Poziom: A1-A2
Francuski Samouczek z kryminałem i ćwiczeniami + audiobook Tous les secrets du docteur

Francuski Samouczek z kryminałem i ćwiczeniami + audiobook Tous les secrets du docteur

-20%

Niezwykłe połączenie intrygującej opowieści kryminalnej i kursu językowego dla początkujących

ISBN: 978-83-7788-972-5
Data wydania: 09.2017
Stron: 216

Opis

Francuski Samouczek z kryminałem i ćwiczeniami Tous les secrets du docteur łączy przyjemne z pożytecznym - pasjonująca historia kryminalna prowadzi cię przez kolejne zagadnienia gramatyczne, a słownictwo poznasz mimochodem podczas wciągającej lektury. Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

Samouczek z kryminałem powstał specjalnie z myślą o osobach, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem francuskim. Przybliża podstawowe zasady gramatyki i uczy słownictwa niezbędnego w codziennej komunikacji. Dzięki tłumaczeniom trudniejszych słówek na marginesach nie musisz odrywać się od książki, by sprawdzać znaczenie nowego słowa. Różnorodne ćwiczenia i wyjaśnienia gramatyczne po każdym rozdziale pomagają w usystematyzowaniu i utrwaleniu zdobytej wiedzy. Pracę z kursem ułatwia też słowniczek francusko-polski na końcu powieści.

By szkolić wymowę i trenować rozumienie ze słuchu od początku nauki języka przygotowaliśmy niezwykły dodatek - do książki gratis dołączona jest płyta CD mp3, na której znajdziesz książkę czytaną przez native speakera. Teraz możesz śledzić historię w dowolnym miejscu i w każdej wolnej chwili, co docenią nie tylko wielbiciele audiobooków. W zestawie znajdziesz także książkę w wersji e-book.

Francuski Samouczek to:

  • wartka akcja kryminalna
  • tłumaczenia słówek i zwrotów na marginesach
  • sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od lektury
  • solidne podstawy gramatyki, która poznajesz stopniowo na praktycznych przykładach
  • blisko 100 ćwiczeń, dzięki którym utrwalasz nowo poznany materiał
  • ciekawostki o kulturze Francji
  • audiobook do nauki poprawnej wymowy
  • wersja e-book

Zapoznaj się z fabułą


W ekskluzywnym kurorcie La Baule turyści odkrywają dryfujące w wodzie zwłoki znanego chirurga. Przyjaciel zmarłego nie wierzy w oficjalną przyczynę śmierci i wynajmuje detektywa, by zbadać okoliczności wypadku. Czy podczas śledztwa uda się udowodnić, że doszło do zbrodni?

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi