• -30%
-30%

Kultowe filmy i seriale. Quiz imprezowy

Kultowe filmy i seriale. Quiz imprezowy

Sprawdź wiedzę o filmach i serialach!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
28,37 zł
19,86 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 22,68 zł

Kultowe filmy i seriale. Quiz imprezowy to gra towarzyska dla miłośników seriali i filmów, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę o światowej i polskiej kinematografii, a przy tym świetnie się bawić! Na kartach aż 165 podchwytliwych pytań wraz odpowiedziami, dzięki czemu szybko sprawdzić swoje umiejętności. Dowiedz się więcej o reżyserach, aktorach i powstawaniu największych produkcji filmowych w historii kina. Strzelaj w samo południe, dedukuj lub sprawdź wyjaśnienia – pół żartem, pół serio. Gra składa się z jednej talii kart, która zawiera ponad 55 kart,a na nich ukryte ponad 165 pytań!

Gra idealnie sprawdzi się na każdym spotkaniu towarzyskim, pikniku, czy w podróży. Zabłyśnij w towarzystwie i pochwal się swoją wiedzą o największych filmowych hitach! Serię quizów urozmaica szata graficzna, a ilustracje Macieja Łazowskiego pobudzają wyobraźnię i pomagają w zapamiętaniu poznanych ciekawostek.

kieszonkowiec

Przykłady pytań:

Jaki tytuł nosił wielki przebój z Bruce’em Lee w roli głównej? 

Czyja historia stała się inspiracją dla filmu Piękny umysł (2001)? 

Jak w Polsce przetłumaczono tytuł Dirty Dancing (1987)? Sprawdź swoją wiedzę z historii kina z Quizem „Kultowe filmy i seriale”!

W serii znajdują się także quizy imprezowe z wiedzy ogólnej, piłki nożnej, logiki, czy teorii spiskowych. Każdy znajdzie coś dla siebie!


*Gra jest reedycją Kieszonkowiec  filmowy kamera akcja!

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-17-6
  • Data wydania: wrzesień 2020
  • Autor: Lena Dąbkowska, Anna Początek, Piotr Szygalski
  • Ilustrator: Maciej Łazowski
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...