Poziom: A1-A2
Angielski Samouczek (E-book)

Angielski Samouczek (E-book)

Praktyczny kurs dla początkujących. 1500 najważniejszych słów, podstawy gramatyki, ćwiczenia z kluczem + nagrania native speakerów

ISBN: 978-83-7788-008-1
Data wydania: czerwiec 2010
Stron: 208

Opis

Angielski Samouczek
- poznasz 1500 najważniejszych słów i zwrotów,
- będziesz potrafił zastosować je w praktyce,
- zrozumiesz podstawy gramatyki,
- zaczniesz swobodnie mówić po angielsku,
- poznasz prawidłową wymowę,
- bez problemu porozumiesz się za granicą,
- samodzielnie sprawdzisz postępy w nauce.

Angielski Samouczek zapewnia skuteczną i szybką naukę mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania od poziomu początkującego. Polecany jest również osobom znającym już język angielski - do samodzielnej powtórki.

Książka w formie e-booka uczy praktycznego słownictwa, przydatnego na co dzień i niezbędnego w kontaktach z obcokrajowcami. W każdej z 12 lekcji znajdują się: słówka, zdania i dialogi wraz z tłumaczeniem na język polski oraz objaśnienia najważniejszych zagadnień gramatycznych. Poszczególne działy zakończone są różnorodnymi ćwiczeniami sprawdzającymi z kluczem odpowiedzi.

Do e-booka dołączone są nagrania mp3 zawierające nagrania profesjonalnych lektorów - łącznie 90 minut.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Książka jest dobra dla osób zaczynających swoją przygodę z językiem angielskim a także dla tych którzy chcą sobie przypomnieć i powtórzyć.

- , 2013-07-24

Moim zdaniem książka jest bardzo przydatna i ciekawie opracowana. Stanowi dobre podsumowanie materiału z zakresu podstaw języka, pozwala sprawdzić i utrwalić posiadaną wiedzę. POLECAM :)

- , 2012-09-13

Książka jest w praktyczny i przystępny sposób opracowana. Ćwiczenia istotnie uczą i sprawdzają naszą dotychczasową wiedzę. Wszystko jest przystępnie wytłumaczone. Jestem pod wielkim wrażeniem. Polecam

- , 2012-01-24
Podziel się ze znajomymi