Szukaj na blogu

Czytanie książek w oryginale? Poznaj metodę, dzięki której osiągniesz świetne rezultaty bez wysiłku!

Chciałbyś czytać powieści w oryginale, ale obawiasz się, że nie zrozumiesz słownictwa? Dzięki tej metodzie czytanie stanie się prostsze niż kiedykolwiek!

Dlaczego warto czytać książki w języku obcym?

Czytanie w języku obcym to świetny sposób na przyswojenie zasad leksykalno-gramatycznych, oraz poznanie słownictwa jakim na co dzień posługują się użytkownicy danego języka. Obcowanie z obcojęzyczną literaturą to rozwiązanie 2 w 1, dzięki któremu poprawisz umiejętność czytania ze zrozumieniem, nauczysz się nowych słówek, a jednocześnie odkryjesz najwybitniejsze powieści na nowo.

Adaptacje klasyki literatury, kryminały i powieści z ćwiczeniami to propozycja skierowana do osób zainteresowanych innowacyjnymi metodami nauki oraz chętnych na zasmakowanie języka obcego w najlepszym jego wydaniu.

Wciągające lektury ze słowniczkiem i ćwiczeniami

W serii adaptacji, powieści i kryminałów tłumaczenia najtrudniejszych słów znajdziesz na marginesach, które umożliwią Ci poznanie ich znaczenia bez konieczności zaglądania do słownika. Zbiorczy indeks słówek dostępny jest również na końcu książki.

Książki po angielsku - powieści ze słowniczkiem i ćwiczeniami
Adaptacje klasyki literatury

Nowopoznane słownictwo możesz przećwiczyć w licznych zadaniach o różnym stopniu trudności. Dzięki ćwiczeniom umieszczonym po każdym rozdziale utrwalisz zasady gramatyczne na bieżąco. Podręcznik zawiera także klucz odpowiedzi, w którym znajdziesz rozwiązania ćwiczeń.

W wybranych pozycjach kryminałów do dyspozycji masz również nagrania MP3 native speakerów, dzięki którym poznasz poprawną wymowę. To również świetny sposób na naukę w trakcie drogi z pracy lub szkoły.   

Czytanie książek w języku obcym

Z serią z adaptacjami, powieściami i kryminałami możesz uczyć się aż 6 języków obcych. Do wyboru masz podręczniki w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim i rosyjskim. Teksty zostały zaadaptowane do różnego poziomu zaawansowania z zachowaniem oryginalnego stylu autorów, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie i dobierzesz podręcznik do własnych możliwości.

Adaptacje klasyki literatury

Jeśli znudziły Cię tradycyjne formy uczenia się z podręcznikiem, spróbuj nauki przez czytanie z adaptacjami literatury! Ania z Zielonego Wzgórza, Hotel Savoy, a może Diaboliada. Fatalne jaja? Niezależnie, którą pozycje wybierzesz, zapoznasz się z dziełami wybitnych autorów i połączysz lekturę interesującej powieści z solidnym treningiem językowym.

Wciągająca nauka języka z kryminałem

Jeśli jesteś fanem mocniejszych wrażeń, tajemnic i historii z dreszczykiem, sięgnij po kryminały z ćwiczeniami i szlifuj swoje umiejętność czytania ze zrozumieniem. Trzymająca w napięciu historia w Arsénico en la tinta, a może mroczna opowieść Tomorrow Never Knows. Połącz przyjemnie z pożytecznym, ucz się języka i rozwiązuj kryminalne zagadki!

Czytaj książki w oryginale i ucz się języka skutecznie

Jeśli jesteś znudzony tradycyjnymi formami nauki i chciałbyś połączyć przyjemność lektury z solidnym treningiem języka, wejdź na stronę www.czytajworyginale.pl i przekonaj się, jakie to proste! Czytanie książki w języku obcym jest najlepszym sposobem na poznanie bogatego słownictwa oraz konstrukcji gramatycznych w kontekście. Taka nauka sprzyja zapamiętywaniu słów i wyrażeń, bez konieczności uczenia się ich na pamięć. Sięgaj po wciągające powieści, czytaj klasykę literatury, rozwiązuj kryminalne zagadki i ucz się języka skutecznie. 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Loading...