TOP 12: Najlepsze prezenty dla młodszych i starszych fanów języków obcych

Zastanawiasz się jakimi prezentami obdarować najbliższych na Mikołajki i Boże Narodzenie? Szukasz inspiracji? Sprawdź nasze propozycje niebanalnych podarunków, które ucieszą każdego miłośnika języków obcych.

1. Adaptacje klasyki literatury, powieści i kryminały dla miłośników dobrej lektury

Książki to zawsze dobry pomysł na prezent!  A jeśli dodatkowo moglibyśmy połączyć przyjemność lektury z solidnym treningiem języka? Takie możliwości daje seria z adaptacjamipowieściami i kryminałami

W naszej księgarni znajdziesz klasykę literatury światowej, kryminały dla miłośników historii z dreszczykiem, powieści dla młodzieży oraz czytanki dla dzieci. Wybieraj spośród różnorodnych języków i gatunków, a przy okazji pomóż obdarowanej osobie szlifować język obcy!

Adaptacje klasyki literatury, powieści i kryminały dla miłośników dobrej lektury
Adaptacje klasyki literaturyKryminały z ćwiczeniami

2. Innowacyjny kurs konwersacji z nagraniami dla osób, które chcą przełamać barierę językową

Pomóż swoim bliskim przełamać barierę językową i podaruj im innowacyjny kurs konwersacji Mów śmiało. Do wyboru masz trzy najpopularniejsze języki: angielski, włoski i hiszpański.

Angielski. Mów śmiało dla zaawansowanych to wyjątkowa propozycja dla osób z bogatym zasobem słownictwa jednak ciągle zmagających się z barierą językową i brakiem pewności siebie w mówieniu. 

Kursy zawierają liczne ćwiczenia, przydatne słówka, zwroty i wyrażania, gramatykę oraz nagrania native speakera, a to wszystko w naturalnym języku, który słyszysz w ulubionych filmach i serialach. To upominek, który zadowoli najbardziej wymagających!

Seria Mów śmiało to innowacyjny kurs konwersacji do nauki języka obcego
Seria Mów śmiało!

3. Obłędny prezent dla każdego samouka języka angielskiego

Chciałbyś pomóc swojemu bliskiemu wyeliminować typowe błędy językowe takie jak kalki, naleciałości lub mylne przyzwyczajenia? Kurs Angielski Obłędnie skierowany jest dla osób dopiero zaczynających naukę, jak i dla tych, które znają język angielski stopniu średnio zaawansowanym. Seria Angielski Obłędnie to niezbędna pomoc przy przygotowaniu do egzaminów ósmoklasisty lub matury, dzięki której obdarowany zacznie mówić i pisać bezbłędnie.

Do wyboru masz aż trzy podręczniki, które pomogą w poprawnym mówieniu lub pisaniu. Polecamy tę publikację wszystkim osobom dbającym o czystość języka. To naprawdę obłędne upominki. Całość dopełniają inteligentne poczucie humoru, piękna szata graficzna, a także odpowiedzi na wiele nurtujących pytań.

Angielski Obłędnie pomoc przy przygotowaniu do egzaminów
Seria Angielski Obłędnie!

4. Idealne upominki dla wzrokowców - kursy i słowniki obrazkowe 

Propozycja dla każdego wzrokowca! Sprawdź serię W obrazkach i zobacz jak łatwo można nauczyć się znaczenia słówek, kojarząc je z obrazkiem. Nauka oparta na metodzie wizualnej i skojarzeniach pozwoli szybko i skutecznie przyswoić aż 1000 praktycznych słówek w wybranym języku.

Jeśli masz wśród bliskich fana koreańskiego, japońskiego lub niderlandzkiego, sprezentuj mu kurs leksykalno-gramatyczny z ilustracjami. A jeśli twój znajomy uczy się języka angielskiego, możesz podarować  mu zestaw 3 podręczników: Słownik obrazkowyKurs obrazkowy z mapami myśli i Kurs w obrazkach z rozmówkami i gramatyką.

Seria "W obrazkach" to atrakcyjny i skuteczny sposób nauki języka obcego metodą wizualną.
Seria W obrazkach

5. Dotrzymaj noworocznych postanowień z Planerami językowymi

Planer językowy to wyjątkowy podarunek dla osób, które uwielbiają planować oraz poszukują motywacji do codziennej nauki języka obcego. Z takim prezentem nie będzie wymówek, a nauka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego  wejdzie w nawyk.

Znajdziesz tu słownictwo, gramatykę, specjalnie opracowany system regularnych powtórek, ponad 200 różnorodnych ćwiczeń i testy sprawdzające wiedzę. Codzienna praca z Planerem to gwarancja sukcesu! 

Planer to nie tylko wyjątkowy kalendarz ale także motywacja do regularnej nauki oraz pomoc w określeniu celów językowych i ich realizacji. Pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli w strefie wolnej twórczości a także zapisuj ciekawostki i zbieraj inspiracje w strefie geograficzno-kulturowej. 

Połącz naukę z codziennym planowaniem i motywuj się do działania.
Planery językowe

6. Poznaj 1000 najczęściej używanych słówek

Szukasz prezentu, który pozwoli na naukę języka obcego w każdym miejscu i czasie? Fiszki Plus 1000 najważniejszych słówek to unikalny zestaw fiszek do nauki łącznie 2500 słów, zdań i zwrotów. Pozwoli szybko opanować podstawy i umożliwi swobodne porozumiewanie się w języku angielskim lub hiszpańskim. Kompleksowy system umożliwia ekspresowe powtórki słówek w trakcie podróży autobusem lub podczas stania w kolejce w sklepie.

Dla wiecznie początkujących mamy coś specjalnego. Fiszki PLUS dla wiecznie początkujących to kompleksowy system nauki dla osób, które wielokrotnie zaczynały naukę i chcą w końcu swobodnie komunikować się w języku angielskim.

W zestawie aż 1000 fiszek z tłumaczeniami i przykładowymi zdaniami, kolorowe przegródki ułatwiające naukę, Program Aktywny Trening z grami i ćwiczeniami językowymi, nagrania MP3 oraz memolista do szybkich powtórek materiału. Z takim prezentem nauka słówek będzie możliwa w każdym miejscu i czasie!

Fiszki Plus to kompleksowy system nauki, dzięki któremu szybko opanujesz nowe słownictwo w języku obcym.
Fiszki PLUS

7. Poznaj triki swobodnej komunikacji i mów jak native!

Szukasz upominku, który ułatwi obdarowanemu swobodną rozmowę po angielsku i pozwoli komunikować się w sposób bliższy native speakerowi. Fiszki Angielski. Mów śmiało! to kompleksowy system nauki, który pozwoli szybko i skutecznie nauczyć się ważnych zwrotów komunikacyjnych, niezbędnych do porozumiewania się po angielsku.

Komplet zawiera 600 fiszek do nauki angielskiego ze zwrotami komunikacyjnymi na poziomie średnio zaawansowanym, a także nagrania wymowy wraz z programem Aktywny Trening z ćwiczeniami i grami online. Naukę ułatwi memolista oraz specjalnie opracowany system nauki z przegródkami: uczę się, powtarzam i umiem. 

Angielski. Mów śmiało! Fiszki - Poznaj triki swobodnej komunikacji i mów jak native!
Angielski. Mów śmiało! Fiszki

8. Wykorzystuj skojarzenia i zapamiętuj angielskie słówka!

Dla opornych na nowe słówka i zwroty mamy specjalnie przygotowany zestaw fiszek wykorzystujący skojarzenia ze słowami o podobnym brzmieniu w języku polskim. Fiszki Angielski. Skojarz i zapamiętaj to zestaw do nauki języka angielskiego na poziomie A1-B1 do łatwej i przyjemnej nauki nowych wyrazów. 

W zestawie porady, jak powtarzać słówka w kreatywny sposób, lista haseł, a także nagrania w wykonaniu native speakera, które pozwolą osłuchać się z melodią języka angielskiego i zapoznać się z prawidłową wymową nowych słówek. Świetny podarunek dla początkujących miłośników angielskiego. 

Angielski. Skojarz i zapamiętaj | Wykorzystuj skojarzenia i zapamiętuj angielskie słówka!
Angielski. Skojarz i zapamiętaj

9. Sprawdzony bestseller idealny na prezent - Multimedialny kurs Profesor Henry

Ktoś z twoich bliskich rozpoczął przygodę z językiem angielskiego, ale nie lubi uczyć się ze standardowym podręcznikiem? Podaruj mu multimedialny kurs Profesor Henry, który bez trudu przeprowadzi go przez podstawy języka. 

Profesor Henry. Intensywny kurs to kompleksowy trening, który intensywnie i skutecznie uczy języka angielskiego od podstaw. Mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie, czytanie ze zrozumieniem oraz gramatyka i słownictwo nie będą już więcej wyzwaniem. W nauce pomogą filmy, animacje, interaktywne dialogi, fotosłowniczek, nagrania native speakerów oraz różnorodne ćwiczenia. Ten prezentowy pakiet zawiera kolorową książkę, płytę CD MP3 i 3-miesięczny dostęp do kursu online oraz do bazy słownictwa MultiSłówka.

Kurs Profesor Henry pomógł w nauce już ponad 500 tys. zadowolonych użytkowników i z pewnością ucieszy każdą osobę, która chce szybko opanować podstawy języka angielskiego!

10. Angielskie słówka dla przedszkolaka

Dzieci zawsze z utęsknieniem czekają na Mikołaja i świąteczne prezenty. One także cieszą się z upominków jak nikt inny. Podaruj swojemu przedszkolakowi prezent, który w wyjątkowy sposób pomoże mu poznać podstawy języka. 

Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek to zestaw 100 fiszek z podstawowymi słówkami w języku angielskim przygotowany tak, aby umożliwić dzieciom w wieku przedszkolnym łączenie zabawy z nauką języka angielskiego.

Kartom towarzyszą także nagrania native speakera, które umożliwiają oswajanie się z prawidłową wymową od najmłodszych lat oraz ciekawa układanka. Dodatkowo do zestawu dołączono karty do gry w bingo oraz praktyczny poradnik z propozycjami  i wskazówkami zabaw.

W nauce angielskiego u przedszkolaków świetnie sprawdzi się także książeczka obrazkowa - Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek. 10 kolorowo zilustrowanych plansz przedstawiających m.in. rodzinę, kolory czy zwierzęta pomoże zapoznać się ze słówkami a nagrania native speakera w formacie MP3, oswoją malucha z melodią języka angielskiego.

Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek | Pierwsze angielskie słówka dla przedszkolaka!
Seria 100 pierwszych słówek

11. Nauka angielskiego dla dzieci przez czytanie!

Jeśli szukasz sposobu na przekonanie dziecka, że nauka angielskiego może być wielką frajdą, to seria Czytam po angielsku będzie idealnym rozwiązaniem! 

Pięknie ilustrowane książeczki z serii to nie tylko wciągająca lektura, ale także wyjątkowy materiał edukacyjny i wartościowy prezent, który pomoże dziecku oswoić się z językiem angielskim, ułatwi przyswajanie go w naturalny sposób i zwiększy motywację do dalszej nauki. To przyjemność czytania połączona z nauką. 

Naukę ułatwią tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach stron oraz różnorodne ćwiczenia i memory do wycięcia. Do każdego tytułu dostępne nagrania MP3 z nagraniami native speakerów.

Seria "Czytam po angielsku" - Pięknie ilustrowane książeczki z serii to nie tylko wciągająca lektura, ale także wyjątkowy materiał edukacyjny.
Seria "Czytam po angielsku"

12. Kolorowe fiszki dla przedszkolaka i ucznia

Czy da się uczyć języka angielskiego w trakcie wesołej zabawy? Z fiszkami Angielski pierwsze słowa dla przedszkolakaAngielski pierwsze słowa dla ucznia nauka nowych słówek sprawi dziecku wiele radości. 

Bajecznie kolorowe fiszki do nauki pierwszych angielskich słówek dla przedszkolaka i ucznia to 200 ilustrowanych kart, słówka z różnorodnych kategorii tematycznych, nagrania MP3, które pozwolą przyswoić poprawną wymowę, słowniczek obrazkowy i poradnik dla rodziców z propozycjami zabaw. Prezent, który uczy bawiąc i bawi ucząc to idealna propozycja dla twojego dziecka!

Fiszki. Angielski. Pierwsze słowa | Nauka angielskich słówek przez zabawę!
Fiszki. Angielski. Pierwsze słowa

Prezenty dla najbliższych na każdą kieszeń

Szukasz idealnego prezentu pod choinkę dla zakochanej we włoskiej kulturze mamy? A może twój tata uwielbia czytać kryminały, a siostra jest miłośniczką zagranicznych podróży? Twój bratanek właśnie rozpoczął naukę języka w przedszkolu i nie wiesz co kupić mu na Mikołajki? Nietuzinkowe materiały do nauki języków obcych to znakomite propozycje prezentów, które łączą przyjemność lektury lub zabawy z nauką języka. Teraz już wiesz jaki prezent najlepiej sprawdzi się u każdego miłośnika języków obcych!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...