EDGARD GAMES

Gry językowe

Gry językowe

Jak zachęcić dzieci i młodzież do nauki języków obcych? Jak odpędzić wizję nudy i wkuwania na pamięć? Rozwiązaniem są gry językowe, takie jak Bójka na słówka czy Kieszonkowce. Dla starszych osób, które chcą doskonalić umiejętności językowe w sposób niekonwencjonalny, stworzyliśmy wciągającą grę kryminalną The Investigation!

Gry rozrywkowe

Gry rozrywkowe

Szukasz intelektualnej rozrywki? W pojedynkę lub w gronie zmierz się z łamigłówkami logicznymi i sprawdź swoją wiedzę o kinie, popkulturze, teoriach spiskowych, futbolu czy PRL-u quizami karcianymi dla młodzieży i dorosłych! Dla miłośników kryminalnych zagadek mamy coś specjalnego - towarzyską grę karcianą Śledztwo, w której rozwiązujesz zagadki zbrodni jako członek zespołu śledczych!

Gry dla dzieci i młodzieży

Gry dla dzieci i młodzieży

Nauka angielskich słówek, geografii czy matematyki przez zabawę? Czemu nie! Dzieci w wieku szkolnym z pewnością polubią naukę z wykorzystaniem gier, dzięki którym bez trudu poznają angielskie słówka, opanują ułamki i procenty, a także zapamiętają europejskie stolice!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć