Szukaj na blogu

Jak przełamać barierę językową i mówić płynnie po angielsku?

Odkryj grę do nauki angielskiego, dzięki której oswoisz się z mówieniem w tym języku! Odgrywaj scenki, uczestnicz w dialogach i w pełni zaangażuj się w rozgrywki. Zobacz, jak grać w Let's talk. Projekt Miasto!

Gra do nauki angielskiego, która pomaga przełamać barierę językową

Stawianie pierwszych kroków w nauce języka angielskiego wciąż kojarzy się głównie z lekcjami w szkole. Niestety zdarza się, że szkolna metoda edukacji opiera się na wkuwaniu nieprzydatnych słówek i poznawaniu przestarzałych struktur gramatycznych, które rzadko wykorzystuje się na co dzień. Uczniowie skupiają się na nauce materiału do sprawdzianów oraz kartkówek i nie starają się zapamiętywać na dłużej. To duży błąd, bo znajomość angielskiego przydaje się już nie tylko na egzaminie ósmoklasisty czy maturalnym, ale także w codziennej komunikacji. Podczas nauki często brakuje także czasu na ćwiczenie najważniejszej, a bardzo niedocenianej umiejętności: mówienia! 

Let's talk - gra do nauki języka angielskiego
Let’s talk. Projekt Miasto. Gra do nauki angielskiego

Wszystko rozumiem, ale boję się mówić…

...to właśnie główna trudność osób, które przecież  uczą się języka angielskiego, choćby w szkole, przez wiele lat. Kiedy już uda się odezwać, to albo wciąż używamy tych samych struktur, albo brakuje nam płynności i pewności siebie. Jak to zmienić? Jak wiadomo, praktyka czyni mistrza. Z grą Let’s talk. Projekt Miasto możesz zostać mistrzem, gdyż zapewnia tyle praktyki, ile tylko można sobie wyobrazić. Gra oferuje unikalną możliwość stawienia czoła wyzwaniom komunikacyjnym w codziennym życiu. Więcej praktyki to większa pewność siebie w realnym życiu podczas używania języka angielskiego.

Mów po angielsku od pierwszej rozgrywki

Gra Let’s talk. Projekt Miasto zachęci do nauki i oswoi z mówieniem w języku angielskim dzieci, młodzież i dorosłych. Co wyróżnia ją spośród innych sposobów nauki? Wszyscy gracze muszą aktywnie brać udział w zabawie i duuużo mówić! Odgrywajcie scenki, uczestniczcie w dialogach i w pełni zaangażujcie się w rozgrywki, bo od tego zależy nie tylko możliwość poznania języka, ale też szansa na zwycięstwo! W grze nie ma przypadkowych słówek i zwrotów, wszystkie związane są z codzienną komunikacją w szkole, parku, kinie czy podczas zakupów. To czego się nauczysz, możesz wykorzystać w życiu codziennym

Let's talk. Gra strategiczna dla dzieci i młodzieży
Strategiczna gra do nauki angielskiego dla dzieci i młodzieży

Opracuj strategię i walcz o wygraną

W grze liczy się nie tylko to, jak dobrze mówisz po angielsku, ale też jak zaplanujesz swoją trasę. Spójrz na planszę! To układ miasta w którym znajdziesz m.in. bank, aptekę, sklep, piekarnię czy boisko, czyli wszystkie miejsca, które odwiedzasz na co dzień. 64 miejsca to aż 128 powodów do mówienia! Poruszaj się po mieście, odwiedzaj wybrane lokalizacje, rozmawiaj po angielsku i zdobywaj punkty. Czekają też ukryte zadania i cele, których wykonanie przybliża do wygranej.

Obawiasz się, że za słabo znasz język? Do wyboru są dwa warianty trudności, co sprawia, że w grze mogą wziąć udział osoby na różnych stopniach zaawansowania językowego. Gra pozwala obserwować swoje postępy, a gracze którzy zaczynają od łatwiejszej wersji po kilku rozgrywkach mogą wspiąć się na trudniejszy poziom.

Jakie zadania czekają na ciebie w mieście?

Namów znajomych na wyjście do kina.
Przekonaj babcię, że nie jesteś głodny.
Załatw bilety na mecz ulubionej drużyny.

Let's talk. Projekt miasto - gra językowa
Karty miejsc i karty zadań - gra Let's talk

A może wykonasz misję dodatkową? 

Zrób 10 przysiadów i wymień po angielsku nazwy 12 miesięcy.
Zapytaj wybranego gracza, o czym marzy?

Znajomość języka angielskiego jest dzisiaj oczywistością, więc warto zaangażować się w naukę i próbować kilku sposobów, także nauki przez zabawę! Gra Let’s talk sprawdzi się podczas rozgrywek ze znajomymi, rodziną czy dla urozmaicenia szkolnych lekcji. To również nie lada gratka dla miłośników planszówek, bo oprócz szansy na poprawę umiejętności mówienia, czeka mnóstwo dobrej zabawy i wciągających rozgrywek. 

Szukasz inteligentnej rozrywki? Chcesz wiedzieć więcej na temat gier i nowości Edgard Games? Na stronie www.edgardgames.com znajdziesz opisy, instrukcje, recenzje i ciekawe artykuły na temat naszych gier planszowych i karcianek. Wejdź do świata Edgard Games i wybierz coś dla siebie!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Loading...