Poziom: A2-B1
Niemiecki Niezbędne zwroty i wyrażenia (E-book + mp3)

Niemiecki Niezbędne zwroty i wyrażenia (E-book + mp3)

-10%

Repetytorium leksykalne. Rozmawiaj płynnie i swobodnie!

ISBN: 978-83-7788-052-4
Stron: 56

Opis

Audio Kurs uczy 520 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Kurs jest unikalnym zestawieniem zwrotów konwersacyjnych, koniecznych do naturalnego komunikowania się. Niezbędne zwroty i wyrażenia polecamy jako repetytorium leksykalne dla wszystkich uczących się języka niemieckiego. Rozmawiaj płynnie i swobodnie!

Audio Kurs obejmuje 20 najważniejszych zagadnień, m.in. człowiek, charakter, rodzina, zakwaterowanie, prowadzenie rozmowy. konwersacje przez telefon, czynności codzienne, w pracy, na zakupach. Kurs stanowi szczególną pomoc dla osób przygotowujących się do wyjazdu do Niemiec i Austrii do pracy, w celach turystycznych i na studia.

Dodatkowo w książeczce w formie e-booka (56 stron) pełny zapis nagrań oraz tłumaczenia wszystkich słówek, zdań i dialogów.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Konieczne ABC. Poziom słownictwa zbliżony do fiszek: \"Praktyczne zwroty konwersacyjne\"

- , 2014-11-25

Jestem zadowolona z zakupionego kursu, mogę słuchać słówek użytych następnie w zdaniu. Bardzo dobra pomoc przy nauce języka.

- , 2013-05-28

Bardzo pomocny kurs. Nie muszę się męczyć i szukać słów w słowniku, gdyż wszystko mam przedstawione jak na dłoni, a przy okazji uczę się wyrażeń, które rzeczywiście przydają się w praktyce.

- , 2009-11-10
Podziel się ze znajomymi