Szukaj na blogu

5 powodów, dla których warto uczyć się języków z Planerem

Jak szybko nauczyć się angielskiego i innych języków obcych? Jak wyrobić sobie nawyk systematycznej nauki? Planer językowy z pewnością ci w tym pomoże!

Jak systematycznie uczyć się języka obcego?

Każdy z nas marzy o perfekcyjnej znajomości języków obcych. Duży zasób słownictwa, zrozumienie zasad gramatycznych oraz swobodna komunikacja nie przychodzą jednak z dnia na dzień. To długi proces, który wymaga zaangażowania i systematyczności. Dzięki serii Planerów językowych, nie musisz zastanawiać się, jak efektywnie rozplanować naukę – zrobiliśmy to za ciebie!

Dlaczego warto korzystać z Planerów językowych?

Poznaj 5 powodów, dla których warto stać się właścicielem Planera językowego. Pozbądź się wymówek raz na zawsze i zacznij naukę choćby od dzisiaj. Przygotuj się na rok systematycznej nauki: planuj, określ cele, ucz się, motywuj, powtarzaj i obserwuj efekty. Wybierz język i poziom dostosowany do siebie i ruszaj na językową przygodę! 

W naszej ofercie znajdziesz: 

    • Czas na angielski (A2-B1)

    • Angielski. Czas na konwersacje (A2-B2) 

    • Czas na włoski (A1-B1)

    • Czas na niemiecki (A2-B1) 

    • Czas na hiszpański (A1-B1)

1. Połącz naukę z codziennym planowaniem

Planowanie staje się coraz bardziej modne, a przy ciągłym zwiększaniu liczby obowiązków i rzeczy, o których musimy pamiętać - właściwie niezbędne! Nasz Planer językowy z powodzeniem zastąpi wszystkie inne narzędzia do planowania. Nie musisz mieć oddzielnej aplikacji, kalendarza czy notesu - wszystko zmieścisz w jednym miejscu. 

2. Rozpocznij naukę w dowolnym momencie roku

Korzystaj z kalendarzy z podziałem rocznym, miesięcznym i tygodniowym. Samodzielnie wpisz daty i rozpocznij naukę w wybranym przez siebie dniu. Nie musisz już czekać na specjalną okazję, nowy rok czy miesiąc. 

Planery językowe - planowanie i nauka języków w jednym
Planery językowe: angielski, niemieckihiszpańskiwłoski


3. Ucz się i powtarzaj zgodnie z harmonogramem

Każdy dzień z Planerem językowym to nowa dawka pogrupowanego słownictwa i jasno wyjaśnionej wiedzy gramatycznej. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi powtórek według tzw. krzywej zapominania, nauka stanie się przyjemnością i wejdzie ci w nawyk.

Czas od poniedziałku do środy przeznacz na naukę słownictwa, a od czwartku do soboty na zrozumienie gramatyki. Przy każdym dniu znajdziesz miejsce na wpisanie dodatkowych słówek, które usłyszysz w serialach, piosenkach czy przeczytasz w prasie. Od teraz już zawsze będziesz mieć je pod ręką.

W całym Planerze znajdziesz aż 200 różnorodnych ćwiczeń oraz testy sprawdzające z kluczem odpowiedzi, dzięki którym łatwo zaobserwujesz efekty nauki.

Zobacz, jak Keitah zaplanowała naukę z Planerem!

4. Rozwijaj zainteresowania w dodatkowych strefach

W strefie inspiracji możesz zapisać ulubione cytaty lub wyrażenia z filmów, seriali, piosenek i książek. Strefa wolnej twórczości to miejsce na tworzenie własnych map myśli, prowadzenie pamiętnika czy tworzenie opowiadań i wierszyków. Za to w strefie geograficzno-kulturowej wpiszesz ciekawostki i stworzysz listę stacji radiowych, blogów czy podcastów, którymi warto uzupełniać wiedzę.

Wszystko to w atrakcyjnej szacie graficznej, którą uzupełnisz z przyjemnością!

Planery językowe wspomagające naukę języków


5. Określ cele, realizuj je i motywuj się do działania

Każdy tydzień rozpoczyna się od motywującego cytatu, który zainspiruje do działania. Gotowy plan nauki i powtórek pozwoli skupić się na realizowaniu kolejnych etapów w poszerzaniu wiedzy językowej. Systematyczna praca z Planerem sprawi, że szybko zauważysz efekty, a motywacja nie osłabnie.

W każdej chwili możesz zajrzeć do materiałów z poprzednich tygodni, a kiedy uzupełnisz cały rok, możesz być z siebie dumny. Język opanowany, a skoro nauka weszła ci w nawyk, to może czas na rok z kolejnym Planerem językowym? :)

Planery językowe do nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego
Planery językowe: angielski, niemieckihiszpańskiwłoski


Planer językowy - jak z niego korzystać? 

Poznaj pomocne wskazówki od naszej redaktor Ewy!Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Loading...