Szukaj na blogu

TOP 8 najlepszych materiałów do nauki języka hiszpańskiego

Chcesz uczyć się języka hiszpańskiego i szukasz materiałów, które ułatwią, a jednocześnie umilą Ci czas spędzony na nauce? Zapoznaj się z naszym subiektywnym rankingiem najlepszych materiałów do nauki języka hiszpańskiego!

Hiszpański jest językiem używanym w ponad 20 krajach. Umiejętność posługiwania się nim daje ogrom możliwości rozwoju kariery zawodowej oraz poznawania nowych kultur. Narty w Pirenejach, wakacje na Kubie, weekendowy trip do Barcelony, a może surfing na Playa Tamarindo w Kostaryce. Jak widzisz w hiszpańskojęzycznym świecie nie brakuje atrakcji.  

Mimo tego, że proces nauki języka to podróż długa i czasochłonna, to tak naprawdę od postanowienia do realizacji celu dzieli Cię już tylko kilka kroków. Wystarczy wybrać odpowiednie materiały do nauki, najlepiej te sprawdzone i polecane. Poznaj nasze propozycje najlepszych materiałów do nauki hiszpańskiego!

1. Hiszpański w obrazkach – poziom A1-A2

Jeśli jesteś wzrokowcem to na pewno przypadnie Ci do gustu system nauki języka metodą wizualnąHiszpański w obrazkach to innowacyjny kurs w formie słownika obrazkowego stworzony z myślą o osobach, które rozpoczynają naukę języka, a  także tych, które chcą utrwalić podstawowe słownictwo. Taki system zapewni łatwiejsze zapamiętanie materiału. Stosuj poznane słówka i zwroty w codziennej komunikacji i poznawaj kulturę krajów hiszpańskojęzycznych.

Top 8 książek do nauki hiszpańskiego
Hiszpański w obrazkach

2. Hiszpański. Fiszki Plus - poziom A0-B2

Jeśli wiecznie brakuje Ci czasu na powtórki słówek, mamy dla ciebie rozwiązanie. Hiszpański Fiszki Plus to kompleksowy system, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się słownictwa hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania. Metoda fiszek PLUS łączy tradycyjną formę zapamiętywania słówek i wyrażeń z karteczek oraz wysokiej jakości nagrania, memolistę i program komputerowy z grami i zabawami językowymi. Swobodnie rozmawiaj, czytaj i ucz się hiszpańskiego w każdej wolnej chwili!

Nauka hiszpańskiego dla każdego
Hiszpański. Fiszki PLUS dla początkujących

3. Hiszpański nie gryzie! Gramatyka – poziom A2-B2

Ćwiczenia gramatyczne to bardzo ważny element nauki języka obcego. Im więcej przykładowych ćwiczeń wykonasz, tym sprawniej będziesz posługiwać się wybranym językiem. Z kursem Hiszpański nie gryzie! Gramatyka przyswoisz konstrukcje gramatyczne na poziomie A2-B2. 

Publikacja świetnie się nadaje się dla osób, które znają podstawy języka hiszpańskiego. Proste opisy ułatwią opanowanie najważniejszych reguł gramatycznych. Ten innowacyjny kurs idealnie sprawdzi się także jako kompaktowe vademecum służące do powtórek przed maturą lub innymi egzaminami. 

4. Hiszpański nie gryzie – poziom A1-A2

Interesuje Cię nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ciekawych i wciągających ćwiczeń w kolorowym wydaniu? Hiszpański nie gryzie! to innowacyjny kurs od podstaw do samodzielnej, aktywnej nauki języka hiszpańskiego! W każdym rozdziale znajdziesz porcję słownictwa, gramatykę w pigułce razem z praktycznymi ćwiczeniami i przykładami, interesujące teksty i konwersacje, dzięki którym rozwiniesz cztery najważniejsze kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie po hiszpańsku. Razem z dołączonymi nagraniami native speakerów poznasz wymowę i poćwiczysz rozumienie ze słuchu.

Książki, fiszki, gry do nauki języka hiszpańskiego
Hiszpański nie gryzie

5. Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne – poziom A2-B2

Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne przeznaczone jest do samodzielnej nauki dla przygotowujących się do egzaminów certyfikacyjnych lub matury oraz osób, które chciałyby odświeżyć i poszerzyć swoją znajomość języka hiszpańskiego. W środku znajdziesz aż 14 rozdziałów podzielonych na mniejsze jednostki tematyczne, zawierające krótki tekst lub dialog oraz listy słów. Różnorodne ćwiczenia takie jak krzyżówki czy wykreślanki umilą czas i ułatwią zapamiętywanie słówek. Rozwiązuj ćwiczenia, testy powtórkowe i słuchaj nagrań – każdy z tych elementów zapewni Ci sukces na egzaminie!

6. Hiszpański. Mów śmiało! – poziom A2-B2

Mów śmiało! to nasza nowość, która wpisuje się w trendy współczesnych sposobów nauki i skupia na przygotowaniu do codziennej komunikacji. Pozbądźcie się lęku przed mówieniem i swobodnie rozmawiajcie po hiszpańsku na zakupach, w pracy, w podróży i w towarzystwie. Zadbajcie też o poprawną wymowę, dzięki nagraniom MP3. W innowacyjnym kursie znajdziecie ponad 600 słówek i zwrotów. Korzystajcie z map myśli, które ułatwią zapamiętywanie i rozwiążcie ponad 250 ćwiczeń. Teraz już nic nie jest w stanie was zaskoczyć, zapomnicie o niezręcznej ciszy i szybko zareagujecie w każdej sytuacji.

7. Seria Kryminały z ćwiczeniami - poziom A1-B2

Czytaj wciągające kryminały Arsénico en la tinta, Roja es la nieveSilencio oraz Empezar de nuevo i ucz się hiszpańskiego! Zapomnij o nudnym wkuwaniu, bo podczas czytania książki poznasz słówka hiszpańskie w kontekście i zapamiętasz bez problemu. Dodatkowo utrwalisz konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz przekonasz się, jakie efekty daje połączenie wciągającej lektury z nauką języka hiszpańskiego. Na marginesach znajdziesz tłumaczenia trudniejszych słówek, które pozwolą ci cieszyć się przyjemnością lektury, bez odrywania się od książki. W wybranych kursach znajdziesz nagrania native speakerów, dzięki którym od razu utrwalisz poprawną wymowę.

8. Bójka na słówka. Gra do nauki języka hiszpańskiego – poziom A0-A2

Nie od dziś wiadomo, że nauka poprzez zabawę to przede wszystkim duża przyjemność jak i świetne rezultaty. Bójka na słówka to wciągająca gra do nauki hiszpańskiego, dzięki której poprawisz spostrzegawczość, refleks, a także szybko nauczysz się nowych, przydatnych słówek. W pudełku znajdziesz kolorowe karty z zabawnymi ilustracjami, minisłowniczek obrazkowy, wyrażenia przydatne podczas gry oraz instrukcję.

Aż 3 wersje gry, dla początkujących i bardziej zaawansowanych oraz dwa zestawy słownictwa sprawdzą się zarówno u osób znających podstawy jak i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem hiszpańskim. Szukaj wspólnych elementów na kartach i bij się z przyjaciółmi o tytuł mistrza hiszpańskich słówek. Nauka hiszpańskiego jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!

Materiały do nauki języka hiszpańskiego
Bójka na słówka do nauki hiszpańskiego

Szukasz inteligentnej rozrywki? Chcesz wiedzieć więcej na temat gier i nowości Edgard Games? Na stronie www.edgardgames.com znajdziesz opisy, instrukcje, recenzje i ciekawe artykuły na temat naszych gier planszowych i karcianek. Wejdź do świata Edgard Games i wybierz coś dla siebie!

Książki, fiszki, gry, audiobooki i ebooki do nauki języka hiszpańskiego

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z hiszpańskim, czy już szlifujesz znajomość tego języka – w naszej ofercie znajdziesz jeszcze wiele książek do nauki języka hiszpańskiego. Oprócz podręczników oferujemy także gry, kursy, czy e-booki, każda z powyższych opcji jest gwarancją językowego sukcesu, a wybór konkretnej metody należy do Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą materiałów do nauki języka hiszpańskiego i mocno trzymamy kciuki za Twoje postępy!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Loading...