Wyniki wyszukiwania

Język grecki: kursy, podręczniki do nauki języka greckiego

Grecki Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + 2 x CD Audio)
-30%

Grecki Kurs podstawowy - Nowa Edycja (Książka + 2 x CD Audio)

Poziom: A1-A2

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ciekawostki
więcej
Zawiera
Nauczysz się
Grecki Kurs podstawowy (E-book + mp3)

Grecki Kurs podstawowy (E-book + mp3)

Poziom: A1-A2

Kurs dla początkujących - 1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, zapis alfabetem greckim i łacińskim
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Język grecki. Kursy do nauki języka greckiego przeznaczone dla osób początkujących, zaczynających naukę greckiego oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Materiały polecamy wyjeżdżającym do Grecji – do pracy, na studia i, przede wszystkim, w celach turystycznych.

Podręcznik do nauki języka greckiego ułatwia skuteczną naukę języka greckiego na poziomie A1 oraz A2. Zawiera on nie tylko praktyczne zwroty i podstawy gramatyki, ale również wiele ciekawostek, dialogów, a także zapisów alfabetem greckim i łacińskim. W ofercie znajdują się zarówno kursy składające się z podręcznika oraz płyt z nagraniami, jak i wersja elektroniczna w formie e-booka. Samodzielna, systematyczna nauka umożliwia poznanie najczęściej używanego słownictwa i poprawnej wymowy języka nowogreckiego, którym aktualnie posługują się mieszkańcy Grecji i Cypru.

Dzięki materiałom edukacyjnym wydawnictwa EDAGRD możesz w krótkim czasie przyswoić język grecki na poziomie komunikatywnym, opanować podstawy gramatyki oraz poznać słownictwo niezbędne w czasie wakacyjnych wyjazdów i zwiedzania zakątków starożytnej Grecji, ale także w kontaktach służbowych.