Poziom: A1-A2
Portugalski Kurs podstawowy (E-book + mp3)

Portugalski Kurs podstawowy (E-book + mp3)

Kurs dla początkujących - 1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia

ISBN: 978-83-7788-056-2
Data wydania: lipiec 2007
Stron: 64

Opis

Portugalski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Portugalii w celach turystycznych, do pracy lub na studia.

Kurs obejmuje 12 lekcji (141 min. nagrań) i uczy blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróż, hotel, zakupy, nagłe wypadki, rozmowa o pracę. E-book (64 strony) zawiera transkrypcje wszystkich nagrań, odpowiedzi.

Oprócz zapisu nagrań e-book zawiera także informacje o języku oraz podstawowe zasady gramatyczne. Ostatnia lekcja poświęcona jest w całości poszukiwaniu pracy - uczy słownictwa i wyrażeń niezbędnych dla każdego udającego się do Portugalii w celach zarobkowych.

Dodatkowo w e-booku:
- przystępne wyjaśnienie najważniejszych zagadnień gramatycznych
- pełne teksty wszystkich nagrań i dialogów
- słowniczek do każdej lekcji
- odpowiedzi do ćwiczeń

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Jestem bardzo zadowolona z płyty. Niby mała książeczka, a zawiera i gramatyke, i dużo słownictwa, rozmówki - to czego początkujący potrzebuje! Dodatkowo, piękny głos Mario który był również moim lektorem na kursie :-) Jednym słowem - mały wymiar i niska cena, a bardzo dobra jakość, jestem nawet zdziwiona taką jakością za tak niską cenę!! POLECAM!!!

- , 2009-07-31
Podziel się ze znajomymi