. 890 MB miejsca na dysku twardym
- CD-ROMx16
- pamięć operacyjna 256 Mb
- karta graficzna TrueColor 1024x768
- karta dźwiękowa
- 96 DPI

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 14 opinii na temat tego produktu.

Polecam. Zdecydowanie polecam. Program pozwala zminimalizować błędy ortograficzne i skorygować wymowę. Jeśli jesteś słuchowcem, to coś dla ciebie! Wszystkie dialogi i wymowę słówek można odsłuchiwać tyle razy, ile się tylko chce. Niektóre zdania do dziś rozbrzmiewają mi w głowie. Profesjonalni lektorzy mówią wyraźnie i z prawdziwym francuskim akcentem. Jestem dopiero na siódmej lekcji, a już czuję, że francuski nie jest już dla mnie obcy. Minus - ubogi słowniczek (ale od czego są internety? ;) ) i monotonia... ćwiczenia i układ lekcji są zawsze takie same, identyczne rodzaje ćwiczeń, po dwóch lekcjach człowiek dokładnie wie, czego się spodziewać. Program na dłuższą metę może znużyć - dlatego warto mieć również inne materiały i nie nadużywać programu, tylko łykać systematycznie w małych dawkach. ;)

- , 2015-08-19

bardzo przydatny kurs dla osób które chcą szybko poznać tajniki języka

- , 2015-06-30

Kurs jaki zamowiłam jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób uczących się francuskiego od podstaw, zawiera wymowę słów oraz całych zdań. Zaczynam naukę francuskiego, także taki kurs jest dobrym rozwiązaniem dla mnie. Polecam każdemu.

- , 2014-11-07

Jestem zachwycona tym kursem. Z pomocą łatwo przyswajalnej wg mnie metody uczy czytania i mówienia oraz pisania przy każdej lekcji, więc kładzie nacisk na wszystkie aspekty. Sama nauka nie rozpoczyna się od kucia teorii tworzenia zdań itd., tylko jest to wpisane w ćwiczenia i uczymy się tego ćwicząc praktykę :)

- , 2014-09-19

Opinia b.pozytywna. Gratulacje.

- , 2014-09-03

Program jest pomocny do nauki francuskiego, a szczególnie udany jest moduł ćwiczenia wymowy, czego często brakuje w innych wydawnictwach. Podoba mi się także tematyka, np. przepis i wykonanie dań, bliskie życiu. Cena w stosunku do zawartości całego programu jest adekwatna.

- , 2012-05-07

Witam Wszystkich;)
Jestem bardzo zadowolona z zakupu \"Profesor Pierre Intensywny kurs\" , ponieważ uczy on rozumienia ze słuchu oraz czytania i pisania. Ma bardzo dobrze rozbudowne działy , w których znajdują się słówka podzielone na różne tematy i gramatyka oraz ciekawoski dotyczące Francji i języka francuskiego. Słuchanie daje możliwość nauki wymowy co jest bardzo ważne w języku francuskim. Jest bardzo pomocny w regularnej nauce języka francuskiego ( dla gimnazjalistów , licealistów) oraz dla osób przygotowujących się do matury , ale również dla pasjonatów języków obcych oraz samouków;)
Pozdrawiam wszystkich samouków;);)

- , 2012-05-07

Doskonały kurs multimedialny, który pomaga rozwijać i ćwiczyć wszystkie umiejętności, w tym mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie, a nawet wymowę. Wprowadza również elementy kulturowe, co jest ważnym aspektem w nauce języka obcego. Interesujące ćwiczenia, a co najważniejsze - ich różnorodność, sprawiają, że nauka jest przyjemnością. Kurs przepełniony jest filmami, zdjęciami i rysunkami. Zawiera 200 lekcji, rozbitych na mniejsze komponenty. Nauka odbywa się od podstaw, aż po uzyskanie poziomu zaawansowanego. Polecam.

- , 2011-12-14

Naprawdę super program! Od kiedy go kupiłam polecam go wszystkim znajomym :) Będąc po roku nauki francuskiego w szkole językowej (A1-A2), muszę powiedzieć, że zakres materiału z tego programu jest porównywalny z tym ze szkoły. Za to cena zupełnie nie jest porównywalna! :)

- , 2011-10-27

W programie znajduje się wszystko, co jest mi potrzebne do nauki francuskiego, więc nie muszę szukać kolejnych pomocy naukowych. Opcja dużo tańsza niż tradycyjny kurs językowy, ale wcale nie gorsza - jeśli mamy motywację, możemy osiągnąc zaskakująco dobre efekty. Sprawdziłam to na hiszpańskim - znajomi nie raz dziwili się, że tak wiele nauczyłam się w ciągu 2 lat \"tylko\" z programu komputerowego. Program zawiera materiał aż do poziomu B2, to jakieś 4 lata nauki tradycyjnego kursu - dlatego uważam, że cena jest przystępna. W dodatku interface ciekawszy niż w supermemo.

- , 2011-10-24

Jeśli szukacie jakiejś pomocy do nauki francuskiego na prawdę polecam ten program, może się wydawać, ze 130zł to dużo, ale za taki zawarty materiał w tym programie to jest bardzo tanio. Program ma w sobie filmy, nagrania, wiele tekstów, co jest bardzo przydatne! POLECAM!!!!

- , 2011-10-20

Bardzo dobry program. Nauka z niego naprawdę się nie nudzi i jest przyjemna, a kurs w bardzo przystępnej cenie jak na materiał, który oferuje. Jedyne co mi brakuje to to, że nie ma możliwości przeczytania przez lektora w słowniku danego słówka, ale da się przeżyć :) Również czekam na Profesora Borysa Intensywny Kurs i Słownictwo francuskie do poziomu C2.

- , 2011-01-11

Bardzo dobry program, ogólnie dobra seria, teraz czekam tylko na intensywny kurs Profesora Borysa!

- , 2010-12-30

Świetny program za naprawdę niską cenę. Miałem już styczność z programami m.in. Tell Me More czy EuroPlus+ Mosaique, które są dużo droższe i niestety mniej przystępne. Super Memo mimo iż w podobnej cenie, mniej przypadło mi do gustu. Chyba głównie ze względu na gorszy system nauki słówek. W serii Profesor (Intensywny Kurs) jest miła szata graficzna, wyraźne i dokładne nagrania z tłumaczeniami, dla mnie nieprzydatna, ale może dla innych tak opcja drukowania fiszek, system powtórek zapewniający utrwalenie materiału i miła nowość - animowane nagrania w j. obcym i sprawdzanie rozumienia tekstu. Wszystkich programów do nauki języka nie znam, ale na polskim rynku Profesor po prostu wymiata. Wcześniej korzystałem z Profesora Henrego, Pierra i Klausa do nauki słówek, a teraz mogę poćwiczyć teksty, słuchanie, wszystko :)

- , 2010-12-13
Podziel się ze znajomymi