Poziomy:

  • A1
  • A2
  • B1

Nauczysz się:

Niemiecki. Gramatyka w pigułce

Najważniejsze zagadnienia z ćwiczeniami dla początkujących i średnio zaawansowanych


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
22,76 zł
11,38 zł

Opis

Niemiecki gramatyka w pigułce to:
- przykłady zastosowania teorii w praktyce,
- doskonała pomoc dla wszystkich osób uczących się języka niemieckiego,
- najważniejsze zagadnienia, a w nich m.in.: rodzajniki, przyimki, zaimki, czasy i tryby czasownika oraz zasady tworzenia zdań,
- 110 ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi.

Niemiecki gramatyka w pigułce to napisany przystępnym językiem podręcznik do nauki najważniejszych zagadnień gramatyki języka niemieckiego wraz z praktycznymi przykładami i ćwiczeniami.

Książka adresowana jest do uczniów szkół średnich, studentów, słuchaczy szkół językowych i samouków. Została opracowana z myślą o osobach początkujących i średnio zaawansowanych, które chcą usystematyzować swoją wiedzę z zakresu gramatyki języka niemieckiego.

Podręcznik podzielony jest na 14 rozdziałów, które opisują najważniejsze tematy gramatyczne, między innymi rodzajniki, zaimki, czasy i tryby czasownika oraz zasady tworzenia zdań.

110 ćwiczeń o różnym stopniu trudności daje możliwość zweryfikowania zdobytej wiedzy, a klucz do ćwiczeń pozwala na samodzielne sprawdzenie poprawności udzielonych odpowiedzi.

Wydanie III, rozszerzone.

 

  • ISBN: 978-83-6605-319-9
  • Data wydania: 16.08.2018
  • Stron: 200
  • Zawartość: Książka
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć