Poziom: A1-A2
Francuski Na wakacje (E-book + mp3)

Francuski Na wakacje (E-book + mp3)

-20%

Rozmówki, słówka i zwroty niezbędne w podróży - dla początkujących

ISBN: 978-83-7788-046-3

Opis

Francuski Na wakacje to kurs stworzony specjalnie z myślą o osobach wyjeżdżających do Francji i Kanady w celach turystycznych. Przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Materiał kursu obejmuje słówka i zwroty niezbędne w trakcie podróży, wypoczynku, zwiedzania czy uprawiania sportu. 16 dialogów prezentuje najbardziej typowe sytuacje: pytanie o drogę, zamawianie dania w restauracji, kupowanie biletu, rezerwowanie noclegu, odprawa bagażowa, czy nawet wizyta u lekarza i na komisariacie policji.

Francuski Na wakacje obejmuje 16 lekcji (73 minuty nagrań). Kurs uczy słownictwa o tematyce związanej z wakacjami, a przede wszystkim doskonali rozumienie ze słuchu. Każda lekcja zawiera naukę słówek, wyrażeń i dialogu. W nagraniach wzięli udział wyłącznie native speakerzy - rodowici Francuzi.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Warto właśnie teraz pomyśleć o wakacjach i nauczyć się paru zwrotów. Ja zawsze mam płyty w samochodzie i uczę się godzinę dziennie nie rezygnując z niczego innego. Efekty są bardzo widoczne i trwałe - potrafię mówić:)

- , 2010-04-21
Podziel się ze znajomymi