Czytaj książki w orginale i ucz się języka


Połącz przyjemność lektury z solidnym treningiem leksykalno-gramatycznym!

Adaptacje klasyki literatury, powieści i kryminały z ćwiczeniami to idealne rozwiązanie dla osób zainteresowanych niekonwencjonalnymi metodami nauki języka obcego. Praca z kursem pozwala poznać bogate słownictwo oraz konstrukcje gramatyczne w kontekście, czyli w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu, a do tego zanurzyć się w intrygującej lekturze. Taka nauka to sama przyjemność!


Jak działa ta metoda?

● Wybierz interesującą cię książkę na poziomie od A1 do C2 i czytaj teksty dostosowane do własnych możliwości.
● Poznaj nowe słówka i ich użycie w kontekście.
● Nowopoznane słownictwo przećwicz w licznych zadaniach o różnym stopniu trudności.
● Sprawdź poprawność odpowiedzi w kluczu na końcu książki.
● Tłumaczenia najtrudniejszych słów i zwrotów szukaj na marginesach stron, co umożliwi ci poznanie ich bez konieczności zaglądania do słownika i odrywania się od lektury.

książki po angielsku - adaptacje klasyki  literatury EDGARD


Poznaj serię adaptacji klasyki literatury

Klasyka literatury ze słowniczkiem i ćwiczeniami


Jeśli znudziły cię tradycyjne formy nauki języków obcych, spróbuj nauki przez czytanie z adaptacjami klasyki światowej literatury! Dzięki adaptacjom możesz czytać dzieła wybitnych autorów w oryginale lub teksty dostosowane do Twojego poziomu zaawansowania.

W naszej księgarni znajdziesz powieści w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Czytaj książki Franza Kafki, Josepha ConradaMichaiła Bułhakowa i wielu innych pisarzy światowego formatu. Wybieraj interesujące historie, jak Ania z Zielonego Wzgórza, Przygody Tomka Sawyera, Wojna światów, czy Duma i uprzedzenie.Zobacz wszystkie adaptacje! - adaptacje klasyki  literatury EDGARDPosłuchaj, co o nauce z adaptacjami mówi KeitahPoznaj serię kryminałów i kursów z kryminałem!

Ucz się języka z dreszczykiem


Jeśli jesteś fanem historii z dreszczykiem, sięgnij po kryminały z ćwiczeniami lub kursy językowe z kryminałem, dzięki którym połączysz przyjemne z pożytecznym. Przecież ucząc się języka, nie musisz rezygnować z rozrywki! Kryminały z ćwiczeniami pozwalają na dobre poznanie współczesnej wersji języka wraz z neologizmami i codziennymi zwrotami.

Wybieraj spośród 42 tytułów i ucz się wybranego języka – angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego, francuskiego lub rosyjskiego! W wybranych pozycjach kryminałów znajdziesz również nagrania MP3 native speakerów, dzięki którym poznasz poprawną wymowę.Zobacz wszystkie kryminały! -adaptacje klasyki  literatury EDGARDZobacz jak uczyć się z kryminałamiPoznaj opinię o nauce przez czytanie adaptacji i kryminałów

★★★★★

czytam po angielsku

Do zakupu skłonił mnie tytuł z Tomkiem Sawyerem. Pamiętam go jeszcze z czasów dzieciństwa. Przyjemna powieść. Trudniejsze zwroty są przetłumaczone na marginesie.

- Ania, 23.03.2020

★★★★★

nauka angielskiego

Dzięki tej książce, poczułam motywacje do nauki języka angielskiego, tłumaczenia znajdujące się na bokach książki pozwoliły mi poznać i utrwalić przydatne słówka.

- Alicja, 12.03.2020

★★★★★

Przygody Tomka Sawyera

Zawsze miło wrócić do przygód takiego urwisa jak Tomek. W tej książce dużo się dzieje i nie chodzi mi tylko o fabułę. Zaskoczyło mnie mnóstwo nowych, nieznanych mi słówek.

- Patrycja, 09.03.2020


Poznaj metodę nauki z adaptacjami i kryminałami

Czytanie książek w oryginale? Poznaj metodę, dzięki której osiągniesz świetne rezultaty bez wysiłku!


Jeśli jesteś znudzony tradycyjnymi formami nauki i chciałbyś połączyć przyjemność lektury z solidnym treningiem języka, wejdź na stronę www.czytajworyginale.pl i przekonaj się, jakie to proste! Czytanie książki w języku obcym jest najlepszym sposobem na poznanie bogatego słownictwa oraz konstrukcji gramatycznych w kontekście. Taka nauka sprzyja zapamiętywaniu słów i wyrażeń, bez konieczności uczenia się ich na pamięć. Sięgaj po wciągające powieści, czytaj klasykę literatury, rozwiązuj kryminalne zagadki i ucz się języka skutecznie.

Loading...