Szukaj na blogu

Nowy rok, nowy język? Poznaj planery językowe, które pomogą ci wyrobić nawyk systematycznej nauki!

Z pewnością już wiesz, że nauka nowego języka obcego wymaga zaangażowania i systematyczności. Duży zasób słownictwa, zrozumienie zasad gramatycznych oraz swobodna komunikacja nie przychodzą z dnia na dzień. Dzięki serii planerów językowych nie musisz zastanawiać się, jak efektywnie rozplanować naukę – zrobiliśmy to za ciebie!

Dlaczego warto korzystać z planerów językowych?

Pozbądź się wymówek raz na zawsze i zacznij naukę choćby od dzisiaj. Przygotuj się na rok systematycznej nauki: planuj, określ cele, ucz się, motywuj, powtarzaj i obserwuj efekty. Wybierz język i poziom dostosowany do siebie i ruszaj na językową przygodę! 

W naszej ofercie znajdziesz: 

• Czas na angielski (A2-B1)
• Angielski. Czas na konwersacje (A2-B2) 
• Czas na włoski (A1-B1)
• Czas na niemiecki (A2-B1) 
• Czas na hiszpański (A1-B1)
• Hiszpański. Czas na konwersacje (A2-B2)
• Czas na koreański (A1-B1)

1. Połącz naukę z codziennym planowaniem

Planowanie staje się coraz bardziej modne, a przy coraz większej liczbie obowiązków i rzeczy, o których musimy pamiętać - właściwie niezbędne! Nasz planer językowy z powodzeniem zastąpi wszystkie inne narzędzia do planowania. Nie musisz mieć oddzielnej aplikacji, kalendarza czy notesu - wszystko zmieścisz w jednym miejscu. 

Planery językowe | Planowanie możesz rozpocząć w dowolnym momencie roku

2. Rozpocznij naukę w styczniu lub w dowolnym momencie roku

Korzystaj z kalendarza z podziałem rocznym, miesięcznym i tygodniowym. Samodzielnie wpisz daty i rozpocznij naukę w wybranym przez siebie dniu. Pamiętaj, nowy rok to doskonała okazja żeby zacząć naukę języka, jednak możesz rozpocząć ją w dowolnym momencie. 

3. Ucz się i powtarzaj zgodnie z harmonogramem

Każdy dzień z planerem językowym to nowa dawka pogrupowanego słownictwa i jasno wyjaśnionej wiedzy gramatycznej. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi powtórek według tzw. krzywej zapominania, nauka stanie się przyjemnością i wejdzie ci w nawyk.

Czas od poniedziałku do środy przeznacz na naukę słownictwa, a od czwartku do soboty na zrozumienie gramatyki. Przy każdym dniu znajdziesz miejsce na wpisanie dodatkowych słówek, które usłyszysz w serialach, piosenkach czy przeczytasz w prasie. Od teraz już zawsze będziesz mieć je pod ręką.

W całym planerze znajdziesz aż 200 różnorodnych ćwiczeń oraz testy sprawdzające z kluczem odpowiedzi, dzięki którym łatwo zaobserwujesz efekty nauki.

Ucz się i powtarzaj zgodnie z harmonogramem

4. Rozwijaj zainteresowania w dodatkowych strefach

W strefie inspiracji możesz zapisać ulubione cytaty lub wyrażenia z filmów, seriali, piosenek i książek. Strefa wolnej twórczości to miejsce na tworzenie własnych map myśli, prowadzenie pamiętnika czy tworzenie opowiadań i wierszyków. Za to w strefie geograficzno-kulturowej wpiszesz ciekawostki i stworzysz listę stacji radiowych, blogów czy podcastów, którymi warto uzupełniać wiedzę.

Wszystko to w atrakcyjnej szacie graficznej, którą uzupełnisz z przyjemnością!

Planery językowe - gotowy plan nauki i powtórek

5. Określ cele, realizuj je i motywuj się do działania

Każdy tydzień rozpoczyna się od motywującego cytatu, który zainspiruje do działania. Gotowy plan nauki i powtórek pozwoli skupić się na realizowaniu kolejnych etapów w poszerzaniu wiedzy językowej. Systematyczna praca z Planerem sprawi, że szybko zauważysz efekty, a motywacja nie osłabnie.

W każdej chwili możesz zajrzeć do materiałów z poprzednich tygodni, a kiedy uzupełnisz cały rok, możesz być z siebie dumny. Język opanowany, a skoro nauka weszła ci w nawyk, to może czas na rok z kolejnym planerem językowym? :)

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...