Poziom: A1-A2
Ukraiński Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + nagrania native speakera do pobrania)

Ukraiński Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + nagrania native speakera do pobrania)

-20%

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ciekawostki

ISBN: 978-83-7788-112-5
Data wydania: marzec 2012
Stron: 96

Opis

Ukraiński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka ukraińskiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Ukrainy.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio.

Książka (96 stron) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki, m.in. o kozakach, Kijowie, Odessie, Lwowie, pomarańczowej rewolucji. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera wskazówki dotyczące wymowy.

Wysokiej jakości nagrania (142 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Super...to jest to...może w najbliższym czasie pojawi się dla średnio zaawansowanych...

- , 2013-01-29

Super, w sam raz dla początkujących. Szybko można opanować podstawy języka.Teraz czekam na ukraiński dla średnio zaawansowanych.

- , 2010-07-07

super szukałem czegoś do ukraińskiego właśnie takiego. i jestem bardzo zadowolony

- , 2010-02-22
Podziel się ze znajomymi