Poziom: A2-B1
Norweski dla średnio zaawansowanych (Książka + CD)

Norweski dla średnio zaawansowanych (Książka + CD)

-20%

Kompleksowa nauka słownictwa, rozumienia ze słuchu i gramatyki

ISBN: 978-83-7788-334-1

Opis


NORWESKI dla średnio zaawansowanych to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka
- poznajesz niezbędne słownictwo
- ćwiczysz zastosowanie gramatyki
- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia
- doskonalisz rozumienie ze słuchu
- uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy opanowali podstawy języka norweskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).
Książka (208 stron) opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki. Dzięki niej szybko i skutecznie udoskonalisz wszystkie kompetencje językowe. Kurs pozwoli ci jednocześnie szlifować praktyczną znajomość języka, poszerzać zasób słownictwa, rozwijać umiejętności: rozumienia tekstów pisanych, rozumienia ze słuchu i tworzenia wypowiedzi pisemnych.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz: ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę w pigułce, dialogi sytuacyjne, porcję słówek (także tych z języka potocznego), liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o kulturze norweskiej. Dla ułatwienia nauki na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek. Książkę zamyka rozdział podsumowujący z 14 tekstami, poświęcony zadaniom na rozumienie tekstu czytanego i rozumienie ze słuchu.

Dodatkowo do kursu dołączono płytę CD Audio, która zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów, ciekawostki na temat Norwegii. Słuchanie nagrań ułatwia naukę współczesnego języka norweskiego i płynne komunikowanie się.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Rewelacja

Książka jest naprawdę dobra w kategorii samouczków ale z powodzeniem może być wykorzystana na lekcjach z lektorem. Ciekawe teksty z przydatnym słownictwem, słuchanki, ciekawostki i odpowiednie dawki gramatyki. Lekcje są różnorodne i nie pozwalają na "znudzenie się " nauką. Wystarczy być systematycznym i efekty są zauważalne. Dodatkowym plusem jest stosunkowo niska cena.

- , 2018-09-15
Podziel się ze znajomymi