• -15%
-15%

Remember & Forget. Gra karciana do nauki angielskiego. Kieszonkowiec

4 edukacyjne gry towarzyskie w 1!

  • ISBN: 590-36-99821-18-3
  • Data wydania: wrzesień 2020
  • Autor: Dorota Kondrat
  • Ilustrator: Marta Ruszkowska
16,25 zł
13,81 zł

Angielski. Remember & Forget to gra do szybkiej i skutecznej nauki najważniejszych angielskich czasowników. Taka forma rozgrywek z pewnością przypadnie do gustu fanom połączenia edukacji z zabawą. W zestawie  55 kart do 4 różnych gier edukacyjnych: memory, klepek, karuzela i szachraj. Pozwalają na naukę 50 najważniejszych czasowników angielskich!

kieszonkowce forget

Gra Angielski Remember & Forget świetnie sprawdzi się podczas rozgrywek w grupie rówieśników, znajomych czy rodziny. Przypadnie do gustu zarówno młodszym – dzieciom od 9 roku życia, jak i starszym fanom języka angielskiego. W zestawie również słowniczek z tłumaczeniem angielskich czasowników. Graj w dowolnym miejscu: na wycieczce, w domu lub podczas podróży! 

Grę Remember & Forget w ciekawy sposób zilustrowała Marta Ruszkowska. Merytoryczną zawartością karcianki zajęła się Dorota Kondrat, twórczyni projektów edukacyjnych.

*Gra była wcześniej wydawana jako Kieszonkowiec angielski Remember Forget.

Remember & Forget. Gra karciana do nauki angielskiego. Kieszonkowiec

Liczba graczy: 2-8

Czas gry: 10-20 minut

Wiek: 9+ 

W serii:

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć