Szukaj na blogu

Nowości w serii "Słowo do słowa"

Chcesz zacząć uczyć się języka obcego? Już się uczysz, ale przytłacza cię ilość słówek, które musisz zapamiętać? Nie wiesz co zrobić, by wreszcie zauważyć postępy w nauce?

Niezależnie od tego, czy twoja znajomość języka obcego – angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego czy jakiegokolwiek innego – jest na poziomie podstawowym (A1) czy średnio zaawansowanym (B1), możesz znacząco ułatwić sobie naukę.

Jeśli:
• robisz listy słówek, jednak nie możesz ich zapamiętać,
• twój dotychczasowy sposób nauki nie przynosi trwałych efektów,
• masz wrażenie, że ciągle musisz zaczynać od nowa,
• musisz opanować dużą partię materiału i nie wiesz, od czego zacząć,
• robisz notatki, ale ciężko ci się w nich później odnaleźć,
• słówka i zwroty umykają ci podczas najprostszych rozmów,
• kojarzysz frazę stick to a plan, ale niekoniecznie wiesz, jak wprowadzić ją w życie,
przeczytaj koniecznie, co zrobić, by wreszcie zacząć uczyć się języka skutecznie i zapamiętywać nowe informacje raz na zawsze. 

Przejdź od słowa do słowa, od słowa do zdania, a od zdania do swobodnej komunikacji w języku hiszpańskim, niemieckim lub angielskim. To sprawdzony sposób na skuteczną naukę języka. Przeanalizuj gotową propozycję metody, którą przygotowaliśmy w serii Słowo do słowa

W serii Słowo do słowa znajdziesz tylko przydatne i naturalne słownictwo oraz zwroty, podane w formie zgodnej z zasadami map myśli, które następnie będziesz móc solidnie przećwiczyć w różnorodnych ćwiczeniach. Ich atrakcyjna forma graficzna oraz przemyślany dobór dopasowany do twojego poziomu znajomości języka z pewnością ułatwią przyswajanie wybranego przez ciebie tematu. 

Czy nauka hiszpańskiego słownictwa musi przypominać walkę z wiatrakami?

Absolutnie nie! Aby się przekonać, sięgnij po Słowo do słowa. Hiszpański dla początkujących (A1). Zobaczysz, że w nauce słownictwa metoda to podstawa. Można się uczyć łatwo i skutecznie, a przy tym już od pierwszych chwil nauki ćwiczyć naturalną komunikację w języku obcym. 

Oprócz tego, że hiszpański jest językiem melodyjnym, który zachęca do rozmowy, jest też językiem, który zyskuje coraz większą popularność. Zdecydowanie warto rozważyć hiszpański, jeśli chcesz przekonać się, czym jest la carrera profesional. Choć przygodę z español warto zacząć już w la escuela, to nauka z naszą nowością Słowo do słowa. Hiszpański dla początkujących A1 przyniesie korzyści absolutnie każdemu, kto chce zapamiętać raz na zawsze hiszpańskie słówka. Zaczniesz rozumieć zdecydowanie więcej dzięki mapom myśli oraz nauce słownictwa w kontekście. Podejmiesz wyzwanie i zaczniesz uczyć się hiszpańskiego od podstaw? ¡Claro que sí! 

Hiszpański. Słowo do słowa. Dla początkujących A1 | Ucz się słownictwa w kontekście

Nauka niemieckiego słownictwa też może być uporządkowana i łatwa.

A może czas na niemiecki? Chcesz umieć po niemiecku lesen, schreiben, a najbardziej chcesz umieć się uczyć niemieckiego tak, żeby się nauczyć i poprawnie używać języka w naturalnej komunikacji? Przed tobą egzamin, wyjazd, a może po prostu chcesz nauczyć się nowego języka? Możesz przejść od Słowa do słowa do naturalnej komunikacji w języku niemieckim na poziomie podstawowym już teraz. A wszystko to w sposób niekonwencjonalny, a jednak niezwykle skuteczny ze Słowo do słowa. Niemiecki. Dla początkujących (A1). Mapy myśli oraz różnorodne ćwiczenia sprawią, że słówka przestaną ulatywać ci z głowy podczas rozmów. Słówka same zaczną ci wchodzić do głowy. Zaczynamy? Ja, sehr gerne! 

Niemiecki. Słowo do słowa. Dla początkujących A1, nagrania MP3 gratis

Udało ci się już opanować podstawy angielskiego, ale wciąż brakuje ci słów?

Spokojnie, mamy rozwiązanie także dla ciebie. Nauka angielskiego bywa skomplikowana, a lista słówek, które chcesz poznać, wydaje się nigdy nie kończyć? Najważniejsze to stick to a plan. Nasz plan jest taki, że zabierzemy cię na wyższy poziom angielskiego z książką Słowo do słowa. Angielski dla średnio zaawansowanych (B1). Z naszą nowością do nauki angielskich słówek w kontekście i z wykorzystaniem map myśli, wyrażenie make progress nie będzie ci obce. 

Używaj swobodnie słów, które same zaczną przychodzić ci do głowy podczas rozmowy. Jeśli chcesz się skutecznie i bez wysiłku nauczyć słówek angielskich na poziomie średnio zaawansowanym, sięgnij po sprawdzoną metodę. A jeśli dopiero zaczynasz naukę, sięgnij po części dla początkujących. Take a chance i zobacz efekty. Challenge accepted?

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Loading...