Aplikacje

iFiszki

category product
Poziom: A1-C1

iFiszki to aplikacje do skutecznej i szybkiej nauki języka.  Każda aplikacja zawiera wysokiej jakości nagrania, system inteligentnych powtórek, testy podsumowujące oraz możliwość dodawania własnych słówek. Dzięki temu nauka jest szybka i skuteczna.

iFiszki masz zawsze pod ręką na swoim smartfonie lub tablecie!

Dlaczego iFiszki to skuteczna metoda nauki?
- uczysz się skutecznie dzięki systemowi inteligentnych powtórek
- uzupełniasz bazę o własne słówka lub gotowe zestawy
- sprawdzasz postępy w nauce w przejrzystych statystykach
- ćwiczysz wymowę i rozumienie ze słuchu dzięki wysokiej jakości nagraniom
- utrwalasz materiał za pomocą testów
- poznajesz gotowe wzorce komunikacyjne w zdaniach

Kryminały

category product
Poziom: A2

Angielski z kryminałem to aplikacje łączące powieść kryminalną z nauką języka angielskiego.

Dzięki wciągającej fabule doskonalisz rozumienie tekstu, poznajesz słownictwo i struktury leksykalno-gramatyczne. Tłumaczenia trudniejszych słówek umieszczono w tekście - poznasz je, klikając w słówko.

Wysokiej jakości nagranie tekstu czytanego pozwala poprawić wymowę i ćwiczyć rozumienie ze słuchu.

Każdy rozdział kryminału uzupełniają ćwiczenia sprawdzające rozumienie tekstu oraz zadania leksykalno-gramatyczne, dzięki którym aktywnie utrwalisz nowe słownictwo.

W audiosłowniczku łatwo odszukasz i powtórzysz trudniejsze słowa i wyrażenia z tekstu.

Z Angielskim z kryminałem poczujesz, że nauka języka to przyjemność, której nie sposób się oprzeć!

Gramatyki

category product
Poziom: A1-C1

BEZPŁATNE aplikacje do aktywnej nauki języka angielskiego:

Grammarise to aplikacje dzięki którym bez trudu opanujesz gramatykę języka angielskiego. Aplikacje opierają się na aktywnej nauce poprzez rozwiązywanie ćwiczeń.

Każda aplikacja zawiera:

- 27 zagadnień gramatycznych
- 600 różnorodnych ćwiczeń
- unikalny system powtórek
- interaktywne testy
- przejrzyste statystyki

Do wyboru 2 aplikacje:
Grammarise Basic dla początkujących
Grammarise Advanced dla zaawansowanych.

category product

Do wyboru 4 aplikacje:

  • iFiszki Kids Angielski– to pięć gier, które sprawią, że nie oderwiesz dziecka od nauki angielskiego!
    Uczą poprawnej wymowy i pisowni ponad 400 słówek z 30 grup tematycznych.
  •  Angielski 100 pierwszych słówek Karty Obrazkowe - aplikacja do nauki poprawnej wymowy i pisowni ponad stu słówek z dziewięciu grup tematycznych
  • SuperQuiz POLSKA - ciekawostki geograficzne i przyrodnicze, fascynujące wydarzenia historyczne, wiadomości o miastach i regionach w formie quizów do rozwiązania
  • SuperQuiz Zwierzęta opowieści o zwierzakach, ciekawostki przyrodnicze i zoologiczne w formie quizów do rozwiązania

Aplikacje

Obecnie coraz trudniej można wyobrazić sobie codzienne życie bez smartfona. Służy on nie tylko do komunikacji i rozrywki, załatwiania spraw, ale także nauki. Najlepszym tego dowodem są aplikacje do nauki języków obcych. W niektórych przypadkach mają one znaczną przewagę nad tradycyjnymi materiałami drukowanymi. Są wygodne i zawsze mamy je przy sobie, dlatego możemy uczyć się w dowolnym momencie. Wiele osób wręcz preferuje taką formę nauki. Szeroki wybór aplikacji do nauki języków obcych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Kiedy i dlaczego aplikacje do nauki języków obcych są niezwykle przydatne?

Dla ludzi aktywnych doba staje się coraz krótsza. Dlatego kursy językowe coraz częściej zastępujemy samodzielną nauką, która może być równie efektywna, a do tego przyjemna. Bardzo przydatnym narzędziem są wówczas aplikacje do nauki języków obcych. Bardzo rzadko rozstajemy się z naszymi smartfonami, dlatego do nauki możemy, dzięki nim wykorzystać niemal każdą wolną chwilę. Codzienne podróże do pracy, kolejki w urzędach czy w placówkach medycznych wcale nie muszą być zmarnowanym czasem. Dzięki aplikacjom mobilnym, języków obcych możemy uczyć się dyskretnie na przykład w autobusie, a nawet w trakcie niektórych aktywności sportowych, co pozwala oszczędzać czas podwójnie.

Aplikacje do nauki języków obcych w naszej ofercie

Dostępne w naszej ofercie aplikacje do nauki języków obcych mają bardzo różnorodny charakter. Każdy z nas lubi uczyć się języków obcych nieco inaczej i pragnie poprawić inne aspekty biegłości językowej. Dla osób pragnących poznawać słownictwo i zwroty bardzo przydatne są iFiszki. W odróżnieniu od fiszek w tradycyjnym wydaniu, przy ich pomocy możemy także uczyć się prawidłowej wymowy, dodawać do zestawu własne słówka i weryfikować zdobytą wiedzę przy pomocy testów. Przede wszystkim nie musimy martwić się o zgubienie lub uszkodzenie papierowych karteczek. Wolne chwile ze smartfonem to także doskonała okazja do ćwiczenia gramatyki, dlatego w naszej ofercie nie brakuje aplikacji do nauki gramatyki języków obcych wraz z ćwiczeniami i testami końcowymi. Miłośnikom literatury uczącym się angielskiego z pewnością przypadną do gustu kryminały dostępne w formie aplikacji. Czytając wciągającą lekturę przy okazji uczymy się języka posiłkując się słowniczkiem, ćwiczeniami i nagraniami. Z kolei aplikacje dla dzieci pozwalają najmłodszym w bardzo interesujący sposób rozpocząć swoją przygodę z językami obcymi.

Różne języki i poziomy zaawansowania

Nasza oferta to znacznie więcej niż najbardziej popularne aplikacje do nauki angielskiego. Aplikacje do nauki niemieckiego przydadzą się przed wizytą u naszych zachodnich sąsiadów. Aplikacje do nauki hiszpańskiego i aplikacje do nauki włoskiego ułatwią komunikowanie się z lokalną społecznością w tych bardzo popularny wśród Polaków destynacjach turystycznych. Dużą popularnością cieszą się także aplikacje do nauki języka rosyjskiego. W naszej ofercie nie brakuje także narzędzi wspierających naukę mniej popularnych języków.