Poziom: A1-A2
Francuski Fiszki mp3 1000 najważniejszych słów i zdań  (Program + Nagrania do pobrania)

Francuski Fiszki mp3 1000 najważniejszych słów i zdań (Program + Nagrania do pobrania)

ISBN: 978-83-7788-198-9

Opis

Z Francuski Fiszki MP3 (Program + Nagrania):
- poznasz 1000 najważniejszych słów wraz z polskimi tłumaczeniami i 1000 francuskich zdań (razem 3000 nagrań!)
- wygenerujesz gotowe playlisty na telefon, komputer, player mp3 lub odtwarzacz mp3 w samochodzie
- słuchając nagrań native speakerów, nauczysz się prawidłowej wymowy
- utrwalisz wiedzę, dzięki ćwiczeniom testowym
- sprawdzisz prawidłową pisownię dzięki funkcji karaoke

Fiszki MP3 – idealne uzupełnienie nauki z fiszkami drukowanymi!
Fiszki mp3 to program komputerowy oraz 1000 nagrań wszystkich słówek, zdań i tłumaczeń z zestawu Francuski Fiszki 1000 najważniejszych słów i zdań. Są idealnym uzupełnieniem nauki z fiszkami drukowanymi. Zapewniają: trening wymowy, utrwalenie wiedzy dzięki ćwiczeniom i sprawdzanie prawidłowej pisowni na ekranie odtwarzacza. Dodatkowo uczysz się aktywnie powtarzając za lektorem i odgadując znaczenie słowa. Pamiętaj, że łącząc różne sposoby nauki, przyswajasz słówka szybciej i skuteczniej!

Nagrania Fiszki MP3
Gotowe nagrania mp3 zapewniają trening właściwej wymowy. Możesz posłuchać nie tylko słówka wraz z polskimi tłumaczeniami, ale też przykładowe zdania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Nagrania są szczególnie pomocne, gdy nie możesz przeglądać fiszek drukowanych (np. podczas jazdy samochodem). Dzięki nim wykorzystujesz każdą wolną chwilę na efektywną naukę. Numery nagrań mp3 odpowiadają numerom fiszek w wersji drukowanej.

Program Aktywny Trening
Zestaw Fiszki MP3 wyposażony jest w program Aktywny Trening. Umożliwia on wygenerowanie playlisty z wybranych słówek lub całych grup tematycznych oraz odsłuchiwanie jej na dowolnym odtwarzaczu lub telefonie. Możesz regulować długość pauzy pomiędzy słówkiem francuskim a polskim i powtarzać słówka za lektorem oraz odgadywać jego znaczenie. W programie znajdziesz także testy sprawdzające i utrwalające. Możesz ćwiczyć cały materiał, wybrane grupy tematyczne lub słówka. W programie znajdziesz również przydatną wyszukiwarkę słówek.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Wymagania techniczne

Program Aktywny Trening wymaga komputera z zainstalowanym systemem Windows Vista, 7 PL 32 i 64 bit, 8, 10.

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Ciekawa pomoc w nauce języka. Przy odrobinie cierpliwości i systematyczności można sporo się nauczyć. Ja osobiście często wykorzystuję nagrania w czasie jazdy samochodem, no i przed snem, aby szlifować język. Osobiście polecam.

- , 2016-04-14

Polecam gorąco. Świetne uzupełnienie fiszek konwersacyjnych tej samej firmy - słówka raczej się nie powtarzają, pokazują nowe zwrotny i kontekst. Fajnie można się uczyć na komputerze, ale też w podróży. Polecam :)

- , 2013-12-16

Bardzo polecam ten produkt wszystkim osobom będącym na początku swej przygody z j.francuskim. Kurs idealny do nauki w pociągu czy nawet podczas treningu na siłowni;) To faktycznie niezbędne 1000słów by móc swobodnie porozumiewać się w tym jezyku. Ogólnie super produkt!!!

- , 2012-10-16
Podziel się ze znajomymi