Poziom: A2-B1
Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia. Trzecia edycja

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia. Trzecia edycja

-20%

Słuchaj nagrań i ucz się języka w każdej wolnej chwili i dowolnym miejscu!

ISBN: 978-83-7788-830-8
Data wydania: listopad 2016
Stron: 112

Opis

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia to nowoczesny kurs przeznaczony dla osób znających język włoski na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (A2-B1).

Uczy ponad 520 zwrotów i wyrażeń niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Po nauce z kursem kupisz bilet, zapytasz o drogę, zrobisz zakupy i umówisz się na spotkanie.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami, by móc uczyć się w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu.

Książka zawiera dialogi, dodatkowe słownictwo, blisko 50 różnorodnych ćwiczeń z odpowiedziami do każdej lekcji, zapis nagrań, testy na znajomość słownictwa i zagadnień gramatycznych oraz słowniczek najważniejszych słówek.

Wysokiej jakości nagrania (143 minuty) w wykonaniu profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Uczysz się słówek oraz rozumienia ze słuchu bez konieczności zaglądania do książki!

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi