Poziom: A1-A2
Grecki Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + 2 x CD Audio)

Grecki Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + 2 x CD Audio)

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ciekawostki

ISBN: 978-83-6041-598-6
Data wydania: wrzesień 2009
Stron: 104

Opis

Grecki Kurs podstawowy
- 130 minut nagrań - rodowici Grecy,
- dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- ilustrowane ciekawostki,
- nauka prawidłowej wymowy.

Grecki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie opanować podstawy języka: najważniejsze słownictwo, niezbędne zwroty i podstawy gramatyki.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji! Ciekawostki zilustrowane zdjęciami zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Grecji.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (104 str.) zawiera interesujące ćwiczenia, ciekawostki, uczy prawidłowej pisowni, znajduje się w niej pełny zapis nagrań. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, zapoznaje z alfabetem greckim i wskazówkami dotyczącymi wymowy.

Wysokiej jakości nagrania (130 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

Co zmieniono w Nowej Edycji?
- nowa, atrakcyjna szata graficzna,
- rozbudowany podręcznik,
- bardziej przejrzysty układ książki,
- ciekawostki o obyczajach i kulturze,
- obszerna część gramatyczna,
- poprawione wszystkie błędy.


Grecki Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij rozmawiać swobodnie!

Dodatkowo w książce
- dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- ilustrowane ciekawostki,
- nauka prawidłowej wymowy.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 8 opinii na temat tego produktu.

Kurs podstawowy greckiego okazał się niesamowicie pomocy ma moich zajęciach. Kurs jest prowadzony na zasadzie wolontariatu. Miałam problem ze znalezieniem książki dopasowanej do tych zajęć i w przystępnej cenie. Razem z moją grupą stwierdziliśmy ze tematy i słownictwo jest tym czego potrzebują:) Dzięki niej mogę prowadzić zajęcia, nie wprowadzając masy gramatyki od początku:) Bardzo się cieszę, że się skusiłam.

- , 2015-03-25

Kurs podstawowy greckiego okazał się niesamowicie pomocy ma moich zajęciach z postawy. Kurs jest prowadzony na zasadzie wolontariatu i miałam problem ze znalezieniem książki dopasowanej do tych zajęć i w przystępnej cenie. Razem z moja grupa stwierdziliśmy ze tematy i słownictwo jest są tym czego potrzebują:) dzięki niej mogę prowadzić zajęcia nie wprowadzając masy gramatyki na Samym starcie:) bardzo się cieszę ze sie skusilam

- , 2015-02-09

Kurs świetny - bardzo polecam dla tych, którzy chcą podszkolić się w zakresie. Polecam :D

- , 2015-01-19

Kurs świetny - uwielbiam całą serię (posiadam także kurs szwedzkiego). Dostawa szybka, a kontakt ze sprzedawcą jak najbardziej na plus (rzetelna informacja na wyciągnięcie ręki). Polecam! ;)

- , 2015-01-02

Grecki kurs podstawowy okazał się dla mnie idealny i bardzo pomocny. Posiada bardzo logiczną i czytelną szatę graficzną. Np. Lekcje ułożone są tematycznie i zawsze szybko można odnaleźć i przypomnieć sobie potrzebny zwrot lub wyrażenie. Zestawiono tutaj również pisownię oraz wymowę z zaznaczonym akcentem (poprawna wymowa z akcentem jest w j.greckim niezwykle ważną sprawą. Poza tym są tutaj najczęściej używane na codzień zwroty i do tego jeszcze płyta z lektorem. Jeśli ktoś chce się szybko nauczyć podstaw j. greckiego - to polecam bardzo.

- , 2013-01-21

Idealny kurs, zwłaszcza dla osób początkujących (takich jak ja ;)). Dużym plusem są transkrypcje fonetyczne zapisane alfabetem łacińskim, co znacznie ułatwia naukę wymowy słówek, bez konieczności opanowania alfabetu greckiego (niezbędne dla niecierpliwych ;)).
Polecam!

- , 2012-09-11

Kurs uczy posługiwania się w różnych sytuacjach, z którymi można zetknąć się na wyjeżdzie. Płyta z lektorem pomaga przy nauce wymowy słówek. Można polecić osobie, która dopiero zaczyna przygodę z tym językiem.

- , 2011-09-20

Znakomity kurs, dla wszystkich, którzy chcieliby opanować podstawy języka greckiego! Osobiście polecam jako doskonałą pomoc na studiach hellenistycznych; kurs nauczył mnie wielu zwrotów i wyrażeń, które często pomija się w trakcie nauka języka - czy to na studiach, czy w szkole językowej.

- , 2010-05-24
Podziel się ze znajomymi