Poziom: A2-B1
Portugalski dla średnio zaawansowanych (Książka + Audio CD)

Portugalski dla średnio zaawansowanych (Książka + Audio CD)

Kompleksowa nauka słownictwa, rozumienia ze słuchu i gramatyki

ISBN: 978-83-7788-067-8
Stron: 184

Opis

PORTUGALSKI dla średnio zaawansowanych to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka
- poznajesz niezbędne słownictwo
- trenujesz znajomość gramatyki
- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia
- doskonalisz rozumienie ze słuchu
- uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy opanowali podstawy języka portugalskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Książka (184 strony) opiera się na unikalnej metodzie zintegrowanej nauki. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz wszystkie kompetencje językowe. Kurs pozwoli ci jednocześnie doskonalić praktyczną znajomość języka, poszerzać zasób słownictwa, rozwijać umiejętności rozumienia tekstów pisanych, rozumienia ze słuchu i samodzielnego komponowania wypowiedzi pisemnych.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz: krótkie teksty, gramatykę w pigułce, dialogi sytuacyjne, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o kulturze Portugalii. Dla ułatwienia nauki samoukom, na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek.

Dodatkowo dołączono do kursu CD Audio, która zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów oraz ciekawostki na temat Portugalii. Słuchanie nagrań ułatwia naukę współczesnego języka portugalskiego, w tym jego potocznej odmiany i płynne komunikowanie się.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 8 opinii na temat tego produktu.

Moja ulubiona pozycja ze wszystkich do nauki portugalskiego od Edgard. Jestem na poziomie B1, a ta książka i tak wymaga ode mnie trochę pracy. Uwielbiam ją. Bardzo mocno polecam.

- , 2015-08-19

Korzystam z tej książki i jestem bardzo zadowolona z efektów, sposób uczenia bardzo mi odpowiada, uporządkowany i prosty. POLECAM

- , 2014-02-04

Korzystam z tej książki i jestem bardzo zadowolona. Wszystkim polecam wydawnictwo Edgard! Zadanie i nagrania lektorów idealne. Również polecam \'portugalski nie gryzie\', świetna do nauki podstaw :)
Korzystam również z innych książek wydawnictwa Edgard, do niemieckiego i angielskiego. Jestem bardzo zadowolona!

- , 2013-07-16

Genialna książeczka, wreszcie coś na pozimie powyżej podstawowego. Jest tu wszystko, krótkie teksty, ćwiczenia na słownictwo, trochę gramatyki. Duży plus za audio oraz za sekcję \"język potoczny\".
Mam nadzieję, że pojawią się u Was materiały dla zaawansowanych!

- , 2013-02-15

Świetna książka, gorąco polecam wszystkim jeśli chcą się uczyć języka portugalskiego :)
Oczywiście na początku sprawi nam kłopot wymowa...ale tylko na początku, w podręczniku jest płyta CD więc można się tej wymowy i melodi języka nauczyć :)

- , 2012-09-17

Wprost mogę powiedzieć że jeśli ktoś chcę poznać język portugalski to ta książka mu to umożliwi ale nie tak jak te inne beznadziejne kursy...ten podręcznik jak i seria nie gryzie to cud jakie stworzyło to wydawnictwo ;)

- , 2012-06-14

Szkoda że nie ma takiej książki do nauki Języka francuskiego, bo ta jest bardzo dobrze zrobiona i przyznam że jestem bardzo zadowolony z jej kupna.

- , 2012-02-08

W koncu jakas ksiazka dla srednio zaawansowanych. Juz myslalem ze nikt nie wpadnie na pomysl ze niektorzy chcieliby sie uczyc na poziomie wyzszym niz podstawowy. Na rynku w ogole nie ma podrecznikow z portugalskiego na tym poziomie.

- , 2011-10-24
Podziel się ze znajomymi