Szukaj na blogu

Jak się uczyć języka z serią „Nie gryzie”?

Lubisz uczyć się języka kompleksowo, ale samodzielnie i we własnym tempie? Choć wiesz, że angielski nie gryzie, wolisz się o tym przekonać, korzystając ze sprawdzonych źródeł? A może od dawna chodzi Ci po głowie pomysł, aby opanować nowy język, ale nie wiesz, jak zabrać się za naukę? 

Zapoznaj się z bestsellerową serią Nie gryzie, która obejmuje aż 24 języki i dowiedz się, na czym polega innowacyjność metody, która podbiła serca tysięcy miłośników języków obcych.

Nie tylko „Angielski nie gryzie” 

Bezapelacyjnym atutem serii jest niespotykany wachlarz oferowanych tytułów. Możesz wybierać spośród aż 24 języków! Niewątpliwie tak szeroki wybór otwiera przed Tobą nowe możliwości. Masz ochotę wyjść poza schemat i uczyć się od podstaw języka tureckiego lub koreańskiego? Chcesz kontynuować naukę angielskiego na poziomie zaawansowanym albo skupić się na angielskiej gramatyce? W każdej z tych sytuacji seria Nie gryzie spełni Twoje oczekiwania.

Angielski nie gryzie - poznaj innowacyjną metodę nauki

Seria „Nie gryzie” opiera się na metodzie aktywnej nauki języka, która polega na maksymalnym zaangażowaniu w różnorodne typy zadań i ćwiczeń. Możesz więc zapomnieć o nudnym wkuwaniu przypadkowych słówek i klepaniu zasad gramatycznych bez ich zrozumienia. 

Niezależnie od tego, czy sięgniesz po Angielski nie gryzie! czy też po inną „niegryzącą” pozycję, przekonasz się, że materiał został opracowany w sposób przemyślany i zachęcający do nauki, a Twoje zaangażowanie i rozbudzona ciekawość pozytywnie przełożą się na językowe efekty. Czas więc na konkrety.

Jak uczyć się języka z serią „Nie gryzie”?

Podstawą aktywnej nauki języka jest szereg specjalnie opracowanych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych oraz skojarzeń i uproszczeń, dzięki którym każdy ma szansę wydobyć swój językowy potencjał w możliwie najkrótszym czasie. Zobacz, na co zwrócić uwagę, sięgając po serię „Nie gryzie” oraz sprawdź jej najważniejsze cechy.

Błyskawicznie opanowujesz słownictwo

Jak wiadomo, odpowiednie przedstawienie informacji – czy to w formie graficznej czy tekstowej – wpływa na nasze funkcje poznawcze. Dlatego aby przyśpieszyć naukę trudniejszych słówek i zwrotów, umieściliśmy praktyczne minisłowniczki na marginesach strony – uczysz się błyskawicznie i zapamiętujesz raz na zawsze! Zobacz, jak to wygląda w przypadku Hiszpański nie gryzie! Słownictwo Na końcu każdego rozdziału znajdziesz także zbiorczy słowniczek.

Uczysz się praktycznych wzorców konwersacyjnych

Zapamiętujesz wzorce konwersacyjne, które pochodzą z codziennej komunikacji. Możesz mieć więc pewność, że przyswajane zwroty przydadzą Ci się podczas realnej rozmowy. Dialogi dotyczą różnych codziennych zagadnień - od domowych czynności po prace, zdrowie czy podróże. Uczysz się tego, co jest faktycznie przydatne.

Rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia

Niewątpliwie angażując się emocjonalnie w daną aktywność, lepiej zapamiętujemy nowo poznane informacje. Aby jednak zaangażowanie towarzyszyło nam podczas nauki języka, musimy mieć do dyspozycji różnorodne materiały. W serii „Nie gryzie” znajdziemy zarówno proste krzyżówki, jak również ćwiczenia oparte na metodzie skojarzeń oraz sprawdzające rozumienie ze słuchu - tak jak w przypadku Niemiecki nie gryzie! Dla średniozaawansowanych

Uczysz się gramatyki w kontekście

Choć w dzisiejszych czasach wiele osób bagatelizuje zasady gramatyczne, nie da się zaprzeczyć, że sprawne posługiwanie się językiem wymaga od nas znajomości zarówno słownictwa, jak i gramatyki. Angielski nie gryzie! Gramatyka oraz Hiszpański nie gryzie! Gramatyka to innowacyjne kursy do nauki języka angielskiego i hiszpańskiego, które są dowodem na to, że zagadnienia gramatyczne da się bez trudu zrozumieć - wystarczy odpowiedni kontekst i atrakcyjne przedstawienie w postaci licznych ciekawostek i podpowiedzi.

Ciekawostki kulturowe

Seria została tak skonstruowana, żeby ucząc się danej partii materiału, zyskać przy okazji wiedzę na temat kultury danego kraju. Ciekawostki kulturalne zapisane są w języku obcym wraz z tłumaczeniem. Możesz na przykład zobaczyć, jakie smaczki czekają na fanów języka włoskiego, którzy z kursem Włoski nie gryzie! Dla średniozaawansowanych mają okazję poszerzyć swoje kulinarne horyzonty za sprawą tiramisu ;-)

Sprawdzasz swoje wyniki

Sekcja „Sprawdź” i klucz odpowiedzi dają możliwość szybkiego sprawdzenia swoich odpowiedzi. Sprawdzasz, doceniasz swoje postępy i nabierasz ochoty na więcej.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...