Poziom: A1-B1
Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 1 i 2 (2 x CD-ROM)

Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 1 i 2 (2 x CD-ROM)

-20%

Nowoczesny kurs do nauki słówek wraz z inteligentnym systemem powtórek dla osób początkujących i średnio zaawansowanych

ISBN: 590-37-9276-789-0
Data wydania: czerwiec 2008

Opis

Nowy Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 1 i 2:
- nowa, rozbudowana wersja,
- ponad 9 godzin nagrań - tylko native speakerzy,
- 18 rodzajów ćwiczeń,
- gry językowe,
- opcja drukowania fiszek ze słówkami,
- nauka prawidłowej wymowy,
- wygodny i nowoczesny interfejs,
- system inteligentnych powtórek.

11 000 najpotrzebniejszych słów, zwrotów i zdań angielskich
Profesor Henry 6.0 - Słownictwo Poziom 1 & 2 to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego wraz z systemem inteligentnych powtórek. Program przeznaczony jest dla osób, które potrzebują gotowych wzorców i chcą szybko opanować słownictwo niezbędne w aktywnej i swobodnej konwersacji z obcokrajowcem.
Siłą Profesora jest system inteligentnych powtórek i urozmaicone ćwiczenia - gwarantują szybką i efektywną naukę. Dzięki SIP czas potrzebny na naukę zostaje maksymalnie skrócony i w pełni wykorzystany. Należy pamiętać, że do swobodnej konwersacji w obcym języku wystarczy znajomość 3 tysięcy słów!
Profesor Henry jest doskonałą pomocą dla maturzystów i wszystkich przygotowujących się do egzaminów - utrwala i poszerza zasób słownictwa. Bogactwo urozmaiconych ćwiczeń pozwala opanować wszystkie niezbędne podczas egzaminów umiejętności - rozumienie tekstów, formułowanie wypowiedzi, tłumaczenie oraz przyswoić trudną sztukę rozumienia języka mówionego.

System inteligentnych powtórek - jeszcze szybsza nauka!
Henry intensywnie i wszechstronnie uczy 11 000 angielskich słówek, wyrażeń i zdań. Dzięki Systemowi Inteligentnych Powtórek uczenie się zajmuje znacznie mniej czasu niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod.
System uczy się, dostosowuje się do Użytkownika i, w oparciu o analizę jego postępów w nauce, wyznacza optymalne terminy powtórek. SIP sam określa stopień zapamiętania słówka, dobiera najlepszy czas i zakres powtórki, tak, aby słowa stale pozostawały w pamięci.
Algorytm wyznaczania powtórek wykorzystany w Profesorze rozwijany jest od 1996 roku i, jak pokazuje doświadczenie tysięcy zadowolonych Użytkowników, przynosi wymierne efekty. Dzięki systemowi czas potrzebny na naukę języka zostaje maksymalnie skrócony i w pełni wykorzystany.

Słówka, zwroty, wyrażenia idiomatyczne i pełne zdania
Baza słownictwa została opracowana na podstawie częstości występowania wyrazów we współczesnym języku angielskim i zawiera przeszło 6 000 wyrażeń z kilkudziesięciu grup tematycznych: zwroty z języka mówionego, idiomy, związki frazeologiczne, przykłady specjalistycznego słownictwa. Profesor jest w pełni multimedialny - wszystkie przykłady są udźwiękowione przez rodowitych Anglików (ponad 9 godzin nagrań), a uczeń może korzystać z opcji nagrywania przez mikrofon. Profesor, nie tylko w sposób kompleksowy uczy słownictwa, lecz także jest idealnym programem dla wszystkich poszukujących wzorców językowych i chcących aktywnie posługiwać się językiem. 5000 przykładowych zdań zapoznaje z zasadami budowania dłuższych wypowiedzi oraz pokazuje znaczenie słów w kontekście.

Urozmaicone ćwiczenia uczą pisania, tłumaczenia, rozumienia ze słuchu i poprawnej wymowy
Profesor Henry to jedyny program, który tak wszechstronnie uczy kompetencji językowych - przy pomocy aż 18 różnych rodzajów ćwiczeń do wyboru.
Kurs kształci rozumienie ze słuchu, uczy czytania ze zrozumieniem, mówienia i pisania. Opanowanie materiału językowego z kursu pozwala aktywnie i swobodnie prowadzić konwersacje i korespondencję z obcokrajowcami na poziomie A1-B1 wg klasyfikacji Rady Europy.
Profesor kształci rozumienie ze słuchu (11 000 wysokiej jakości nagrań rodowitych Anglików), utrwala zasady ortografii, a opcja nagrywania przez mikrofon pozwala nabrać właściwego akcentu. Program daje unikalną możliwość osłuchania się ze współczesnym językiem angielskim.

Dodawanie własnych słówek oraz wygodna edycja bazy
W Profesorze w prosty sposób można przeglądać bazę słownictwa, a także samodzielnie dodawać nowe wyrazy i zdania. Jest to szczególnie przydatne osobom uczącym słówek z kursów i podręczników. Henry pozwala również na dokonanie importu zewnętrznych baz słówek, także w innych językach.

Drukowanie fiszek ze słówkami i generowane dynamicznie gry językowe
Opcja drukowania fiszek ze słówkami (na awersie słówko po polsku, na rewersie - po angielsku) pozwala szybko i wygodnie wydrukować dowolne zestawy słówek i zdań w postaci poręcznych karteczek i powtarzać słówka bez komputera - w podróży, drodze do pracy czy szkoły. Każdy Użytkownik może również przygotować komplety z samodzielnie dodanymi zwrotami. Zamieszczone w Profesorze gry językowe (memory, znajdź słowa) w interesujący sposób utrwalają nowo poznane słownictwo - program wybiera słówka losowo i generuje ćwiczenia dynamicznie. Opcja ta stanowi ciekawą alternatywę do usystematyzowanego trybu nauki.

Najważniejsze zmiany:
- powiększono bazę słownictwa - teraz kurs uczy aż 11 000 słów i zdań angielskich,
- zwiększono ilość nagrań - nowy Henry zawiera 9 godzin wysokiej jakości nagrań native speakerów,
- dodano nowe typy ćwiczeń - obecnie Profesor dysponuje 18 ich rodzajami,
- wzbogacono o nowe opcje, m.in. dynamicznie generowane gry językowe (znajdź słowa, memory),
- dodano łatwe drukowanie fiszek ze słówkami (na awersie słówko po polsku, na rewersie - po angielsku) służących do samodzielnej nauki bez pomocy komputera, oraz wydruki list słówek i zdań,
- ćwiczenia dodatkowe - tabele, prezentacje, łączenie w pary, ćwiczenia użytkownika,
- przygotowano nowoczesną oprawę graficzną i uproszczono interfejs,
- wbudowano edytor słownictwa - w prosty sposób można samodzielnie dokonywać zmian w bazie programu i łatwo dodawać nowe słówka,
- zastosowano automatyczną aktualizację przez Internet oraz narzędzie do skopiowania na twardy dysk plików z nagraniami.


Program Profesor Henry 6.0 Słownictwo można stosować z wykorzystaniem tablic interaktywnych.

Teraz Profesor Henry Słownictwo dostępny również w wersji online! W wersji internetowej znajdziesz m.in.:
dedykowaną aplikację mobilną na telefony i tablety, innowacyjny system powtórek, spersonalizowany zestaw narzędzi motywujących i wiele innych!
MultiSłówka Profesor Henry

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Wymagania techniczne

Minimalne wymagania sprzętowe:

- system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL, 10
- ok. 890 MB miejsca na dysku twardym
- CD-ROMx16
- pamięć operacyjna 256 Mb
- karta graficzna TrueColor 1024x768
- karta dźwiękowa
- 96 DPI

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 21 opinii na temat tego produktu.

Bardzo polecam ten program wszystkim , ma on rozbudowany zakres słownictwa do nauki oraz dodatkowo zdania przykładowe co ułatwia przyswajanie materiału - nie jest on łatwy co uważam za olbrzymi plus. Bardzo dużym plusem jest też wpisywanie słów w danych lekcjach i przede wszystkim w powtórkach co już nie jest takie proste... bo właśnie na tym polega tutaj nauka. Ja dodatkowo musiałem założyć zeszyt i zapisywać słówka i zdania, to bardzo pomaga. Oprócz gier i dodatkowych ćwiczeń bardzo sobie chwalę bazę danych czyli wszystkie słówka i zdania z całego kursu. Tu jest nauki na wiele tygodni za co daję olbrzymi plus... i do nauki...

- , 2016-02-29

Najlepszy program do nauki angielskiego jaki miałam. Słówka jakoś tak same wchodzą do głowy, bez wysiłku:) W Profesorze jest bardzo dobrze dobrane słownictwo, często używane przydatne słowa. Zakupiłam też Profesora do niemieckiego i czekam na wersję do holenderskiego:) Polecam wszystkim

- , 2015-09-25

Kupiłam Mega pakiet Profesora Henry\'ego i jak na razie korzystam z programu słownictwo 1 i 2. Jest naprawdę rewelacyjny. Program ten nauczył mnie systematyczności (a trzeba przyznać że jestem strasznym leniem). Polecam wszystkim, nie tylko leniom ;)

- , 2015-09-17

Gorąco polecam :)

- , 2014-05-09

Posiadam ten program od około miesiąca i jestem z niego bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem będę go każdemu polecała. Interfejs programu jest bardzo ładny, dzięki licznym ćwiczeniom nauka jest bardzo łatwa i przyjemna, a dzięki systemowi inteligentnych powtórek który jest zastosowany w programie słówka same wchodzą mi do głowy mimo, że na naukę przeznaczam ok 20 minut dziennie. Moim największym problemem w nauce języka angielskiego jest brak systematyczności i tzw. \"słomiany zapał\", a dzięki Profesorowi chętnie codziennie się uczę. Systematyczność jest kluczem do sukcesu w nauce języków obcych, a Profesor Henry skutecznie ten nawyk utrwala. Mam kilka programów do nauki słówek jednak dopiero z Profesorem poznałam co to znaczy uczyć się przyjemnie i widzieć rezultaty, pomimo że nie przeznaczam na naukę zbyt wiele czasu. Ten produkt jest naprawdę godny polecenia oraz w przystępnej cenie.
Ala

- , 2014-02-14

Również polecam. Naprawde program genialny, uczy szybko nawet dla osób leniwych:)

- , 2013-08-26

Witam serdecznie. Przyznaję, że nauka angielskiego z tym programem jest rewelacyjna :)

- , 2012-11-06

Wg mnie profesor Henry świetnie się sprawdza :) pracuję z nim już 2 lata. Nauka z Profesorem Henry to sama przyjemność. Bardzo dobry program. Wiele się nauczyłam korzystając z Profesora. Brakuje mi jedynej opcji (przycisk: dalej), która miałaby na celu opóźnienie odpowiedzi i przejściu do kolejnego słówka.

- , 2012-07-16

W programach profesor najbardziej mi odpowiadają gry memory. Chętnie w nie gram gdy nic mi się nie chcę, nie mogę w nocy zasnąć, czy mam chandrę. Dzięki nim nie marnuję czasu podczas złego samopoczucia. Są również sposobem na stres a przy tym człowiek się sporo nauczy.

- , 2012-07-16

Bardzo polecam ten program do nauki słówek. Ja w krótkim czasie przyswajam nowe słówka. Jak na razie jest to najlepszy program z dotychczasowych które testowałam. Bardzo przyjemna oprawa graficzna, dużo urozmaiconych ćwiczeń. Jestem studentką, ale polecam ten program dla osób w różnym wieku, gdyż jestem przekonana, że z tym programem każdy jest w stanie nauczyć się języka obcego.

- , 2012-02-10

Uwielbiam! Zaraziłam tym programem już kilka osób! To przez ten program naukę języka traktuję jako dobrą zabawę, wciągającą \"grę\". Dodatkowo rozwiązuję ćwiczenia z pozycji \"Angielski nie gryzie\", w drodze kolejna książka z ćwiczeniami. Jak na razie cztery miesiące nauki i chcę dalej. Dlaczego? Bo widzę efekty! Język otwiera się przede mną, rozumiem coraz więcej z czytanych tekstów, piosenek w radio ;) To motywuje do nauki. Doszło do tego że z laptopem wyjechałam na wakacje. Powtórki nie mogły czekać ;)

- , 2011-11-08

Mam 59 lat. Nigdy nie uczyłem się języka angielskiego i nie miałam najmniejszej ochoty. Córka mnie zachęciła i pokazała mi ten program, bo uczy się z niego hiszpańskiego. Postanowiłem dla siebie uczyć się codziennie 10 słówek angielskich. Nie spodziewałem się, że będzie to takie proste. Polecam ten program każdemu.

- , 2011-01-11

Z Henrym znamy się od lat, jednak z jego szóstym wcieleniem - od niedawna... Jakże byłam zaskoczona jego nowym wyglądem! Nie powiem, żeby było to dla mnie szczególnie ważne, gdyż w programach służących do NAUKI cenię sobie najbardziej część merytoryczno-dydaktyczną, ale zawsze to bardziej kolorowo i hm... nowocześnie! :)

Jeśli ktoś nie zna profesora Henrego, chciałabym go ostrzec. Otóż jest on prawdziwym sadystą! Nie przyjmuje do wiadomości, że było się chorym, że miało się inne zajęcia, a już na pewno, że... SIĘ NIE CHCIAŁO! Karci okrutnie. Wyznacza powtórki (mnóstwo powtórek! i niech nikt nie myśli, że raz je odbębni i będzie miał z głowy - powtórki wrócą w najmniej oczekiwanym momencie!).
Narzekam, bo należę do ludzi niesystematycznych. Ale przez te słowa, tak naprawdę wyrażam szczery podziw dla tak prostego i skutecznego pomysłu...

- , 2010-12-10

Używam PH 6.0 Poziom 1i2 od ponad roku. Przerobiłem ponad 2000 słów i zdań. I jaki jest tego rezultat?
Całe życie byłem false beginner, od czasu nauki z Henry\'m prowadzę dialogi w pracy po angielsku z kolegami z całego świata, nie mam obawy przed podniesieniem słuchawki i zadzwonieniu do kolegi z Indii lub spotkania twarzą w twarz z partnerami biznesowymi ze Szkocji.
Efekt kilkunastu minut spędzonych przed monitorem i powtarzaniu nowych słów oraz konstrukcji zdaniowych sprawiają, że wszystkie przerobione materiały pozostają w pamięci do dzisiaj.
Wielkie dzięki za nowe życie z nową wizją języka angielskiego.
Dziwne jest tylko to, że wasze produkty kosztują 69 zł, a nie 6900 zł.

- , 2010-08-30

Witam ! Z Profesorem 6.0 uczę się ponad rok i przerobiłem już 70% materiału. Program wymaga systematyczności, ale uważam, że to plus tego programu. Dodatkowym atutem są nagrania native speakera i możliwość szlifowania swojej wymowy. Niektóre dźwięki jak np. wszystkim znane th opanowałem w takim stopniu, że nawet jeden Anglik u mnie w pracy był pod wrażeniem mojej wymowy a to wszystko dzięki temu programowi. Program posiada też minimalne (ja znalazłem podajże 3) błędy, ale jestem to w stanie wybaczyć bo w słownikach też są podobne błędy i ciężko to wychwycić przy takiej ilości materiału.

- , 2010-05-05

Program jest rewelacyjny zwłaszcza dla osób które mają problemy z nauką języków obcych. Nie tylko pomaga w nauce słówek, ale również ćwiczy pisownię i wymowę.
Pomaga mi w nauce angielskiego od kilku lat. Tylko dzięki Profesorowi zaliczyłam też na studiach obowiązkowy francuski. REWELACJA!

- , 2010-05-05

Witam serdecznie!

Bardzo pozytywnie oceniam ten program :)
Szata graficzna jest przyjemna dla oka. Baza słownictwa imponująca. Ćwiczenia dodatkowe są ciekawe.

- , 2009-08-10

Profesor Henry 6.0 (słownictwo poziom 1 i 2) jest tym kursem multimedialnym, do którego wraca się każdego dnia z miłą chęcią.
Ogromy zasób materiału w DOSKONAŁEJ oprawie graficznej sprawia, że nauka angielskiego jest przyjemnością i świetną zabawą.
Na rynku jest wiele kursów języka angielskiego, z których możemy nauczyć się słówek, Profesor Henry 6.0 na chwilę obecną dyskwalifikuje rywali.

- , 2009-07-31

Wg mnie profesor Henry świetnie się sprawdza - lekarstwo na niesystematyczność, która utrudniała mi naukę języka. Małe porcje słówek i regularność przynosi świetne rezultaty.

- , 2009-07-27

Nauka z Profesorem Henry to sama przyjemność !! Nauczyłem się z niego naprawdę wiele. Niezwykle przydatny program. Jestem tylko studentem... i wiem co dobre... Szczerze polecam! Warto w siebie zainwestować po to, aby później skorzystać ze wszystkich dóbr, jakie płyną z dobrej znajomości języka obcego. Sami się zresztą kiedyś o tym przekonacie !! System inteligentnych powtórek sprawdza się świetnie

- , 2009-07-01

Bardzo dobry program. Wiele się nauczyłam korzystając z Profesora.
Brakuje mi jedynej opcji (przycisk: dalej), która miałaby na celu opóźnienie odpowiedzi i przejściu do kolejnego słówka.

- , 2009-06-09
Podziel się ze znajomymi