Język grecki: kursy, podręczniki do nauki języka greckiego

Grecki Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + 2 x CD Audio)

Grecki Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + 2 x CD Audio)

Poziom: A1-A2

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ciekawostki
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Grecki Kurs podstawowy (E-book + mp3)

Grecki Kurs podstawowy (E-book + mp3)

Poziom: A1-A2

Kurs dla początkujących - 1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, zapis alfabetem greckim i łacińskim
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Język grecki – tradycyjne podręczniki do nauki języka greckiego czy programy?

Język grecki nie jest popularny wśród Europejczyków, jednak istnieje wiele powodów by poznać grekę. Przede wszystkim lepiej poznamy tę kulturę i mentalność rodowitych Greków. Są też korzyści dla osób, które często podróżują do tego kraju. Restauracje niekiedy oferują dwa rodzaje menu – dla turystów i Greków. Jeżeli będziemy zamawiać posiłki w tym języku na pewno zapłacimy mniej. Poza tym znając tak niszowy język można czerpać ogromną satysfakcję oraz wyróżnić się na rynku pracy. Jak najłatwiej uczyć się tego języka? Oczywiście poprzez liczne programy, książki i aplikacje do nauki języka greckiego!

Ebooki i audiobooki greckie

Te formy pomocy naukowych są świetnym dodatkiem do podręczników i książek do nauki języka greckiego. Jakie są ich zalety? Przede wszystkim możemy uczyć się tego języka w dowolnym miejscu i czasie. Bardzo dobrym pomysłem jest zabranie audiobooków i ebooków do nauki języka greckiego w podróż po tym kraju. Dzięki temu jeszcze bardziej osłuchamy się z językiem, nauczymy się wymowy oraz oczywiście poznamy wiele potrzebnych słów i zwrotów, które pomogą nam w komunikacji z miejscowymi. W końcu w podróży warto używać języka w praktycznych sytuacjach. Ebooki i audiobooki greckie są niezwykle efektywne podczas nauki języka!

Płyty CD do greckiego

Kursy językowe najczęściej zawierają podręcznik i płyty CD z nagraniami greckich native speakerów. To idealny sposób na naukę języka w zaciszu domowym. Dzięki podręcznikowi opanujemy najważniejsze zwroty, słówka oraz gramatykę. Wybrane kursy w EDGARD składają się z książki (104 str.) oraz płyty, które to pozwolą opanować aż 1500 słów i zwrotów. Koniec z nudnymi podręcznikami! Materiały zawierają atrakcyjną szatę graficzną, przejrzysty podział książki, wiele ilustrowanych ciekawostek, ćwiczeń z odpowiedziami oraz oczywiście dużo praktycznych dialogów.

Język grecki. Kursy do nauki języka greckiego przeznaczone dla osób początkujących, zaczynających naukę greckiego oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Materiały polecamy wyjeżdżającym do Grecji – do pracy, na studia i, przede wszystkim, w celach turystycznych. Podręcznik do nauki języka greckiego ułatwia skuteczną naukę języka greckiego na poziomie A1 oraz A2. Zawiera on nie tylko praktyczne zwroty i podstawy gramatyki, ale również wiele ciekawostek, dialogów, a także zapisów alfabetem greckim i łacińskim. W ofercie znajdują się zarówno kursy składające się z podręcznika oraz płyt z nagraniami, jak i wersja elektroniczna w formie e-booka. Samodzielna, systematyczna nauka umożliwia poznanie najczęściej używanego słownictwa i poprawnej wymowy języka nowogreckiego, którym aktualnie posługują się mieszkańcy Grecji i Cypru. Dzięki materiałom edukacyjnym wydawnictwa EDAGRD możesz w krótkim czasie przyswoić język grecki na poziomie komunikatywnym, opanować podstawy gramatyki oraz poznać słownictwo niezbędne w czasie wakacyjnych wyjazdów i zwiedzania zakątków starożytnej Grecji, ale także w kontaktach służbowych.