Poziom: B1-C1
Angielski Phrasal Verbs - Nowa Edycja (Książka + 2 x CD Audio)
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski Phrasal Verbs - Nowa Edycja (Książka + 2 x CD Audio)

400 najważniejszych czasowników frazowych z przykładowymi zdaniami, dialogami i ćwiczeniami sprawdzającymi

ISBN: 978-83-6182-884-6
Data wydania: listopad 2010
Stron: 112

Opis

Angielski Phrasal Verbs
- 400 najważniejszych phrasal verbs z tłumaczeniami,
- przykładowe zdania do wszystkich czasowników,
- interesujące dialogi i teksty,
- ponad 30 ćwiczeń sprawdzających,
- 147 minut nagrań rodowitych Brytyjczyków,
- nowy przejrzysty układ podręcznika,
- dodatkowe słówka i przydatne informacje.

Angielski Phrasal Verbs cz. 1 i 2 przeznaczony jest dla osób znających język na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swój zasób słownictwa, doskonalić rozumienie ze słuchu, a zwłaszcza poznać najczęściej używane czasowniki frazowe charakterystyczne dla współczesnego języka angielskiego. Polecamy go także jako materiał uzupełniający oraz do powtórki przed maturą, FCE, CAE i CPE, ponieważ znajomość phrasal verbs jest wymagana podczas części ustnej egzaminów.

Kurs (książka + 2 płyty Audio CD) obejmuje 31 lekcji uczących najważniejszych angielskich czasowników frazowych. Wszystkie wyrażenia zostały przetłumaczone na język polski i opatrzone wzorcowymi zdaniami pokazującymi ich użycie w kontekście.

Książka (112 stron) zawiera zestawy popularnych czasowników frazowych, przykładowe zdania i dialogi, pełny zapis nagrań oraz ćwiczenia sprawdzające. Dodatkowo w podręczniku umieszczono listę 180 najczęściej używanych idiomów i tabelę czasowników nieregularnych.

Wysokiej jakości nagrania (147 min) w wykonaniu profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę idiomów. Ucz się słówek oraz rozumienia ze słuchu metodą powtarzania.

Angielski Phrasal Verbs cz. 1 i 2 to idealna powtórka dla wszystkich uczących się języka angielskiego. Opanuj phrasale i zacznij rozmawiać jak rodowity Brytyjczyk!

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Angielski Phrasal Verbs cz. 1 i 2

Zupelnie zgadzam sie z moim poprzednikiem - naprawde warto ta ksiazeczke kupic; fantastyczne nagrania do textow uzupelniaja calosc

- , 2016-09-26

Niby niewielkich rozmiarów książeczka, ale super się z niej uczy. Czasowniki podzielone są na dwie części, z kolei każda z nich na kolejne podrozdziały. Nie ma jakiejś tam większej segregacji w doborze phrasal verbs do danej grupy, ale nawet takie luźne pomieszanie sprawia, że dobrze się zapamiętuje materiał. Najlepiej oczywiście słuchać również nagrań, ale sama książka też wystarcza. :)

- , 2011-09-09
Podziel się ze znajomymi