Szukaj na blogu

Pomysły na prezent dla uczących się angielskiego oraz innych języków

Święta tuż tuż, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezenty dla najbliższych? Przejrzyj nasz prezentownik i sprawdź, co ucieszy każdego miłośnika języków obcych.

1. Coś do czytania i nauki języka w jednym

Znasz kogoś, kto kocha czytać książki oraz uczyć się języków, lecz ciągle brakuje mu czasu na jedno i drugie? Dzisiaj nie trzeba wybierać między rozrywką a nauką, bo można uczyć się języka podczas wciągającej lektury! Zabójczo wciągające tytuły, a do tego tłumaczenia na marginesach, słowniczek na końcu książki i ciekawe zadania o różnym stopniu trudności. Takie możliwości dają adaptacje literaturypowieści i kryminały

W naszej księgarni znajdziesz klasykę literatury światowej, kryminały dla miłośników historii z dreszczykiem, powieści dla młodzieży oraz czytanki dla dzieci. Wybieraj spośród różnorodnych języków i gatunków, a przy okazji pomóż obdarowanej osobie szlifować język obcy!

Serie: Adaptacje klasyki literatury i Kryminały z ćwiczeniami - idealne na prezent na święta!

2. Coś, co pomoże w realizacji noworocznych postanowień

Zdrowe postanowienia noworoczne powinny pojawić się na każdej liście. A w ich realizacji na pewno pomoże planer językowy! To wyjątkowy podarunek dla osób, które uwielbiają planować oraz poszukują motywacji do codziennej nauki języka obcego. Z takim prezentem nie będzie wymówek, a nauka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego lub koreańskiego łatwo wejdzie w nawyk. 

Znajdziesz tu słownictwo, gramatykę, specjalnie opracowany system regularnych powtórek, różnorodne ćwiczenia i testy sprawdzające wiedzę. Planer językowy sprawi, że nauka wejdzie w nawyk, a motywacja nie osłabnie. 

Planer językowy to nie tylko wyjątkowy kalendarz, ale także pomoc w określeniu celów językowych i ich realizacji. Pamiętnik, opowiadania, mapy myśli w strefie wolnej twórczości a także ciekawostki i inspiracje w strefie geograficzno-kulturowej.

Planery językowe - wyjątkowy podarunek dla osób, które uwielbiają planować

A jeśli szukasz prezentu dla kogoś, kto chce rozpocząć naukę angielskiego od podstaw, to seria Słowo do słowa sprawdzi się idealnie. Kurs Słowo do słowa pozwoli szybko opanować podstawy i umożliwi swobodne porozumiewanie się po angielsku. Znajdziesz tan mnóstwo różnorodnych ćwiczeń, naturalne zwroty, gotowe zestawy tematyczne, mapy myśli i ilustracje oraz nagrania MP3. To upominek, który zadowoli najbardziej wymagających!

Słowo do słowa A1, A2 unikalny kurs angielskiego - prezent na święta 2022

3. Coś do nauki angielskiego dla dzieci

Jeśli szukasz sposobu na przekonanie dziecka, że nauka angielskiego może być wielką frajdą, to seria Czytam po angielsku będzie świetnym rozwiązaniem! 

Pięknie ilustrowane książeczki z serii Czytam po angielsku to nie tylko wciągająca lektura, ale także wyjątkowy materiał edukacyjny i wartościowy prezent, który pomoże dziecku oswoić się z językiem angielskim i zwiększy motywację do dalszej nauki. 

Naukę ułatwią tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach stron oraz różnorodne ćwiczenia i memory do wycięcia. Do każdego tytułu dostępne nagrania MP3 w wykonaniu native speakerów. Wśród tytułów znajdziesz znane i lubiane przez dzieci historie - Czarnoksiężnika z Krainy OzO czym szumią wierzby a także zbiór Rymowanek - Zgadywanek do wspólnego czytania i recytowania.

Seria "Czytam po angielsku" - pięknie ilustrowane książeczki na prezent dla dzieci

Nigdy nie jest za wcześnie na naukę języka, dlatego mamy także propozycję prezentu dla przedszkolaka. Pięknie ilustrowane rymowanki i piosenki po angielsku dla dzieci zachęcą do nauki angielskiego już od najmłodszych lat. 

Angielski dla dzieci. Rymowanki. Eeny Meeny. Piosenki. Twinkle, Twinkle Little Star - Rymowanki dla najmłodszych!

Do zbioru znanych i lubianych piosenek "Twinkle, Twinkle Little Star" oraz wesołych rymowanek "Eeny Meeny" dołączone są nagrania MP3 do pobrania, które pomogą w ćwiczeniu poprawnej wymowy angielskich słówek. Doskonałe wprowadzenie do nauki języka angielskiego a także świetne źródło materiałów dla nauczycieli!

Angielski dla dzieci. Rymowanki Eeny Meeny to zbiór zabawnych wierszyków dla najmłodszych.

Więcej pomysłów na językowe upominki pod choinkę

My już nie możemy się doczekać odpakowywania prezentów. A Ty?

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Loading...