Poziom: A2-B1
Angielski fiszki mp3 Praktyczne zwroty konwersacyjne (Program + Nagrania do pobrania)

Angielski fiszki mp3 Praktyczne zwroty konwersacyjne (Program + Nagrania do pobrania)

-20%

Poznaj najważniejsze zwroty i zacznij swobodnie rozmawiać!

ISBN: 978-83-7788-861-2

Opis

Z Angielski fiszki mp3 Praktyczne zwroty konwersacyjne:
- poznasz 500 najpopularniejszych zwrotów i wyrażeń, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać,
- szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z 19 grup tematycznych,
- wygenerujesz gotowe playlisty na telefon, komputer, player mp3 lub odtwarzacz mp3 w samochodzie
- słuchając nagrań native speakerów, nauczysz się prawidłowej wymowy
- utrwalisz wiedzę, dzięki ćwiczeniom testowym
- sprawdzisz prawidłową pisownię dzięki funkcji karaoke


Fiszki MP3 – idealne uzupełnienie nauki z fiszkami drukowanymi!Fiszki mp3 to program komputerowy oraz nagrania wraz ze zdaniami i tłumaczeniami z zestawu Angielski fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne. Są idealnym uzupełnieniem nauki z fiszkami drukowanymi. Zapewniają: trening wymowy, utrwalenie wiedzy dzięki ćwiczeniom i sprawdzanie prawidłowej pisowni na ekranie odtwarzacza. Dodatkowo uczysz się aktywnie powtarzając za lektorem i odgadując znaczenie słowa. Pamiętaj, że łącząc różne sposoby nauki, przyswajasz słówka szybciej i skuteczniej!

Nagrania Fiszki MP3
Gotowe nagrania mp3 zapewniają trening właściwej wymowy. Możesz posłuchać nie tylko słówek wraz z polskimi tłumaczeniami, ale też przykładowych zdań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Nagrania są szczególnie pomocne, gdy nie możesz przeglądać fiszek drukowanych (np. podczas jazdy samochodem). Dzięki nim wykorzystujesz każdą wolną chwilę na efektywną naukę. Numery nagrań mp3 odpowiadają numerom fiszek w wersji drukowanej.

Program Aktywny Trening
Zestaw Fiszki MP3 wyposażony jest w program Aktywny Trening. Umożliwia on wygenerowanie playlisty z wybranych słówek lub całych grup tematycznych oraz odsłuchiwanie jej na dowolnym odtwarzaczu lub telefonie. Możesz regulować długość pauzy pomiędzy słówkiem angielskim a polskim i powtarzać słówka za lektorem oraz odgadywać jego znaczenie. W programie znajdziesz także testy sprawdzające i utrwalające. Możesz ćwiczyć cały materiał, wybrane grupy tematyczne lub słówka. W programie znajdziesz również przydatną wyszukiwarkę słówek.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Wymagania sprzętowe

Program Aktywny Trening wymaga komputera z zainstalowanym systemem Windows Vista, 7 PL 32 i 64 bit, 8, 10.

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy sposób nauki słówek. Ktoś nad tym precyzyjnie pomyślał i stworzył kompletny produkt. Brawo.

- , 2015-09-28

Świetna sprawa dla ludzi, którym się po prostu nie chce... Naukę włączam w samochodzie - codziennie wychodzi co najmniej godzina angielskiego i nie ma zmiłuj się! Polecam fiszki mp3

- , 2015-01-02

Świetny pomysł na naukę języków podczas spacerów czy jazdy środkami lokomocji.

- , 2014-12-15

Uważam że to jeden z najlepszych kursów. Dzięki możliwości tworzenia swoich własnych zestawów nagrań mp3 można uczyć się tylko wybranych słówek, tych których jeszcze nie znamy. Co tydzień zmieniam sobie nagrania w telefonie a uczę się ich jadąc do pracy :)

- , 2013-12-10
Podziel się ze znajomymi