Język ukraiński: kursy, podręczniki do nauki języka ukraińskiego

Ukraiński Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + nagrania native speakera do pobrania)

Ukraiński Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + nagrania native speakera do pobrania)

Poziom: A1-A2

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ciekawostki
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Ukraiński nie gryzie! (Książka)

Ukraiński nie gryzie! (Książka)

Poziom: A1-A2

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Język ukraiński

Każdy turysta starając się mówić po ukraińsku jest bardzo ciepło przyjmowany przez Ukraińców. W niektórych restauracjach można również dostać zniżkę. Jednak jest to jeden z wielu powodów, dla których warto uczyć się języka ukraińskiego. Przede wszystkim możemy wyróżnić się na rynku pracy, szczególnie jeżeli kontrahentami są Ukraińcy. Poza tym, ten język jest dla nas stosunkowo prosty, co z pewnością zachęca wiele osób do nauki.

Książki do nauki języka ukraińskiego – podstawa nauki pisowni

O ile wymowa języka nie powinna sprawić większych problemów, o tyle z pisownią trzeba się oswoić. Jadąc na Ukrainę warto nauczyć się cyrylicy, ponieważ bez znajomości alfabetu nie będziemy potrafili odszyfrować choćby tablic informacyjnych. Podręczniki do nauki języka ukraińskiego z serii „Ukraiński nie gryzie!” zawiera rozdziały tematyczne z zagadnieniami, dialogami, gramatyką, słownictwem oraz ćwiczeniami, pozwalającymi sprawdzić postępy w nauce. Innowacyjny kurs dedykowany jest osobom, które dopiero zaczynają przygodę z językiem ukraińskim. Możesz poznać współczesny, codzienny język Ukraińców oraz najpopularniejsze zwroty konwersacyjne. Dzięki temu każdy turysta poczuje się lepiej w rozmowie z naszymi sąsiadami!

Płyty CD do nauki języka ukraińskiego

Odbywając kurs należy osłuchać się z językiem, by poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Płyty CD do nauki języka ukraińskiego zawierają wysokiej jakości nagrania profesjonalnych lektorów. Dzięki płytom CD można uczyć się bez zaglądania do książki! W nauce każdego języka bardzo ważna jest systematyczna praca, jednak z czasem zwykły podręcznik warto zamienić na inne formy poznawania języka. Oprócz płyt CD warto również sięgnąć po audiobooki, fiszki i aplikacje do nauki języka ukraińskiego. Podręczniki i książki do nauki ukraińskiego nie tylko pozwalają nam poznać gramatykę czy słownictwo, ale również poczuć klimat tego Państwa. Zawarte informacje m.in. o Kijowie, Lwowie, Odessie czy kozakach z pewnością zaciekawią wszystkich kursantów.