Poziom: B2
Niemiecki W pracy (E-book + mp3)

Niemiecki W pracy (E-book + mp3)

-20%

Słownictwo zawodowe, dialogi, teksty dla osób średnio zaawansowanych

ISBN: 978-83-7788-054-8
Data wydania: styczeń 2006
Stron: 32

Opis

Niemiecki W pracy obejmuje 11 lekcji związanych z pracą zarobkową, m. in. szukanie pracy, pisanie życiorysu i listu motywacyjnego, rozmowa kwalifikacyjna, konwersacje na bieżące tematy związane z funkcjonowaniem biura, rozmowy telefoniczne. Przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych (przynajmniej po roku nauki) oraz wszystkich tych, które dawno nie miały kontaktu z językiem niemieckim.

Kurs uczy słownictwa o tematyce zawodowej (m. in. praca asystentki, praca prawnika, praca w wydawnictwie, praktyki studenckie), a przede wszystkim doskonali rozumienie ze słuchu. Każda lekcja zawiera naukę słówek i wyrażeń, dialog lub tekst nagrania oraz pytania sprawdzające zrozumienie treści. W nagraniach udział wzięli wyłącznie Muttersprachlerzy.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Mój kolejny zakup w Państwa sklepie okazał się strzałem w 10-tkę! Bardzo przejrzysty układ podręcznika. Polecam osobom, które chcą osłuchać się z językiem niemieckim i zaczerpnąć słownictwa związanego z praca. Szkoda, że nie posiadacie Państwo jeszcze innych pozycji związanych z niemieckim w pracy (oprócz fiszek :) )

- , 2015-10-05

Polecam ten podręcznik dla osób, które chcą odświeżyć znajomość języka lub dopiero uczą się języka z naciskiem na słownictwo dotyczące pracy, biznesu itp.

- , 2011-10-19
Podziel się ze znajomymi