Poziom: A1-A2
Portugalski Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + 2 x CD Audio)

Portugalski Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + 2 x CD Audio)

-50%

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ilustrowane ciekawostki

ISBN: 978-83-6248-221-4
Data wydania: grudzień 2010
Stron: 120

Opis


Portugalski Kurs podstawowy:
- 141 minut nagrań - tylko profesjonalni lektorzy,
- dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- ciekawostki na temat języka i kultury Portugalii,
- dodatkowe słówka i przydatne informacje.

Portugalski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka portugalskiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Portugalii.

W skład kursu wchodzą: książka i dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (120 stron) zawiera zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy też prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie zdobytej wiedzy. Książka zawiera ciekawostki na temat życia we współczesnej Portugalii. Opisane są m.in. azulejos, wino Porto, muzyka fado i słynni Portugalczycy.

Wysokiej jakości nagrania (141 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!


Co zmieniono w Nowej Edycji?

 nowa, atrakcyjna szata graficzna,
 rozbudowany podręcznik,
 bardziej przejrzysty układ książki,
 ciekawostki o obyczajach i kulturze,
 obszerna część gramatyczna,
 dodatkowe ćwiczenia,
 poprawione wszystkie błędy.

Portugalski Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Tę pozycję znam już od bardzo dawna, od czasu pierwszej edycji i bardzo ją lubię. Teksy są, jak to się mówi \"życiowe\", więc przydatne. Polecam.

- , 2015-08-19

Wspaniale przygotowane lekcje pozwalają krok po kroku iść z nauką dalej.Wymowa bardzo pomocna .Podstawowe zwroty podane w przejrzysty sposób.Nauka z tych materiałów to sama przyjemność.A wieczorem już myślę o jutrzejszym materiale nowym i powtórce dzisiejszego.Gorąco polecam

- , 2015-01-02

Moja przygoda z językiem portugalskim zaczęła się od FADO! Przepadam,żeby słuchać i słuchać!! Spróbowałam rozszyfrowywania tego,dla mnie cudnie brzmiącego języka! Kupiłam u Państwa właśnie taki kurs!rozpoczęłam naukę cztery miesiące temu i polecam wszystkim chcącym się nauczyć portugalskiego! Jest dobrze zaplanowany, przyjazny i efektywny! Pomimo,ze nie mogę się pochwalić zdolnościami językowymi to sporo się nauczyłam i w dodatku \"wyłapuję\" znane mi zwroty kiedy śpiewa fado moja ulubiona Ana Moura!! Serdecznie polecam! Warto!! Krystyna.

- , 2013-04-08

Akurat udało mi się tę publikacje wygrać za wystawioną opinię innego produktu, wybrałem tę publikacje, dlatego że nie miałem pomysłu co wybrać, a portugalski za sprawą Brazylii staje się językiem coraz bardziej ważnym (w dodatku mało Polaków go umie, więc dodatkowy szpan z powodu że umiemy tak rzadki język :D). Wybór był trafny. Książka jest bardzo fajna, zwłaszcza dla tych co portugalskiego nigdy się nie uczyli :). I gramatyka, i słówka, i ćwiczenia, i dialogi. Ze spokojem można się nauczyć słówek z jednego rozdziału w wymiarze tygodnia. Już po pół roku rzetelnej nauki mamy twarde podstawy do tego aby zrobić krok dalej. Dodatkowym atutem są ciekawostki kulturowe, w szczególności \'\'różnice pomiędzy portugalskim europejskim a brazylijskim\'\'. Polecam ją wszystkim, a w szczególności tym co uczyli się hiszpańskiego, bowiem portugalski bardzo go przypomina :).

- , 2013-01-21
Podziel się ze znajomymi