Poziom: A1-A2
Grecki Kurs podstawowy (E-book + mp3)

Grecki Kurs podstawowy (E-book + mp3)

-20%

Kurs dla początkujących - 1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, zapis alfabetem greckim i łacińskim

ISBN: 978-83-7788-047-0
Data wydania: styczeń 2008
Stron: 90

Opis

Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę greckiego oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Grecji do pracy, na studia i, przede wszystkim, w celach turystycznych.

Kurs obejmuje 12 lekcji (130 minut nagrań) uczących blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia, oraz podręcznik w formie e-booka (80 stron) zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, pełen zapis nagrań nagrań, transkrypcję alfabetem greckim i łacińskim, ćwiczenia i tłumaczenia.
Nagrania, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, zawierają także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

Z Audio Kursem szybko nauczysz porozumiewać się w języku greckim w praktycznych sytuacjach, osłuchasz się z jego brzmieniem oraz poznasz wymowę słówek. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie i w drodze do pracy. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Dodatkowo e-book
zawiera: transkrypcję nagrań alfabetem greckim i łacińskim
- przystępne wyjaśnienie najważniejszych zagadnień gramatycznych
- pełne teksty wszystkich nagrań i dialogów
- słowniczek do każdej lekcji
- odpowiedzi do ćwiczeń

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Super książka

- , 2015-08-25
Podziel się ze znajomymi