Poziom: A1-A2
Portugalski. Nie gryzie. Reedycja w kolorze (książka + nagrania mp3)

Portugalski nie gryzie! Reedycja w kolorze (książka + nagrania mp3)

Innowacyjny kurs do samodzielnej nauki języka portugalskiego od podstaw!

ISBN: 978-83-6605-321-2
Data wydania: 22.08.2018
Stron: 192

Opis

Portugalski nie gryzie! w łatwy i przyjemny sposób pozwala opanować język portugalski na poziomie podstawowym (A1-A2). Dedykowany jest zarówno uczniom, jak i samoukom, którzy chcą poznać ten język w jego europejskiej odmianie.

Książka składa się z 13 rozdziałów podzielonych na tematy z życia codziennego, takie jak: pierwsze kontakty, szkoła, praca, podróże i wiele innych. Każdy rozdział zawiera nowe słówka, krótkie dialogi i teksty z tłumaczeniami, zagadnienia gramatyczne, a także ciekawe zadania, które pozwolą utrwalić poznany materiał.

Dzięki różnorodnym i licznym ćwiczeniom utrwalisz znajomość słówek i podstawy gramatyki. Znajdziesz tu m.in.: dopasowywanie słówek do obrazków, szukanie słówek w diagramach i wężach literowych, krzyżówki, zdania i teksty z lukami, układanie kwestii dialogów w odpowiedniej kolejności czy zadania typu prawda/fałsz. Dołączone do podręcznika nagrania pozwolą trenować poprawną wymowę i rozumienie ze słuchu.

Z Portugalskim nie gryzie!:
- Poznajesz współczesne, codzienne słownictwo
- Trenujesz znajomość gramatyki
- Uczysz się wzorców konwersacyjnych
- Ćwiczysz poprawną wymowę
- Poznajesz ciekawostki o Portugalii i jej mieszkańcach

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Polecam,

Jedna z lepszych pozycji na rynku do nauki portugalskiego, zwłaszcza dla samouków, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym językiem. plusem książki są przyjemne ćwiczenia ( do których mamy podany klucz), oraz to że zawiera słowniczek po każdej lekcji. Minusem jest gramatyka- uważam iż powinna być bardziej obszernie wytłumaczona i powinno być więcej ćwiczeń, chociaż do nauki gramatyki polecam kupić oddzielną książkę. Mimo to jest to świetna pozycja, w dodatku za tak niską cenę- zdecydowanie warta polecenia.

- , 2019-06-07
Podziel się ze znajomymi