Zostań w domu i ucz się języków

Drodzy miłośnicy języków obcych!

Ekipa Wydawnictwa Edgard pracuje obecnie zdalnie w myśl zasady #zostanwdomu. Staramy się w tej trudnej sytuacji jak najlepiej wykonywać pracę i nadal skutecznie wspierać Was w nauce języków obcych.

Na pierwszej linii frontu zostały osoby obsługujące wysyłkę zamówień z magazynu. To dzięki ich zaangażowaniu otrzymujecie książki i gry w możliwie najkrótszym czasie.

Zwolnijcie tempo i przeznaczcie czas na to, co najlepsze: relacje z bliskimi i rozwijanie pasji. Wspólnie możemy sprawić, że niełatwy czas domowego aresztu przyniesie od dawna wyczekiwane owoce. Może to właśnie w tym roku zrealizujecie językowe postanowienia? Na naszym blogu opublikowaliśmy artykuł o tym, jak skutecznie uczyć się języków obcych, nie wychodząc z domu. Przeczytaj artykuł na blogu ›

Na spokojną rozgrzewkę przygotowaliśmy dla Was audiobook w języku angielskim, który skutecznie oderwie myśli od nieproszonych mikrobów. Językowe przygody w świecie fantazji możecie kontynuować u boku bohaterów klasyków literatury, czytając adaptacje popularnych powieści, które udostępniamy do pobrania na naszej stronie internetowej.

Jeśli podczas kwarantanny łączycie obowiązki zawodowe z czuwaniem nad zdalną nauką dzieci, mamy dla Was mnóstwo materiałów, które Wam w tym pomogą. Z naszej strony możecie pobrać quizy językowe dla starszych dzieci oraz minigrę do ćwiczenia słówek dla młodszych.

Pobierz bezpłatne materiały ›

Regularnie będziemy publikować kolejne materiały do pobrania i podsuwać propozycje innych gier dla całej rodziny, które umilą Wam czas wspólnie spędzony w domu.

Dziękujemy za Wasze zaufanie #zostanwdomu

Z pozdrowieniami
Zespół Wydawnictwa EDGARD

Komentarze (1)

    • st77
    • 2020-03-28 19:50:29
    Fantastyczne posunięcie. Brawo Edgard!!! Sam nie wiem ile to już lat jestem z Wami. I oby tak dalej. Z materiałów wydawnictwa korzysta cała, 5-cio osobowa rodzina. Dziękuję za bezpłatne materiały do pobrania.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć