• -30%
-30%

Poziomy:

  • A2
  • B1

Nauczysz się:

Niemiecki Niezbędne zwroty i wyrażenia (E-book + mp3)

Repetytorium leksykalne. Rozmawiaj płynnie i swobodnie!

Darmowa dostawa od 200 zł i możliwość zwrotu w ciągu 21 dni
25,62 zł
17,93 zł

Opis

Audio Kurs uczy 520 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Kurs jest unikalnym zestawieniem zwrotów konwersacyjnych, koniecznych do naturalnego komunikowania się. Niezbędne zwroty i wyrażenia polecamy jako repetytorium leksykalne dla wszystkich uczących się języka niemieckiego. Rozmawiaj płynnie i swobodnie!

Audio Kurs obejmuje 20 najważniejszych zagadnień, m.in. człowiek, charakter, rodzina, zakwaterowanie, prowadzenie rozmowy. konwersacje przez telefon, czynności codzienne, w pracy, na zakupach. Kurs stanowi szczególną pomoc dla osób przygotowujących się do wyjazdu do Niemiec i Austrii do pracy, w celach turystycznych i na studia.

Dodatkowo w książeczce w formie e-booka (56 stron) pełny zapis nagrań oraz tłumaczenia wszystkich słówek, zdań i dialogów.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

  • ISBN: 978-83-7788-052-4
  • Stron: 56
  • Zawartość: E-book , Mp3
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć