Poziom: B1-C1
Angielski Fiszki mp3 Phrasal verbs  (Program + Nagrania do pobrania)

Angielski Fiszki mp3 Phrasal verbs (Program + Nagrania do pobrania)

Opanuj 500 najpopularniejszych phrasal verbs!

ISBN: 978-83-7788-849-0

Opis

Z Angielski Fiszki MP3 Phrasal verbs (Program + Nagrania):
- poznasz 500 najważniejszych słów i 500 zdań na poziomie średnio zaawansowanym
- wygenerujesz gotowe playlisty na telefon, komputer, player mp3 lub odtwarzacz mp3 w samochodzie
- słuchając nagrań native speakerów, nauczysz się prawidłowej wymowy
- utrwalisz wiedzę, dzięki ćwiczeniom testowym
- sprawdzisz prawidłową pisownię dzięki funkcji karaoke

Fiszki MP3 – idealne uzupełnienie nauki z fiszkami drukowanymi!
Fiszki mp3 to program komputerowy oraz nagrań wszystkich phrasal verbs wraz ze zdaniami i tłumaczeniami z zestawu Angielski 600 fiszek Phrasal verbs z ćwiczeniami. Są idealnym uzupełnieniem nauki z fiszkami drukowanymi. Zapewniają: trening wymowy, utrwalenie wiedzy dzięki ćwiczeniom i sprawdzanie prawidłowej pisowni na ekranie odtwarzacza. Dodatkowo uczysz się aktywnie powtarzając za lektorem i odgadując znaczenie słowa. Pamiętaj, że łącząc różne sposoby nauki, przyswajasz słówka szybciej i skuteczniej!

Nagrania Fiszki MP3
Gotowe nagrania mp3 zapewniają trening właściwej wymowy. Możesz posłuchać nie tylko słówka wraz z polskimi tłumaczeniami, ale też przykładowe zdania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Nagrania są szczególnie pomocne, gdy nie możesz przeglądać fiszek drukowanych (np. podczas jazdy samochodem). Dzięki nim wykorzystujesz każdą wolną chwilę na efektywną naukę. Numery nagrań mp3 odpowiadają numerom fiszek w wersji drukowanej.

Program Aktywny Trening

Zestaw Fiszki MP3 wyposażony jest w program Aktywny Trening. Umożliwia on wygenerowanie playlisty z wybranych słówek lub całych grup tematycznych oraz odsłuchiwanie jej na dowolnym odtwarzaczu lub telefonie. Możesz regulować długość pauzy pomiędzy słówkiem angielskim a polskim i powtarzać słówka za lektorem oraz odgadywać jego znaczenie. W programie znajdziesz także testy sprawdzające i utrwalające. Możesz ćwiczyć cały materiał, wybrane grupy tematyczne lub słówka. W programie znajdziesz również przydatną wyszukiwarkę słówek.

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Wymagania sprzętowe

Program Aktywny Trening wymaga komputera z zainstalowanym systemem Windows Vista, 7 PL 32 i 64 bit, 8, 10.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Gorąco polecam taką metodę nauki języków obcych. Odsłuchiwać nagrania można w dowolnej chwili, np. jadąc w tramwaju lub autobusie, albo będąc na spacerze. Dobrze opracowany materiał.

- , 2014-12-15

Od dawna poszukiwałam nagrań mp3 z j.angielskiego, które umożliwiłyby mi doskonalenie języka w dowolnym momencie. Trafiłam na Fiszki mp3. Doskonale zaspokajają moje potrzeby. W tej chwili nawet tłok w tramwaju nie jest w tym przeszkodą.

- , 2013-09-02
Podziel się ze znajomymi