Szukaj na blogu

Prezenty dla wielbicieli języków nie tylko na Święta

Idealny prezent świąteczny, czyli jaki? Odpowiedź jest prosta. Idealny prezent na Święta, ale też z dowolnej okazji, to taki, który sprawi radość obdarowanej osobie. A czy istnieje idealny prezent? Oczywiście! Znajdziesz go wśród dziesiątek oferowanych przez nas tytułów książek i kursów językowych!

Doskonale wiemy, jak trudno jest wybrać idealny prezent na Święta. Dlatego też stworzyliśmy listę prezentów wraz z podpowiedziami, kto się z nich najbardziej ucieszy. Sprawdź, czy na naszej liście do Świętego Mikołaja znajdziesz propozycje idealne dla twoich najbliższych.

  1.  Językowe prezenty dla dzieci

  2.  Powieści dla młodzieży

  3.  Kursy angielskiego dla seniorów

  4.  Gry językowe dla wielbicieli planszówek

  5.  Kursy językowe dla fanów Korei oraz Japonii

  6.  Rekomendacje dla wielbicieli klasyki literatury 

  7.  Coś z dreszczykiem dla amatorów kryminałów

  8.  Pomysł na prezent dla wielbicieli dolce vita

  9.  Kursy języka hiszpańskiego

  10.  Tytuły dla profesjonalistów

1. Językowe prezenty dla dzieci


Kiedy dzieci otwierają świąteczne prezenty, warto postawić na coś więcej niż tylko parę minut radości. Kupuj rzeczy, które nie tylko dostarczą chwilowej rozrywki, ale również wspomogą rozwój intelektualny dziecka i jego kreatywność.

Warto dziecko oswajać z angielskim już od najmłodszych lat, śpiewać piosenki, uczyć się rymowanek i pierwszych słówek, czytać książki dostosowane do wieku. Najlepiej oddziaływać na jak największą ilość zmysłów: dotykać, słuchać , oglądać piękne ilustracje. Dzięki temu dziecko zainteresuje się językiem obcym i będzie kojarzyło go z dobrą zabawą.

Starsze dzieci na pewno docenią gry językowe, dzięki którym będą mogły rozwijać znajomość słówek oraz zdolności komunikacyjne w naturalnych sytuacjach.

A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej informacji, koniecznie przeczytaj ten wpis na naszym blogu »2. Powieści dla młodzieży


Zastanawiasz się, jak wesprzeć nastolatka na językowej drodze? Jak zaangażować do nauki języka, którego znajomość w przyszłości przyniesie mu wymierne korzyści? Proponując niebanalne, ciekawe i angażujące formy obcowania z językiem angielskim, niemieckim czy hiszpańskim!

Wybierz spośród powieści dla młodzieży oraz adaptacji klasyków literatury, w których tematyka i poziom słownictwa zostały dostosowane do zainteresowań oraz poziomu znajomości języka angielskiego przez nastolatków. Zobaczysz iskrę w oku młodego czytelnika, który pokocha naukę języków obcych dzięki naszym wyjątkowym propozycjom.

3. Kursy angielskiego dla seniorów


Seniorzy także mogą czerpać radość z językowych prezentów. Taki prezent może być dodatkiem lub nawet samodzielnym podarunkiem. Kursy do nauki angielskiego nie mają górnej granicy wieku. Nauka języka to fascynujący sposób rozwijania umysłu, nawet na późniejszym etapie życia. Językowe prezenty nie tylko stymulują mózg, ale również stanowią doskonałą formę spędzania czasu wolnego. Dla seniorów poszerzanie horyzontów językowych otwiera nowe możliwości podróży i samodzielności. Osoby dojrzałe mogą ucieszyć się z kompletnych kursów językowych, z adaptacji klasyki po angielsku na różnych poziomach zaawansowania, z tłumaczeniami słówek na marginesach, fiszek, a także z kursów audio. Niech zatem prezent stanie się nie tylko upominkiem, ale także inspiracją do nowych doświadczeń w życiu.
4. Gra językowa dla wielbicieli planszówek


Gry językowe, zarówno karciane jak i planszowe, to doskonały sposób na połączenie nauki z rozrywką. Wielbicielom planszówek polecamy w szczególności grę do nauki języka angielskiego Let's talk: Projekt Miasto. To idealny prezent dla każdego już od 10. roku życia.

Nasza gra to nie tylko plansza z pionkami. To fascynująca językowa rozgrywka, w której gracze znajdą scenki i zadania do odegrania w 64 miejscach w mieście, możliwość przeprowadzenia aż 128 dialogów, 42 karty zadań dodatkowych i misji specjalnych, a przede wszystkim, niezliczone minuty wspólnej zabawy w języku angielskim. Wypełniając tajne misje można zostać nie tylko mistrzem strategii, ale także mistrzem języka angielskiego. Poza frajdą i ogromem zabawy, obdarujesz dziecko pewnością w mówieniu w języku angielskim i pokonanie bariery językowej.
5. Kursy językowe dla fanów Korei oraz Japonii


Chcesz obdarować wielbiciela języków azjatyckich? Materiały do nauki koreańskiego lub japońskiego mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Wybierz odpowiedni kurs językowy, a do kompletu dobierz planer do nauki czy książkę do nauki pisania. To nie tylko prezent, to droga do nowego językowego świata z dodatkowymi narzędziami, które uczynią naukę języków obcych jeszcze bardziej fascynującą i skuteczną.

6. Rekomendacje dla wielbicieli klasyki literatury


Chcesz kupić prezent dla bliskiej osoby, która uwielbia czytać? A jednocześnie chcesz ofiarować jej coś więcej niż samą książkę? Podaruj adaptację literatury klasycznej do nauki języków obcych z ćwiczeniami i tłumaczeniami na marginesach.

Klasyka w języku oryginalnym nie jest zarezerwowana tylko dla językowych mistrzów. Każdy może wybrać książkę dostosowaną do poziomu zaawansowania, z uproszczonym słownictwem, lecz nadal zachowanym charakterystycznym stylem autora i epoki. Zainspiruj bliską osobę do zanurzenia się w literackim świecie i postaw przed nią językowe wyzwanie, które z pewnością przypadnie jej do gustu.7. Coś z dreszczykiem dla amatorów kryminałów


Jeżeli zastanawiasz się, jak podkręcić świąteczny nastrój, to mamy dla ciebie propozycję, która rozrusza serce i umysł jednocześnie! Pod choinkę wrzuć kryminał do nauki języka obcego, który do nauki języka wprowadzi odrobinę dreszczyku emocji.

To prezent idealny dla tych, którzy szukają nowych sposobów na naukę angielskiego, dla wielbicieli kryminałów i dobrej, emocjonującej literatury. Nasze kryminały czyta się jednym tchem, nawet bez konieczności odrywania się od lektury, żeby sprawdzić trudniejsze słówka, ponieważ wszystkie je przetłumaczyliśmy na marginesach.

Wybierz język, odpowiedni poziom i podaruj pod choinkę emocje oraz nowe umiejętności językowe.


8. Pomysł na prezent dla wielbicieli dolce vita


Święta to doskonały moment, by obdarować miłośników języka włoskiego prezentami, które połączą przyjemne z pożytecznym. Dla tych, którzy od zawsze chcieli poznać włoski, doskonałym prezentem będzie skuteczny kurs językowy, najlepiej do samodzielnej nauki. Natomiast dla tych, którzy uwielbiają klimat mrocznych historii, idealnym wyborem może być wciągający kryminał po włosku z tłumaczeniami i ćwiczeniami - idealny na długie zimowe wieczory. Niezależnie od tego co wybierzesz, możesz ofiarować bliskiej osobie po prostu Czas na Włoski – planer językowy, który pomoże zorganizować czas i cele związane z opanowywaniem języka bez wymówek.

9. Kursy dla fanów języka hiszpańskiego


Jeśli się dobrze rozejrzysz, na pewno dostrzeżesz w swoim otoczeniu kogoś, kto uwielbia coraz bardziej popularny język hiszpański. Jeśli chcesz zrobić tej osobie językowy prezent, koniecznie skorzystaj z naszych podpowiedzi, aby prezent był trafiony.

Możesz wybrać coś z literatury, kompleksowy kurs językowy, np. z serii Nie gryzie lub Mów śmiało (uwaga – tu znajdziesz też naturalny język bez cenzury!) czy W obrazkach – idealny kurs dla wzorkowców. A może coś, co pomoże zaplanować naukę i utrzymać motywację? W takim przypadku wybierz Planer językowy.

10. Tytuły dla profesjonalistów


Szukasz specjalnego prezentu dla wyjątkowej osoby, która jest specjalistą w swojej dziedzinie? Tak się składa, że specjalnie dla ciebie mamy kilka podpowiedzi i propozycji na profesjonalne językowe prezenty. Jeśli wiesz, że ktoś przygotowuje się do zmiany pracy, podaruj mu prezent, który wzmocni umiejętności językowe, np. książkę, która rozwinie angielski przydatny w każdej firmie, w której używa się angielskiego czy tradycyjny audio kurs Business English. Jeśli znasz kogoś, kto pracuje w branży medycznej, wybierz książkę z najbardziej przydatnymi zagadnieniami w branży.

Dla kogo chcesz kupić prezent?

Mamy językowe prezenty dla każdego!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...