Poziom: A1-C1
Profesor Henry 6.0 Gramatyka (1 x CD-ROM)

Profesor Henry 6.0 Gramatyka (1 x CD-ROM)

Multimedialne repetytorium gramatyczne dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych

ISBN: 590-76-0864-603-4
Data wydania: październik 2009

Opis

Profesor Henry w sposób kompleksowy uczy zasad angielskiej gramatyki. Ilustrowany i w pełni udźwiękowiony podręcznik przystępnie objaśnia nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Siłą programu są urozmaicone ćwiczenia i system powtórek. Program przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, zdających maturę i egzaminy.

W najnowszej wersji 6.0
- udźwiękowiony obszerny podręcznik,
- 6500 udźwiękowionych przykładów,
- ponad 8 godzin nagrań - ośmiu native speakerów,
- urozmaicone ćwiczenia z nagraniami,
- system rozpoznawania mowy,
- słownik - 15 000 haseł,
- testy sprawdzające,
- wskazówki jak zdać egzaminy,
- system powtórek.

O programie

Multimedialny podręcznik
Podręcznik w przystępny sposób omawia najważniejsze zagadnienia gramatyczne - wszystkie są zilustrowane przykładami ich użycia w praktyce. Zdania i zwroty zostały nagrane przez profesjonalnych brytyjskich lektorów i przetłumaczone na język polski.

Udźwiękowione ćwiczenia

Ponad 4000 urozmaiconych ćwiczeń z nagraniami pomaga w zrozumieniu reguł gramatyki oraz umożliwia naukę gotowych poprawnych konstrukcji językowych. W trakcie rozwiązywania zadań można w każdej chwili sięgnąć do multimedialnego podręcznika - co ułatwia i przyspiesza naukę.

Przygotowuje do matury, FCE i CAE
Materiał zawarty w programie obejmuje cały zakres gramatyki wymagany na egzaminach FCE, CAE i maturze. Nauka z Profesorem pozwala opanować i przećwiczyć wszystkie najważniejsze zagadnienia gramatyczne oraz wzbogacić zasób słownictwa. Przykłady zamieszczone w programie pochodzą z codziennego języka Brytyjczyków.

System rozpoznawania mowy - NOWOŚĆ!
W programie umieszczono nowoczesny, zaawansowany technologicznie system rozpoznawania mowy. Umożliwia kompleksową ocenę poprawności wypowiedzi w języku angielskim, a także precyzyjnie wskazuje, w jakim miejscu - w słowie lub w zdaniu - popełniany jest błąd. Wyniki prezentowane są w procentach oraz w atrakcyjnych graficznie spektogramach. Program analizuje wymowę całych zdań, poszczególnych wyrazów a nawet pojedynczych głosek. Systematyczny trening z systemem rozpoznawania mowy zapewnia skuteczną, samodzielną i bezstresową naukę.

Indywidualne konta, czytelne statystyki i system powtórek
Z programu może korzystać cała rodzina - dzięki indywidualnym kontom użytkownika każdy może uczyć się w dogodnym miejscu, czasie i we własnym tempie. Profesor analizuje wyniki, przedstawia je w formie czytelnych statystyk, a także wyznacza termin powtórki materiału.

Słownik angielsko-polski - 15 000 haseł

Słownik, będący dodatkową opcją w programie, umożliwia odnalezienie znaczenia danego wyrazu w każdym momencie nauki. Jest szczególnie pomocny w trakcie rozwiązywania ćwiczeń.

Praktyczny poradnik i instrukcja obsługi
Profesor posiada intuicyjny, wygodny interfejs i atrakcyjną szatę graficzną. Poradnik, który można wydrukować, oraz dodatkowa opcja pomocy pozwalają wykorzystać program w najbardziej efektywny sposób, m.in. uczą jak przygotować się do egzaminów FCE i CAE.


Program Profesor Henry 6.0 Gramatyka można stosować z wykorzystaniem tablic interaktywnych.

Idealnym uzupełnieniem kursu są inne programy z serii Profesor Henry: Profesor Henry 6.0 - Słownictwo poziom 1 & 2, Profesor Henry 6.0 - Słownictwo poziom 3 & 4 oraz Profesor Henry 6.0 - Rozumienie ze słuchu i Konwersacje.
Możesz też mieć je wszystkie w zestawie Profesor Henry 6.0 MEGAPAKIET

 

Przykładowe ekrany i nagrania

Wymagania techniczne

Minimalne wymagania sprzętowe:

- system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL, 10
- ok. 890 MB miejsca na dysku twardym
- CD-ROMx16
- pamięć operacyjna 256 Mb
- karta graficzna TrueColor 1024x768
- karta dźwiękowa
- 96 DPI

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Polecam! Gramatyka przyswaja się łatwo, nauka staje się wręcz przyjemnością. =)

- , 2014-02-03

Nauka z tym programem to sama przyjemność, zamiast katować się czytaniem setek stron z czego być może jakieś 10% zostanie faktycznie zapamiętane i zrozumiane, lepiej poświęcić 15 minut dziennie na ćwiczenia gramatyczne w tym programie,co z mojego doświadczenia daje większe efekty niz tradycyjne wkuwanie.

- , 2013-07-19

Program posiada świetne omówienie zawiłości gramatyki. Ma podzielone działy na stopnie trudności, co pozwala na naukę krok po kroku od poziomu niższego do wyższego. Niezbędne powtórki pojawiają się wtedy, gdy napotykamy na trudności. I Henry karze powtarzać aż do skutku ;) Dzięki miłemu interfejsowi i sposobie dawkowania wiedzy program chętnie codziennie włączam. Wystarczy pół godzinki dziennie. Uzależnia jak dobra komputerowa gra ;)

- , 2011-11-24

Rewelacyjny program, który w bardzo prosty sposób przedstawia wszelkie zawiłości angielskiej gramatyki. Polecam dla początkujących i zaawansowanych. Nauka z programami wydawnictwa Edgard to czysta przyjemność :-)

- , 2010-07-22
Podziel się ze znajomymi