EDGARD GAMES

Gry językowe

Gry językowe

Jak zachęcić dzieci i młodzież do nauki języków obcych? Jak odpędzić wizję nudy i wkuwania na pamięć? Rozwiązaniem są gry językowe, takie jak Bójka na słówka czy Kieszonkowce. Dla starszych osób, które szukają niekonwencjonalnych sposobów nauki, stworzyliśmy wciągającą grę kryminalną The Investigation!

Gry rozrywkowe

Gry rozrywkowe

Szukasz intelektualnej rozrywki? W pojedynkę lub w gronie zmierz się z łamigłówkami logicznymi i sprawdź swoją wiedzę z quizami karcianymi dla młodzieży i dorosłych! Dla miłośników kryminalnych zagadek mamy coś specjalnego - towarzyską grę karcianą Śledztwo, w której rozwiązujesz zagadki zbrodni jako członek zespołu śledczych!

Gry dla dzieci i młodzieży

Gry dla dzieci i młodzieży

Nauka angielskich słówek, geografii czy matematyki przez zabawę? Czemu nie! Dzieci w wieku szkolnym z pewnością polubią naukę z wykorzystaniem gier, dzięki którym bez trudu poznają angielskie słówka, opanują ułamki i procenty, a także zapamiętają europejskie stolice!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć