Poziomy:

 • A1
 • A2
 • B1
 • B2
 • C1

Nauczysz się:

 • -15%
-15%
Profesor Henry 6.0 Gramatyka (1 x CD-ROM)

Profesor Henry 6.0 Gramatyka (1 x CD-ROM)

Poziomy:

 • A1
 • A2
 • B1
 • B2
 • C1

Nauczysz się:

Profesor Henry 6.0 Gramatyka (1 x CD-ROM)

Multimedialne repetytorium gramatyczne dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych


Darmowa dostawa od 59 zł

Darmowa dostawa od 59 zł
69,02 zł
58,67 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 59,43 zł

Opis

Profesor Henry w sposób kompleksowy uczy zasad angielskiej gramatyki. Ilustrowany i w pełni udźwiękowiony podręcznik przystępnie objaśnia nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Siłą programu są urozmaicone ćwiczenia i system powtórek. Program przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, zdających maturę i egzaminy.

W najnowszej wersji 6.0
- udźwiękowiony obszerny podręcznik,
- 6500 udźwiękowionych przykładów,
- ponad 8 godzin nagrań - ośmiu native speakerów,
- urozmaicone ćwiczenia z nagraniami,
- system rozpoznawania mowy,
- słownik - 15 000 haseł,
- testy sprawdzające,
- wskazówki jak zdać egzaminy,
- system powtórek.

O programie

Multimedialny podręcznik
Podręcznik w przystępny sposób omawia najważniejsze zagadnienia gramatyczne - wszystkie są zilustrowane przykładami ich użycia w praktyce. Zdania i zwroty zostały nagrane przez profesjonalnych brytyjskich lektorów i przetłumaczone na język polski.

Udźwiękowione ćwiczenia

Ponad 4000 urozmaiconych ćwiczeń z nagraniami pomaga w zrozumieniu reguł gramatyki oraz umożliwia naukę gotowych poprawnych konstrukcji językowych. W trakcie rozwiązywania zadań można w każdej chwili sięgnąć do multimedialnego podręcznika - co ułatwia i przyspiesza naukę.

Przygotowuje do matury, FCE i CAE
Materiał zawarty w programie obejmuje cały zakres gramatyki wymagany na egzaminach FCE, CAE i maturze. Nauka z Profesorem pozwala opanować i przećwiczyć wszystkie najważniejsze zagadnienia gramatyczne oraz wzbogacić zasób słownictwa. Przykłady zamieszczone w programie pochodzą z codziennego języka Brytyjczyków.

System rozpoznawania mowy - NOWOŚĆ!
W programie umieszczono nowoczesny, zaawansowany technologicznie system rozpoznawania mowy. Umożliwia kompleksową ocenę poprawności wypowiedzi w języku angielskim, a także precyzyjnie wskazuje, w jakim miejscu - w słowie lub w zdaniu - popełniany jest błąd. Wyniki prezentowane są w procentach oraz w atrakcyjnych graficznie spektogramach. Program analizuje wymowę całych zdań, poszczególnych wyrazów a nawet pojedynczych głosek. Systematyczny trening z systemem rozpoznawania mowy zapewnia skuteczną, samodzielną i bezstresową naukę.

Indywidualne konta, czytelne statystyki i system powtórek
Z programu może korzystać cała rodzina - dzięki indywidualnym kontom użytkownika każdy może uczyć się w dogodnym miejscu, czasie i we własnym tempie. Profesor analizuje wyniki, przedstawia je w formie czytelnych statystyk, a także wyznacza termin powtórki materiału.

Słownik angielsko-polski - 15 000 haseł

Słownik, będący dodatkową opcją w programie, umożliwia odnalezienie znaczenia danego wyrazu w każdym momencie nauki. Jest szczególnie pomocny w trakcie rozwiązywania ćwiczeń.

Praktyczny poradnik i instrukcja obsługi
Profesor posiada intuicyjny, wygodny interfejs i atrakcyjną szatę graficzną. Poradnik, który można wydrukować, oraz dodatkowa opcja pomocy pozwalają wykorzystać program w najbardziej efektywny sposób, m.in. uczą jak przygotować się do egzaminów FCE i CAE.


Program Profesor Henry 6.0 Gramatyka można stosować z wykorzystaniem tablic interaktywnych.

Idealnym uzupełnieniem kursu są inne programy z serii Profesor Henry: Profesor Henry 6.0 - Słownictwo poziom 1 & 2, Profesor Henry 6.0 - Słownictwo poziom 3 & 4 oraz Profesor Henry 6.0 - Rozumienie ze słuchu i Konwersacje.
Możesz też mieć je wszystkie w zestawie Profesor Henry 6.0 MEGAPAKIET

Teraz Profesor Henry dostępny również w wersji online! W wersji internetowej znajdziesz m.in.: dedykowaną aplikację mobilną na telefony i tablety, innowacyjny system powtórek, spersonalizowany zestaw narzędzi motywujących i wiele innych!

Angielski Intensywny kurs Profesor Henry

 

Przykładowe ekrany i nagrania

Wymagania techniczne

Minimalne wymagania sprzętowe:

- system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL, 10 - nie działa w systemie Windows 11
- ok. 890 MB miejsca na dysku twardym
- CD-ROMx16
- pamięć operacyjna 256 Mb
- karta graficzna TrueColor 1024x768
- karta dźwiękowa
- 96 DPI

 • ISBN: 590-76-0864-603-4
 • Data wydania: październik 2009
 • Zawartość: Płyta CD , Program
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...